Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

2 hours ago, mozzer said:

Savo rekao ovim majmunima i govnima iz uprave da nece vise da igra ovu ligu i da pali ovo danas je sve pokrivanje price i umanjivanje stete... veliki plus kod mene za njega dosta zjbavanja

a sta je tacno problem, to sto imate duplo jaci tim od ostatka lige ili vam zle sudije vezuju noge tako sto vam iskljucuju 2 igraca po utakmici?

Link to comment
3 hours ago, mozzer said:

Savo rekao ovim majmunima i govnima iz uprave da nece vise da igra ovu ligu i da pali ovo danas je sve pokrivanje price i umanjivanje stete... veliki plus kod mene za njega dosta zjbavanja

 

A zašto je onda uopšte prihvatio da bude trener? Valjda ima dovoljno iskustva da vidi da će svake godine titulu da uzme simbol srpstva, tim koji = Srbija i jedini je uz svoj narod. 

Link to comment

+1

ko ga jebe, on je dovodio sadika kome treba 5 zicera da postigne zgoditak, on je doveo asana koji ima učinak od 1 gola i 1 asistencije na 16 mečeva, on se zadovoljio da sa ta dva "napadača" završi polusezonu u kojoj treba da odigra 35 utakmica, zašto nije posle plasmana u le dao ultimatum da mu se dovede startni špic kako je bilo planirano u julu, dovoljno je videti izjave za novine u pripremnom periodu kada su iz stručnog štaba objašnjavali da je sadik doveden da greje klupu i da samo što nije stigao iskusan špic razbijač koji je neophodan za probijanje bunkera

- i sada kada je ukapirao da je nesposoban da napravi igru koja će doneti golove protivu bunkera, da je nesposoban da motiviše ekipu da grize u domaćoj ligi savo će za sve optužiti sudije i dići sidro...

- a kada je već u avgustu pričao kako je titula nemoguća misija posle drugog remija onda nije mislio da će to uticati na igrače i dati im zeleno svetlo za malodušno otaljavanje posla

- posle 13 kola savo je sakupio isti broj bodova kao batica a lakoća sa kojom prosipa bodove ugrožava top 3 finiš na kraju sezone...

- treba da ostane posle voše u subotu slede 6 lakših tekmi, valjda će tu uspeti da sakupi 15-16 bodova da ostanemo u trci za 3 mesto

Link to comment

Savo je, a ovo ne kažem tako da mislim da je to mana (mada u ovim vremenima jeste), rijetko iskrena i naivna osoba, koja se često hvatala u kolo i igru koja je mnogo izvan njegovog domašaja i kalibra. Pošten je lik, ali realno je ispadao glup u većini pokušaja da napreduje ili se dokazuje u ovom našem blatu, samom činjenicom što je tako na oruk, gole guzice, ulazio u fajtove koje ne može dobiti. 

Link to comment

Ako cemo realno, Savo je izveo najjaci tim juce protiv cuke i izgubio. Bacio sam pogled na cukin tim protiv indjije iz prethodnog kola i to su maltene sve isti igraci koji su nas dobili juce, izgleda da njima ne smeta pakleni ritam sreda subota. Ako profesionalni fudbaler ne moze da izdrzi ritam od 180 minuta takmicarskog fudbala nedeljno, onda mozda treba da razmisli o prelasku u balon i rekreativnom igranju sa drugarima.  Da ne pricam da smo zadnjih 20 dana u Beogradu, izuzev dugog puta u Lucane.  

 

Ocigledno je da neki problem postoji, i ja se nadam da ce Savo i pomocnici to uspeti da prevazidju. Ekipa u evropi i u prvenstvu izgleda potpuno razlicito, kao da su drugi timovi u pitanju. Sigurno nije problem  kvalitet igraca, jer uz duzno postovanje  protivnicima  ova ekipa partizana je ipak za stepenik iznad ostatka lige, ne racunajuci cigane mada se oni jedini nisu naigrali protiv nas.  Da li je atmosfera narusena, pa se na te trzavice na trenutak zaboravi u ligi evrope pred ocima skauta, a animoziteti se opet pojave u ksl ne znam, ali nije iskljuceno. 

Recimo partija Natha protiv Alkmara i sinoc nisu uopste uporedive.  Mozda neki iskusniji igraci biraju utakmice,  jebem li ga. 

