Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

Ja sam uzeo sam mascarpone koji je bas pojeftin ispao, za neku verziju tiramisua, kontam da ce biti super, javim sutra. Mocarela ce biti probana sutra isto. Zacini u spreju, uzeo sam cetiri vrste i sva cetiri su odlicna. Ljuta paprika je dobra, beli luk je so so, origano odlican, tartuf isto. Onaj krem sam isto uzeo ali to ce morati da saceka par nedelja da zavrsim nesto pre no sto mogu da probam.

 

Zao mi je sto nisam sladolede mogao da probam, previse secera za mene, 23-25g po 100g, ali ukusi su delovali primamljivo. Testenine i biskvite nisam uzimao, takodje ne mogu nista sa njima trenutno, kontam bice ponovo u nekom periodu. Smrznute pice deluju jako primamljivo takodje, tako da cu i to jednog dana sigurno probati.

Link to comment

Kupila mocarelu, maskarpone, balzamiko, zacine u spreju, kanelone, redjano parmidjano, onaj lesnik krem i biskvite amareti (njih najvise volim sa kremastim dezertima u casi pa ih izmrvim odozgo, a mogu i najednostavnije uz kafu).

Nista nisam probala, osim sprej origana u salati (odlican je), a najvise me zanima lesnik krem :)



Link to comment

senfovi ok, ovo ostalo mi je ozbiljna prevara. sireva mnogo boljih ima u redovnoj ponudi, iz kobasica i salama konzervans vrišti za oči štipa, puževi su onako, kiš bolji napravim levom nogom... jebat ga, ne zalećite se.

 

Link to comment

Од четвртка 27.06. имаш понуду француских сирева, узми било који и нећеш погрешити!

Умало да заборавим биће и солидних вина за мале паре, којих је некад било у Интерексу.

Edited by Tvrdica
Link to comment

Ne, cela riba pakovana pojedinačno, (bez glave). Drže ih u vitrini sa suhomesnatim. Ima i u filetima, u manjem pakovanju, ali to nisam uzimao (isto je a ne isplati se).

 

Link to comment

Meni otvorili Lindu na 100m od zgrade. Juce pazario neke sladolede silne sladolede da hasamo u kladionici a za sebe uzeo slaninu da imam ujutru s jajima, suvi vrat, plus neki kikiriki puter od 500gr za nesto ispod 400 dindzi. Kakav god da je, za te pare valja. E da, i neki lemon flavoured soft drink sa otprilike 0 kalorija, na fazon sprajta, skroz dobro za osvezenje u ovim toplim danima a nema secera.

Link to comment
On 26.6.2019. at 8:51, Frile said:

Ne, cela riba pakovana pojedinačno, (bez glave). Drže ih u vitrini sa suhomesnatim. Ima i u filetima, u manjem pakovanju, ali to nisam uzimao (isto je a ne isplati se).

 

 

Хвала ти, потражићу волим скушу !

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...