Jump to content
IGNORED

Tenis 2019


Timmy

Recommended Posts

2 minutes ago, Nesh said:

 

Lose je zeleti nekom lose. ja se nadam da ti ne navijas za Zeleznicar.

 

Nabojem ga na kurac krakati. Sjebao mi je nedelju i ovu i proslu. Usrani lopatar se nameracio na Novaka od Australian poena. Ne mogu ni spavati sad.

Link to comment
  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    503

  • renne

    395

  • Arkadija

    332

  • Tsai

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jeste iritantno to sto neki igraju protiv Novaka kao da im zivot visi o koncu, a protiv dede i nadala skidaju gace od prvog gema. Zasto je to tako, ostace misterija cini mi se. 

Link to comment
3 minutes ago, Tsai said:

Jeste iritantno to sto neki igraju protiv Novaka kao da im zivot visi o koncu, a protiv dede i nadala skidaju gace od prvog gema. Zasto je to tako, ostace misterija cini mi se. 

 

Pa sta to ima veze. Novak pobedjuje i Federera i Nadala, da li je problem sto neko igra protiv Novaka kao sto bi igrao protiv moje pokojne babe koju mrzi (neshvatljivo je da neko moju babu/ nanu mrzi, ali ajd za potrebe analize) Neka svi igraju najbolje sto mogu.

Link to comment
8 hours ago, Tsai said:

Jeste iritantno to sto neki igraju protiv Novaka kao da im zivot visi o koncu, a protiv dede i nadala skidaju gace od prvog gema. Zasto je to tako, ostace misterija cini mi se. 

 

Federera je pobedio kvalifikant i to bez izgubljenog seta. Uglavnom, bitno da mu je ruka ok, za jedan masters manje-više.

Link to comment
8 hours ago, Nesh said:

Dakle, nije Zelja, dobro je, ljutis se na coveka koji je, sto je retkima u zivotu poslo za rukom, pobedio Djoleta. izvini, ali, mislim, da je do tebe.

 

Ma Zed se je kladio na Djoleta :fantom:

A ti nisi igrao na Rusa kvota 3.25 kud nisam odigrao :happy:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...