Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

Stojke i Tosic za penziju bukvalno SADA. Hvala im za sve ali nema smisla vise da igraju. Suma slabo igra ove tekme, Natho isto, svi igraju na pola snage. Ok, ove godine Liga Evrope i borba za mesto za Evropu iduce godine.

 

Bili smo vidjeni za potpuno tavorenje, iznenadjenje u Evropi je to promenilo i uzivajmo u tome. Svidja mi se zbog  veprova iz uprave sto gubimo u linglongu... nekako mi simpaticno...

 

Ako ni sada govna iz uprave ne dovedu bar 2  ozbiljna igraca na zimu stvarno ne vredi vise da se prati...

 

Bravo za Cukaricki, odlicna tekma za njih, da ovako igraju u Evropi mozda bi nesto i uradili

Link to comment
6 minutes ago, Azdaja said:

Nije mi jasno sta je stojke radio. :/

 

Savudin iskulirao konfu posle meča, kapiram da je dobrano odlepio. 

Nema sta da odlepi nego da postavi ultimatum govnima iz uprave da se dovedu igraci... kad je Mancester sva govna se okupe i Ruzic i Kusturica i svi... 

Link to comment

Dovoljno igraca su dovela govna iz uprave. Mogao bi Savo da makar ne gubi ove utakmice. Nema nikakve potrebe da se ovako zalecemo "svi u napad". Jedno deset puta je veca sansa da primimo nego da damo gol.

Link to comment

Nek odlepljuje ko ga jebe, sam je kriv. Koji kurac drži u timu Tošića, Buzdovančinu, i razne Lakčeviće. Treba sve to da najuri na tribine.

Ovako, samo nek ih stavlja u tim, pa će ovako da mu bude stalno.

Link to comment

Nema on igrace ni za 1 a kamoli 2 fronta. Neka probaju da izbore mesto za kval.za LE iduce godine i ozbiljna pojacanja zimus pa da pricamo nesto a ne prevare tipa lazara markovica i sl... klupa FKP je nepostojeca... sramota govana iz uprave... sve se zna da ne pricam bzvz

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...