Jump to content
IGNORED

Avstralijan open 2019


Cash

Recommended Posts

Sve u svemu, uživajmo dok možemo, znajući da dolaze dani kada ćemo se fejspalmovati na svaku njegovu izjavu kad krene da se bavi politikom :D

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    175

  • renne

    109

  • Arkadija

    99

  • Jumanji

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

postoji samo jedno egzaktno merilo oko toga ko je najbolji teniser svih vremena. ostalim merilima, kao sto je broj nedelja prvom mestu ATP liste ili broj osvojenih mastersa, mozes se posluziti kao sekundarnim ukoliko su dva igraca osvojila jednako slemova.

 

dakle jos 6 slemova.

 

 

Link to comment

Pokušavam zamisliti izraz lica glavonje u kompaniji "Lacoste" koji je u proleće 2017. godine odlučio da se potpiše ugovor sa tada  apsolutno neprimamljivim Nolom. U poslednjih 6 meseci rečenicu "šta sam vam rekao" verovatno je izgovorio 1.000 puta :D

Link to comment
4 minutes ago, Marvin (Paranoid Android) said:

Sve u svemu, uživajmo dok možemo, znajući da dolaze dani kada ćemo se fejspalmovati na svaku njegovu izjavu kad krene da se bavi politikom :D

 

Ne slazem se. Covek je imao onu sjajnu izjavu kad su ga na pocetku karijere proglasili za Hrvata, plus se nenimalo ne petlja sa Vucicevom ekipom, naprotiv, sta god mislili o njemu, imao je Ivana Ivanovica danas u lozi a on je fakticki ostrakovan iz srpskih medija.

 

Nemoj me shvatiti pogresno, ima on tonu gluposti, ali mislim da mu je srce na pravoj strani.

Link to comment
1 minute ago, Mos said:

Uvek sam se pitao da li bi medijska slika i publika bila mnogo vise na njegovoj strani da mu je sponzor od starta bio Nike. 

naravno da bi

i roleks umesto mučenog sejka

Link to comment
28 minutes ago, Timmy said:

Najviše bih voleo da Novak dogura do 22, a Rafa do 21.. Najfer bi bilo dedu staviti na treće mesto ikad, uz svo poštovanje i zahvalnost sta je dao tenisu, al ova dvojica su bolja.

+101

Link to comment
4 minutes ago, Mos said:

Uvek sam se pitao da li bi medijska slika i publika bila mnogo vise na njegovoj strani da mu je sponzor od starta bio Nike. 

 

I da je anglo-saksonac, e to bi baš bilo onako..... win-win. :tongue:

Link to comment

Bolji je osecaj bio kada ga je dobio u prethodnom finalu AO 2012...ovo je bila takva dominacija da je bilo nekako nezanimljivo gledati :D

Mozda da vrati Pepe le tvora, pa da poklanja koji set ljudima, cvece, drvece, zagrljaji , ljubav :D

Link to comment
8 minutes ago, renne said:

naravno da bi

i roleks umesto mučenog sejka

 

Ne verujem... Njegov najveći problem je taj što je pojebao najveći rivalitet u istoriji sporta. Čak i danas kada je godinama najbolji i dominantan u odnosu na njih, mislim da Novak možda uživa 10, 20% popularnosti dok 80, 90% dele ova dvojica. Jednostavno, tako je. U neku ruku i normalno.

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...