Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

Kupio neku piletinu zamrznutu, tj rolovano meso a unutra neki sos od paradajza i još nešto.. Ima tri šnicle, nije baš jeftino /oko 350 valjda/, ali je naravno fucking preukusno. 

Link to comment

danas u povratku za BG, razmišljajući šta ćemo za večeru, shvatimo da nemamo bogznašta u kući, i u tom trenutku sa desne strane puta ugledamo Lidl (u ZR). migavac na brzinu, prestroj se, parking izgleda prilično prazno, jupiii!

 

(disklejmer: ovo mi je drugi ulazak u Lindu, u životu mislim, prošlog puta sam zbog gužve odustala posle 5 minuta)

 

naravno za večeru nismo kupili ništa, ali smo zato uzeli teglicu seckanih halapenjosa, ulje od avokada, teglicu peperoncina, kapljice od čokolade, pistaće, lešnike i badem listiće, par avokada, marcipan, kuglof da imamo ujutru za uz kafu, kafu u kapsulama da probamo, i uglavnom tako te neke korisne stvari.

 

meni bio super provod - iz dva razloga: 

1) dosadio mi Maxi i stalno jedno te isto što u njemu godinama gledam, ali što ću naravno nastaviti da kupujem jer - navika;

2) nije bilo gužve uopšte, na ulazu delili neke kartončiće koje smo posle na kasi vratili, valjda pomoću njih kontrolišu tj imaju uvid u broj kupaca u objektu

 

ako im je ova fora sa kartončićima ista u svim objektima, voljna sam da povremeno varam Maxi sa Lidlom, a to onda znači da ću revnosnije pratiti ovaj topik za preporuke.

 

p.s. kafa bzvz, marcipan onako, pistaći prosek, ali zato peperoncino izvukao stvar

Link to comment

Kartončići su u upotrebi u svim dućanima, najčešće nisu neophodni, a uvedeni najviše zbog Tošinog bunara i Vojislava Ilića gde umeju da budu stampeda u poslednje vreme.

Link to comment
On 2.4.2021. at 2:22, Mil@n said:

Kupio neku piletinu zamrznutu, tj rolovano meso a unutra neki sos od paradajza i još nešto.. Ima tri šnicle, nije baš jeftino /oko 350 valjda/, ali je naravno fucking preukusno. 

 

Odlično je, kao neka vrsta mini karadjordjevih šnicla, samo sa piletinom. Ako se dobro sećam, osim paradajza ima i nekih travki u filu...

Link to comment

Da, neki zeleniš.

I tu dolazimo do prvog problema između mene i Linde, neke stvari na koje sam se navukao nisu standardan deo asortimana, a to nije lepo, da nas navuku na nešto i onda više nema :sad:

Link to comment

E, to su bili dani italijanske kuhinje, sad nema, hteo sam i ja da napunim zamrzivač...  :D

 

Inače mi najviše nedostaju dani meksičke ( i delimično američke) kuhinje, razni (pohovani) sirevi, feferone, testo sa kukuruzom... uglavnom ih stavljaju u tzv. boxove, pa se tako i nazivaju...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...