Jump to content
IGNORED

Nova S


Frank Pembleton

Recommended Posts

8 hours ago, djeneralche said:

Znas ti dobro zasto je RTS odlucio da se pravi mrtav jer mu sve zavisi od psihopate za koga se ne zna sta ce da ga iznervira i kada ce da lomi kvake.  Da nije toliki psihopata N1 i Nova nikad ne bi mogli toliko da voze na tom anti sentimentu.

RTS je bio mrtav i ranije, nista zivlji.

Ja bih pojacao samo delove dnevnika u kojima povremeno porede cene goriva, struje, hrane, bebeceg programa, lekova, prosecne plate, dugove, kirije sa regionom i evropom. Svakome ko zna da sabere 1+1, znace koliko je sati. Mada i ovako zna, ali zatrovan pinkovim informisanjem, stalnim alarmom da se ostane budan, jer djilas nosi pradu, nece obratiti paznju, ako uospte gleda RTS. N1 je antipod pinku, a ne RTS-u i kao takav moze dosta toga pokrenuti, ali i zabetonirati. 

Ne sluzi javni servis gradjanima da znaju sve (ko sto bivsi slogan rece), vec da znaju ono sto treba da znaju (ili malko manje).

Link to comment

A ponedeljkom uveče nemaju ništa od emisija. Ne znam ko je smišljao raspored ali je totalni promašaj. Takođe i utisak koji je uvek počinjao u 21h su sad pomerili u 20:30h.

  • +1 2
Link to comment
16 hours ago, Cane Vukic Prebranac said:

Идеја да 4 и по мушкарца иду послије Кесића је глупост године

Jes, čitam juče, onaj UGov direktor na nekom skupu, između ostalog, priča kako ljudi sve više "vraćaju program unazad'. Pa kako ne bismo, čoveče?

Link to comment

Totalni debilizam, vezati dve emisije koje rade istu stvar, jednu za drugom... Totalno glupo i nepotrebno...

 

A izgleda da je bilo i neprofesionalno, II je juče kukao da je saznao promenu termina iz twitta...

  • +1 2
Link to comment
Totalni debilizam, vezati dve emisije koje rade istu stvar, jednu za drugom... Totalno glupo i nepotrebno...
 
A izgleda da je bilo i neprofesionalno, II je juče kukao da je saznao promenu termina iz twitta...
Ma bre debilana...
A I. I., pošto uživa u pričama po gradu da se on za sve pita na NovaS, a i sam se hvali time, bolje bi bilo da ćuti...







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...