Jump to content
IGNORED

Nova S


Frank Pembleton

Recommended Posts

Quote

Prvo osnovno tužilaštvo u Beogradu odbacilo je krivičnu prijavu protiv potpredsednika Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandra Šapića povodom pretnji koje je izneo na račun Marka Vidojkovića i Nenada Kulačina, autora podkasta "Dobar, loš, zao" koji se emitujuje na portalu Nova.rs. Inače, Vidojković i Kulačin su podneli krivičnu prijavu za ugrožavanje sigurnosti, nakon što je Šapić izjavio da bi im iščupao srce.

https://nova.rs/vesti/hronika/sapic-pretio-vidojkovicu-cupanjem-srca-tuzilastvo-odbacilo-prijavu/

Link to comment

Kako to da Kljun još nije u EON video klubu? Sve serije su ranije puštali u video klub 3 dana pre emitovanja na TV.

Mislio sam da će ići jednom nedeljno, a izgleda da ide pon-čet.

Link to comment

Дакле након Вече са ИИ, управо иде 785412. реприза Кесића, а онда ће сутра ићи утакмица па Кесић у 11 па ИИ иза поноћи :lolol:

Link to comment

Axa, II se zajebavao s tim pred kraj. "I dođe taman posle drugih reklama Nevena Madžarević..." A kad je intervjuisao glumce iz Kljuna, pričalo se o produkcijskom haosu, on će: "evo ni ja nisam više siguran kad mi je emisija". 

Inače, šta god rade sa reklamama, ne valja, u toku jednog bloka tri puta iste najave za serije. Ako nemaju dovoljno reklama, nek puštaju muzički intermeco, bmlg.

Link to comment
2 minutes ago, Zabalujev said:

Axa, II se zajebavao s tim pred kraj. "I dođe taman posle drugih reklama Nevena Madžarević..." A kad je intervjuisao glumce iz Kljuna, pričalo se o produkcijskom haosu, on će: "evo ni ja nisam više siguran kad mi je emisija". 

Inače, šta god rade sa reklamama, ne valja, u toku jednog bloka tri puta iste najave za serije. Ako nemaju dovoljno reklama, nek puštaju muzički intermeco, bmlg.

Ti gledaš reklame? 

 

Ja sve vraćam unatrag i gledam, osim sporta... Bukvalno svesno propustam termine emisija da bi gledao bez reklama... Juče sam II počeo da gledam sa sat vremena zakašnjenja, lepo ispreskačem reklame i postane gledljivo...

  • +1 8
Link to comment

немања видић и душан ивковић, репортери у јутарњем програму. то је безобразлук да се тако зову!

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Jel ovo rade u koprodukciji sa Hrvatima, Grcima i Turcima?

Koliko vidim nosilac licence i za nasu zemlju je turski TV8 (Acun Medya), isto i za Grcku.

Edited by DrIlic
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...