Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

Jel mogu nekako da uzmu snimak, naprave analizu i vide ko, kako i zasto zakrcava te jebene prolaze i, ako vec ne mogu sami, angazuju neke savetnike ili koga god vec da to resi. 

 

Stavice nas na dobos uskoro zbog jebenih zakrcenih prolaza..jebali ih prolazi.

Link to comment

Protiv mancestera su bili bas onako solidno zakrceni

 

Ljudi dodju pet minuta pre pocetka meca i zabodu na stepenice. Lakse im tako nego da traze neka slobodna mesta

Edited by ZokiAsov
Link to comment
Protiv mancestera su bili bas onako solidno zakrceni
 
Ljudi dodju pet minuta pre pocetka meca i zabodu na stepenice. Lakse im tako nego da traze neka slobodna mesta
Istina, doduše ako tupiš nedeljama o ličnim kartama, numerisanim sedištima i slično a onda ti svaki redar kaže da sedneš gde hoćeš, naravno da će biti zakrčeni prolazi.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment
2 hours ago, copkillah said:

Ja ne znam čemu  služe oni redari, majke mi

 

da uzmu svojih x00 dinara, po mogućstvu bez mnogo cimanja

Link to comment

Koji je kurac Cavu sa ovim izmenama? Umesto da izvede beskorisno mrtvo puvalo Tošića iz igre, i zaigra sa 11 igrača, on uvodi beskorisnog Buzdovančinu u igru tako da sad igra sa 9 igrača. I uvodi onog balvana Šćekića umesto Sume............

Link to comment
6 minutes ago, Tresko said:

Koji je kurac Cavu sa ovim izmenama? Umesto da izvede beskorisno mrtvo puvalo Tošića iz igre, i zaigra sa 11 igrača, on uvodi beskorisnog Buzdovančinu u igru tako da sad igra sa 9 igrača. I uvodi onog balvana Šćekića umesto Sume............

😁 ode buzdovan na 2 milliona.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...