Jump to content
IGNORED

Tenis 2019


Timmy

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    503

  • renne

    395

  • Arkadija

    332

  • Tsai

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

najjače kad je negde sredinom 3. seta, Kyrgios uspeo da bude lobovan iz riterna :lolol: to se ne viđa svaki dan

 

šteta što neće ući ni jedne hajlace jer je bila gomila drugih stvari, udaraca bez gledanja, donošenje patika itd

Link to comment

Za one sa Tapatalkom, premotati na 5:57 [emoji12]

Mada ima svačega da se vidi, grbavi je šoumen i svaki meč mu je sve veći cirkus... Možda to i treba tenisu - publika očigledno reaguje. Ona hajfajvovanja sa publikom i proslava poena kao Brazilci što slave gol, malo su degute, ali...ako dovodi publiku i donosi pare sponzorima - pustiće ga i da vitla spolovilom.

Sent from my SM-N950F using no brains

Link to comment

Nik je komad budale.Dobio je,priroda ili bog zavisno od uvedjenja,je talenat retko vidjen u tenisu u poslednjih ko zna koliko.Mozda je subjektivno,ali je veci suvi talenat i od velike trojke.Medjutim neko se nasalio pa koliko hod da ima talenat i fiziku,toliko je uskracen za mozak.JBG,nesto dobijes ,nesto izgubis.
Gledao sam ga protiv Cicipasa i Gombosa.Gombos nije imao sanse.Cicipas se za svaki poen mora pomuciti,a ova budala se zajebava.Mrzi ga da igra dug poen,i onda igra neke poluudarce,neka inprovizacija.Evo i sada protiv Medvedeva.Kada mu se neigra,skrati,ili odigra ko zna sta samo da ne trci.
Jeste atraktivno,i nije lose da se pojavi neko ko nije ustogljen i nije konzervativan,ali zna da bude i iritirajuce.Nekada je vazno ko je sa druge strane mreze.Sa Cicipasom je to bilo odlicno,jer Stefanos ima taj smek,ali sada Medvedevim je potpuno drugacije,jer je Rus harizmatican na terenu koliko je bio i Lendl.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment

Gledala sam sinoć Ducija Lojovića. Neverovatno je da igra tako lepo, da napravi 5-6 brejkova i opet ništa. 

Veći deo meča Basilašvili je bio indisponiran i  umesto da ovaj naš to iskoristi do maksimuma, on potpuno potone . 

Link to comment

Gledao sam i ja i kladio se na Ducija nazalost, imao je 3:1 i 40:15 u trecem ali ga je ubila defanziva, nenormalno je igrati sa onoliko slajseva. Igrao je kao neka sisica i tako je i zavrsio na kraju. Nikad igrac od njega.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment

Da li je Bouchard imala problema sa povredama ili se psiholoski raspala,jel je od "samo je pitanje koliko ce GS da uzme" dosla do igranja kvalifikacija.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...