Jump to content
IGNORED

Nova S


Frank Pembleton

Recommended Posts

On 1. 2. 2023. at 10:30, Malvo said:

Da li može neko da im kaže da daju otkaz onome koji im drži društvene mreže? FB stranu im vodi kompletni idiot koji po ceo dan postavlja crnu hroniku iz belog sveta sa potpuno neprimerenim komentarima uz link. I to tako danima i niko ne reaguje. U normalnom mediju bi ga sklonili odatle istog dana. 

 

Kretenu još uvek nisu oduzeli kompjuter. Postavlja linkove ka crnoj hronici i vrlo mučnim vestima uz nezaobilazno "užas, šta je ovo sa ljudima". Neki siledžija pretukao ženu i dete, a ovaj kreten se sprda.

Link to comment
Sajt je bukvalno opozicioni Kurir. Tabloid i ništa više od toga.

Što je i bio cilj. Tako su i dovodili ljude da "vode" sajt.
Nema mesta nekom iznenađivanju.



....shiit has hit the fan.
  • +1 3
Link to comment

Jbt, uključim Nova_S posle ne znam koliko nedelja (meseci?) i naletim na predstavljanje: nova voditeljka jutarnjeg programa vikendom - Mia Bjelogrlić.

 

Posle dvadesetog izgovorenog “ovaj” u lajvu prestala sam da brojim. Koga ćeš ti da vodiš, sestro, i gde?!

A da, pritom je uz one grupe imbecila koja bi ubacila “negde” i u šopsku salatu.

”To je, negde, projekat koji smo mi, negde, imali u planu negde od trećeg osnovne.” (Samo je treće negde smisleno u ovom izmišljenom primeru, ali budalčine koji su takođe i radnici u kulturi vole tako da govore jer misle da zvuče pametnije.

 

Mislim da taj jutarnji gledati neću.

 

Edited by pt 2.0
  • +1 1
Link to comment
22 minutes ago, pt 2.0 said:

Jbt, uključim Nova_S posle ne znam koliko nedelja (meseci?) i naletim na predstavljanje: nova voditeljka jutarnjeg programa vikendom - Mia Bjelogrlić.

 

Vikendom na N1, početnicu su stavili na mesto Marije Antić...

Edited by msv
Link to comment
8 minutes ago, msv said:

 

Vikendom na N1, početnicu su stavili na mesto Marije Antić...

idioti.

nadam se da će da potraje kao ana mihajlovski... ono je neslušljivo (mislim, lepo se smeje lepo izgleda, al mislim da bih nakon pola sata razbila kompjuter). jbt zar je toliko teško naći pristojnoizgledajuću osobu koja ume da govori?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...