Jump to content
IGNORED

Tenis 2019


Timmy

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    503

  • renne

    395

  • Arkadija

    332

  • Tsai

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

U zescem je kanalu, ali vratice se, isuvise je kvalitetan i radan da bi tek tako propao, a nije ni zapoceo.

 

Ovaj tvit jutros LC postavio, valjda ponosni na svog promotera, ali ga i skinuli u medjuvremenu

 

ea8a3f6a42a55d42eb2c06008874641e.jpg

 

Mislim ako se pitamo zasto ga ne suspenduju, ovo je vrv jedan od odgovora

 

 

Link to comment

jel ima neki ozbiljan igrač na turu da je niži od ovog Schwartzmana. internet kaže da ima 1,70, a subjektivno izgleda kao 1,50

 

kako uspeva uopšte da servira i da igra na ovom nivou, svaka mu čast

Link to comment

Previse Agut dobar i taj ne gresi nazalost, al dobro. Odlican Misa, dosta meceva do sada, fin skok sa pocetka sezone, idemo na USO [emoji41]

Ikonopisac bas dobro krenuo, a nesto se dedi nije skockalo u prvom...da vidimo...

Link to comment

Neka ostane zapisano da je Federer pozvao celendz na svoj prvi servis (koji je bio dobar) samo da bi ponistio osvajanje poena Rubljova iz returna. I sve to pri beznacajnom rezultatu ...  

Link to comment
10 minutes ago, cedo said:

Neka ostane zapisano da je Federer pozvao celendz na svoj prvi servis (koji je bio dobar) samo da bi ponistio osvajanje poena Rubljova iz returna. I sve to pri beznacajnom rezultatu ...  

 

Cekaj, on servirao, Rubljev vratio i osvojio poen, A Federer trazi celendz na svoj servis? :blink:

Edited by Nesh
Link to comment
2 minutes ago, Nesh said:

 

Cekaj, on servirao, Rubljev vratio i osvojio poen, A Federer trazi celendz na svoj servis? :blink:

 

kazi koja gnjida

 

edit: ako netko moze naci, posto za moment ni sam nisam bio siguran (sve dok komentator nije rekao: "jel to federer trazio celendz na svoj servis") ... to je bilo u drugom setu na 1:1 i mislim 15:0 za federera ... ili bese prvi poen na njegov servis

Edited by cedo
Link to comment

pa svejedno je izgubio poen, nije (mu) prvi put. moze da se ucini da je aut pa ne reaguje na ritern kako treba. po meni nista cudno

brejknulo ga opet i servira za mec

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...