Jump to content
IGNORED

Avstralijan open 2019


Cash

Recommended Posts

13 minutes ago, nautilus said:

 

onda ce, ako ga zdravlje posluzi, nastupiti ozbiljna zetva slemova za djokovica

 

Pa ja se ubih pisajuci, al mi niko ne verue. Al dobro, bice vam sladja dominacija :D

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    175

  • renne

    109

  • Arkadija

    99

  • Jumanji

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

8 minutes ago, tempo said:

Ukoliko Novak osvoji FO biće prvi koji je osvojio sve GS-ove po makar dva puta....

 

Zar nema Rod Lejver isto sve po dva puta?

Link to comment
8 minutes ago, tempo said:

Ukoliko Novak osvoji FO biće prvi koji je osvojio sve GS-ove po makar dva puta....

 

Ako dodamo da mu fali još 1 Sinsi da ima i sve masterse po dva puta... To bi bilo posebno.

Link to comment

Najviše bih voleo da Novak dogura do 22, a Rafa do 21.. Najfer bi bilo dedu staviti na treće mesto ikad, uz svo poštovanje i zahvalnost sta je dao tenisu, al ova dvojica su bolja.

Link to comment
1 minute ago, Mos said:

A ja bih bas voleo jos jedan RG, da ima jedan vise od Federera :) 

 

Sta bi vise voleo, da uzme Jos 2 RG i 2 Sindikata, al da ne stigne dedu po broju GS, ili da ne osvoji ova 2 turnira, a prestigne dedu? :)

Link to comment

Sada su opet svi blizu. Meni kao robu ovih statistika ova pobeda bas znaci. Prvo sto vise ne deli nista sa Samprasom, drugo sto je  najbolji na AO svih vremena. Nije mi nerealno da na kraju ove godine bude 20/18(Nadal)/17(Djokovic)

Link to comment
9 minutes ago, Timmy said:

Sta bi vise voleo, da uzme Jos 2 RG i 2 Sindikata, al da ne stigne dedu po broju GS, ili da ne osvoji ova 2 turnira, a prestigne dedu? :)

 

Pa da znas da je tesno, osvajanje ovog RG i jos jedan godisnji slam bi bila bas brutalna dominacija, plus sto bi onda lagano proveo celu godinu na prvom mestu. Iskreno sve vise me boli dupe za dedu, Novak je bolji od njega i jebe mi se sta ce da pisu ili misle oni koji ga nikad nece voleti ma koliko osvojio na kraju. 

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...