Jump to content
IGNORED

Nova S


Frank Pembleton

Recommended Posts

38 minutes ago, Frank Pembleton said:

Pa oni su doveli onu što priča kroz zube "jer je dobra na tviteru"...
Tako da jbga



....shiit has hit the fan.

 

 

ana novaković? neslušljiva je, zbog nje sam znatno smanjila gledanje n1, ne mogu, kao da mi skače po lobanji i škripi kredom po tabli, istovremeno. 

mislim da se u poslednje vreme popravila

 

(vesti nove ne mogu da gledam zbog užasnog afektiranja, kao da izgovaraju navodnike, crtaju italik glasom. ne znam zašto to rade)

Link to comment
 
 
ana novaković? neslušljiva je, zbog nje sam znatno smanjila gledanje n1, ne mogu, kao da mi skače po lobanji i škripi kredom po tabli, istovremeno. 
mislim da se u poslednje vreme popravila
 
(vesti nove ne mogu da gledam zbog užasnog afektiranja, kao da izgovaraju navodnike, crtaju italik glasom. ne znam zašto to rade)

Mislim da jeste.
I meni je neslušljiva...



....shiit has hit the fan.
Link to comment
3 hours ago, Fakundo Sava said:

Jel mu je ona ćerka sa onom mankenkom sa kojom se smuvao još tamo 90ih ,

snimali neku reklamu ,možda za čuveni Ktitor

Aham..mama jedanput lepa, i dan danas, lepsa od cerke, moje skromno misljenje..

Link to comment

ana novaković je piš živi :lolol:

jaka šminka, strogo isfenirana, kožnjak, ustanička ispred specijalnog suda... kad je najave ja sve čekam da zaurla nešto iz hevi metal repertoara :lol:

 

a mija se javlja već neko vreme u jutarnjem sa početničkih reporterskih pozicija, nije bila loša... možda se u ovom intervjuu danas malo opustila pa joj se izotimale te poštapalice. sećam je se pre neku godinu kad je predstavljala dokumentarni film, feministička tema, čini mi se da je rekla da studira političke nauke. verovatno je do sada završila. verovatno vas nervira zbog feminizma. što bi reko tibor jona, feminizam ne nervira samo još mene i pokojnu rahelu ferari.

Link to comment
  • 3 months later...

Ako se ne varam, jedini od naprednjaka koji je ikada bio gost na Novoj bio je Djukanovic kod Obucine (tad je to zvanicno bio Newsmax).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...