Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

2 hours ago, renne said:

Odlična je i ona švargla koja i nije švargla

I ja se vrteo oko nje ali kad videh proizvođača odustao...meso iz Lidla mi je no no i u principu ga obilazim u širokom luku...

Njihov glavni snabdevač svežim mesom mi je na crnoj listi i pre dolaska Lidla kod nas.

Link to comment
I ja se vrteo oko nje ali kad videh proizvođača odustao...meso iz Lidla mi je no no i u principu ga obilazim u širokom luku...
Njihov glavni snabdevač svežim mesom mi je na crnoj listi i pre dolaska Lidla kod nas.
Ko im je snabdevač?







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Odgovorio Mraki

Do pre par godina nisu mogli nikako da prođu audit za jednu našu kompaniju...ali nikako.

E sad, možda su napredovali ili Lidl ima niže kriterijume (vrv) ali ja njih ne konzumiram ni pod razno.

Link to comment
On 8.11.2021. at 17:57, mraki said:

Neki Djurdjević. 
Kod njih se bar zna, nisam siguran da znamo u drugim marketima sem kod unapred zapakovanog.

Zdrava hrana iz ravnice :rolf:

Posto sam hmm u materiji (bio), samo jedna mala digresija: Pre nekih desetak godina su bile njegove narodne kobasice™, vakumirane, po ceni od recimo 118 din. kilo u Metrovu. Cena kg svezeg mesa je bila ihhaaa veca, pa jos uracunaj transport, klanje, obradu,konfekcioniranje mesa, mlevenje, punjenje istih, zacine, pakovanje u foliju... +++ Kako su preradjevine uvek skuplje od kile mesa, osovano pitanje je sta je on to proizvodio. Sad je on veliki igrac, skoro ko Matijevic, oba legla na SNS rudu

Link to comment
On 8.11.2021. at 8:18, renne said:

Od četvrtka kreće praznična ponuda slatkiša

Spremite novčanike

Au, pakao… baš ima svašta. :ph34r:

Uzeo samo medenjake za poklon, i sebi badem u čokoladi sa cimetom.

To sad traje sve do praznika, ne samo nedelju dana?

 

edit: e da, ima i kestena za 400 din/kg. Čini mi se da je lošiji nego onaj iz Maxija.

Edited by mraki
Link to comment
11 hours ago, banatjanin said:

 

I priča on meni za tu srpsku, pa kaže: samelju se kožure, pa se doda apenkon, pa se ohladi, pa ide u kater, pa začini i mleveni led, sojino brašno, pa ide u creva i na kuvanje... 

Skoro pa veganska :)

 

a šta je apenkon?

Edited by Zverilla
Link to comment

mojoj gospođi se strašno dopalo "šareno" mleko. pisalo je da je 4%. dopalo se i meni, pivopiji. dobar je i jogurt. proizvođač je "kruna". za ostalo domaće, nemam pojma. dobre su gotove pice. kupujem one na rasprodaji. i tamanim. i čokolade "tutifruti" i lešnici - jeftino a dobro.

 

EDIT: što se mesine tiče, davno sam prestao da razmišljam o načinu proizvodnje. "svi su isti"(TM)

Edited by djordje geprat
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...