 

Savo moze objektivno da se zali na suzenu rotaciju ali kao sto kaze gone fishing iznad ,sam je na to pristao. Verujem da su mu dali odresene ruke u ovom roku da bira i skartira igrace. Sto se odlazaka tice, on stvarno jeste odstranio skart, ali je problem sto nije doveo dovoljan broj kvalitetnih zamena, a i oni koje je doveo su se ispostavili kao potpuni bust kao asano ili delimicni kao sadik. Prica je da je on takodje trazio Lutovca koji je bio dobar u Radu i Gigca. Obojica su skupili malo vise minuta od mene u prvom timu. Paket iz crne gore je usluga pukovniku, ali i na to je Savo pristao. 

 

Sto se tice regularnosti lige nije bas da je Milosevic dosao prekjuce iz Japana pa da ne zna kakvo ga takmicenje ceka. Mislim nije tesko da se deprimiras i posle dva kola dignes ruke od titule, ali opet to je s punim pravom mogao da uradi i Marko Nikolic.

 

Utisak  je gledajuci utakmice u KSL, partizan mogao i morao bolje.  Voleo bih da odigramo muski, jako do samog kraja Evropu, da tu ne kvarimo utisak, pa da vidimo da li moze na zimu da se nekakvom selekcijom pravi bolji tj kompaktniji tim.

 

A sad da se vratim u realnost, od tog pravljenja naravno nema nista, jer ce gamad prodati Ficu i oba Pavlovica do srpske nove. 

 

Link to comment
2 hours ago, Shaq said:

a sta je tacno problem, to sto imate duplo jaci tim od ostatka lige ili vam zle sudije vezuju noge tako sto vam iskljucuju 2 igraca po utakmici?

Jbt.... idi popij kafu druze mozda bolje caj :fantom:

 

@Goranz i ostale kolege

 

Da nije dosao Savo sa ovim strucnim stabom i da nije prosao u LE bile bi raspustene skoro sve mladje selekcije i Klub bi bio osudjen na potpuno tavorenje i potpunu propast.

 

Kakva jsl ling long lakrdija pobogu.... pa nece Suma to da igra vise pa svakome je jasno cuvaju ljudi noge... vide da njihovi rukovodioci cute, sto bi se oni cimali... potemkin sve zajedno (osim le)

Edited by mozzer
Link to comment
32 minutes ago, ZokiAsov said:

Ako cemo realno, Savo je izveo najjaci tim juce protiv cuke i izgubio. Bacio sam pogled na cukin tim protiv indjije iz prethodnog kola i to su maltene sve isti igraci koji su nas dobili juce, izgleda da njima ne smeta pakleni ritam sreda subota. Ako profesionalni fudbaler ne moze da izdrzi ritam od 180 minuta takmicarskog fudbala nedeljno, onda mozda treba da razmisli o prelasku u balon i rekreativnom igranju sa drugarima.  Da ne pricam da smo zadnjih 20 dana u Beogradu, izuzev dugog puta u Lucane.  

 

Nije problem fizicka sprema, nego mentalna. Propali su na psiholoskom planu, taman su uhvatili korak sa Zvezdom i onda oni dobiju penal po utakmici a mi izgaramo protiv Vozdovca na JNA i izgubimo jer nismo pametno igrali. Nakon toga je islo samo na dole, sto je s jedne strane razumljivo, s druge jbg Savin posao je i da pripremi i nabrija ekipu, a kad on izadje na konficu i kaze "ovo vise nema smisla igrati" sta drugo da ocekujes od igraca.

Link to comment
30 minutes ago, goofs said:

 

 taman su uhvatili korak sa Zvezdom i onda oni dobiju penal po utakmici 

Koji penal posle derbija je uticao na bilo sta? Pre derbija samo Indjija (cak i tu je pre penala sviran nepostojeci ofsajd Ivanicu u 1 na 1 situaciji) a onda na derbiju je ponisten cist gol ako se vodimo kriterijumom prema kom je priznat gol Tavambi za isti pa cak i veci kontakt sa golmanom. 

Link to comment
2 minutes ago, Milošica said:

Kako su grubi igrači Vojvodine,jezivo.

 

Mada,ono na Sadiku nije bio faul,dobar je sudija za sada.

Kako nije bio faul. Sadik izmakao loptu, ovaj ga pokupio po nogama. Čist faul i crveni za Ljaljanovog igrača.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...