Jump to content
IGNORED

Tenis 2019


Timmy

Recommended Posts

Medvedev je u odlicnoj formi i moze da dobije Novaka, bez obzira sto je odigrao boga oca do sada, samo ovaj nas nikada nije trazio nikakv alibi kad izgubi, a vala gubio od svakojakih. Tako da mi ne pije vodu da fantazira, iako je cinjenica pomalo i hipohondar.

 

Od treceg gema u drugom setu su poceli problemi, uzasno je i servirao taj gem, no posle masaze u pauzi, dakle nije bio mto, imao i dosta ozbiljnih udaraca, tako da je mozda neko samo istegnuce, nelagodnost, ali onda valjda mu ne pada na pamet da igra danas ili sto kaze@mlatko da zapinje.

 

 

 

 

 

Link to comment
  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    503

  • renne

    395

  • Arkadija

    332

  • Tsai

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sad ce trening pa ce se vidi...

Nije trazio (skoro nikad) alibije posle poraza ali ih je stvarao pre istih... prosle ( i pretprosle cinimse) godine imao je tako neka nepredvidjena usporavanja na kraju manjih turnira. Ne vidim tu nista lose jer on sebi moze i mora da dozvoli luksuz da Masterse zove malim turnirima.

Moze biti tu i drugih faktora koji prevagnu npr. kao juce usred igre... mozda neki organizacijski propust, neka vest, planovi koji mu iskrsnu pred sam mec i klikne mu u glavi da dan-dva "brejkne"...

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Taj prethodan period je ipak specifican, mada slazem se od tada se stosta promenilo, pa i sam kaze da je ovo sada drugi Novak.

Misljenja sam da ako je oke fizicki ide do kraja, tj napada ovde titulu, a ukoliko i trunku problema ima, odustace sva je prilika.

Inace trening mu je u 21h.

Link to comment

Cvrst.

Gofan u finalu se mora iskoristiti ako se ovde kojim slucajem ne zakomplikuje, a ne bi trebalo... brejk N°1

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Na stranu sto je ona linija na 30:0 je trebala da bude 30:15 a ne ponovljeni poen ali ovaj mec izgleda kao propustena prilika... Brejk N°2 za rusa, sad je tesko

 

sad onda i ovaj drugi servis nije trebao da bude as... u naletu je nenormalno

 

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...