Jump to content
IGNORED

Nova S


Frank Pembleton

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

znam lično vuku crnjanski. pametna, rečita, jasnih misli i preciznog isražavanja. na žalost, isključio sam TV zbog ovog GD koji ne ume da sluša sagovornika, uleće s potpitanjima kako mu koja reč gošće da šlagvort. ni obućina nije bolja.

  • +1 1
Link to comment

Mnoggi od njih to rade, bas primetim, kada hocu da saslusam nekoga i zanima me..ili je sujeta cudo, ili ih tako uce, ili direktor to trazi..od Nevene, koja mi je jos i simapticna, kakvi su mi ostali, do Obucine

Link to comment
14 minutes ago, Misko said:

Mnoggi od njih to rade, bas primetim, kada hocu da saslusam nekoga i zanima me..ili je sujeta cudo, ili ih tako uce, ili direktor to trazi..od Nevene, koja mi je jos i simapticna, kakvi su mi ostali, do Obucine

Pa najbolja je neka sredina. Niti servilnost kao na Pinku niti ovoliko upadanje u reč.

 

Zato i kažem da mi je Maja koja je možda manje "upućena" od drugih ipak najbolja. Razgovor ide najprirodnije nekako.

Link to comment

Da zanemarimo podatke i njihov izvor i  kvalitet ali gledanost nije = share na glavu da se postave... 

Ja zaista ne razumemcemu ovo 🙄

Edited by jorma shparga
Link to comment
  • 4 weeks later...

Da li je i vama trenutno na NovojS gostovanje roditelja ubijene dece iz Ribnikara tj repriza emisije od pre mesec i kusur kad je bila sestomesecnica masakra?

Link to comment
18 minutes ago, vememah said:

Po onome što su objavili u Razgibavanju u četvartak (sam početak emisije) navodno slave dan (tri dana?!?) firme.

 

Slavi cela United Media u Sofiji, korporativna NG žurka

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...