Jump to content
IGNORED

Avstralijan open 2019


Cash

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    175

  • renne

    109

  • Arkadija

    99

  • Jumanji

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 minutes ago, renne said:

ispraćaj na sb onih naših

eno link na nfl temi

ma jok. to i probowl nisam nikada gledao

ali mozda nije lose da se vidi

Edited by 3opge
Link to comment
3 hours ago, harper said:

Za razliku od tebe ja ne polazem puno na statistiku, tenis vise gledam kroz igru, i iz tog ugla vec cetiri godine tvrdim da je Novak najbolji teniser kojeg sam ikada gledao, a gledao sam sve velike igrace Open ere...

Znam. Secam se da smo jos tamo™ diskutovali o Nadal vs Federer. Tada nikako nisam mogao da shvatim taj stav gde si tvrdio, cini mi se ako uprostim, da je Nadal najbolji jer je bio bolji od Federera u h2h, iako je broj Slemova govorio drugacije. Sada mi, medjutim, ne bi bilo tako tesko da proglasim Novaka boljim od npr Nadala u all time kontekstu vec danas iako ima manje GS-a kojih se tako cvrsto drzim (izmedju ostalog i jer sam gledao danasnji mec) Svakako sam neizmerno radostan jer sam svestan da sam, kao ljubitelj sporta, vrsnjak sa likom kakvog niti smo imali niti cemo vise ikada imati u smislu sportskog rezultata. Vecina ce postati svesna pravih razmera njegove sportske karijere kada nakon 20 godina od kada se bude penzionisao nijedan nas sportista ne dostigne ni desetinu ovoga prvenstveno u smislu sportskog rezultata.

Edited by Boza_zvani_Pub
Link to comment

Odgledao na miru snimak sa Eurosporta, dobri su bili Mats i kolega mu. Čak je u neku ruku i predvideo da će Novak brejkom da uzme titulu.

Mislim da Nadal nije igrao toliko loše, koliko je činjenica da je znao da mora da igra riskantnije, van svoje ugodne zone, a pošto nema više one stare atletike,

nema više ni relija sa po 20+ udaraca, s kojima može da se udje u ritam, kad ne idu neki udarci.

Lako se zanemari koliko se ta dvojica poznaju, više od 50 mečeva, nema tu tajni, samo je pitanje može li da se izvede i odigra to što se može u odredjenom trenutku

njihovih karijera.

Link to comment

vaistinu bi bila šteta da djokold ne iskoristi ovaj momentum da konačno dobija rafaolda u finalu rg :happy:

 

Bet365

Nadal = 10/11
Djokovic = 9/4
Zeverev Thiem = 11

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...