Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

Mene ne zanima jsl blato samo da izbore 3.mesto ili Kup

 

Ovo ove sezone je bolje od prosle, Savo i stab i igraci su preokrenuli pricu, sada mora ozbiljna nadogradnja a za to treba barem neka lova da se ulozi

Link to comment
5 minutes ago, ZokiAsov said:

nije zabrinjavajuce, ima i ta podela bodova

 

Nema od ove sezone podjele. ;)

Edited by MiddleClass
Link to comment
25 minutes ago, J.R. Cash said:

Dovoljno igraca su dovela govna iz uprave. Mogao bi Savo da makar ne gubi ove utakmice. Nema nikakve potrebe da se ovako zalecemo "svi u napad". Jedno deset puta je veca sansa da primimo nego da damo gol.

+1.

identicno smo izgubili kao protiv vozdovca.

Link to comment
Just now, BWA said:

+1.

identicno smo izgubili kao protiv vozdovca.

 

Da. Sve i da sledeceg puta da gol i dobije utakmicu na taj nacin (a nece), bice tek na nuli.

Link to comment

Jbg, Savo igra na pobedu. 

 

Fali nam neki Tavamba, grdosija u napadu koja ce da probija bunkere, onda ne bismo morali da se zalecemo toliko napred a i mogli bi po vodjstvu da se povucemo i pucamo kontre, bili bismo mnogo opasniji. 

Link to comment

mi ako ovako nastavimo biće problem i četvrto mesto da dohvatimo.

 

izgleda da nema motiva da se igra domaća liga, ne znam kako drugačije da se objasni ovo što se dešava. potrebno je zahvaliti se svima koji nemaju motiva da igraju ligu i poželeti ima srećan put i da nađu sredinu koja ih motiviše.

Link to comment

mnogo ovde ne stima

vreme je da se tosic preseli na klupu

stojkovic takodje

probati sa nekom drugom formacijom, celavog staviti na stopera (tipa tri nazad)

scekic i zdjelar kao zadnji a natka gore prebaciti

vise minuta dati ivanovicu i lutovcu

Link to comment

Savo rekao ovim majmunima i govnima iz uprave da nece vise da igra ovu ligu i da pali ovo danas je sve pokrivanje price i umanjivanje stete... veliki plus kod mene za njega dosta zjbavanja

Link to comment

Znate šta, kad udjes u nešto čista srca i sa velikim htenjem, nepravda boli. 

 

Onda to nešto prođe, misliš biće bolje, pa onda opet I opet i opet. Onda počneš da se pitaš šta će ti sve to. 

Ponadas se da će biti bolje i skapiras da neće. Udjes u taj neki krug začarani i jednom kad izađeš više se ne vratiš. 

 

Imamo Stojanovića, Nikolića, Antića kao primere...

 

Da je Savo kriv sto u zadnjih deset minuta idemo Gung ho I all in možda, da je Savo markirao najvišeg igrača na terenu mozda ne bi primili gol, da je Stojke bio pune koncentracije ko zna... 

 

Al to je sport, velika su pražnjenja, nada, htenje. 

 

Ovaj tim NEMA kvalitet da igra ovoliki broj utakmica, ovaj tim nije imao ni to vreme da se slegne. Jebi ga, to je Partizan. 

 

Zato se nadam da ostaje stručni štab. 

 

Idemo dalje, najbolji smo al nećemo uzeti titulu. :)))) 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...