Jump to content
IGNORED

Midterms 2018 and beyond


theanswer

Recommended Posts

Koliko smaraju sa ovim debata a, opet će veštački da proglase nekog za pobednika, moj tip je Voren, moraju dati sve od sebe sad da Berniju pokupe glasove u Nevadi

Link to comment
3 hours ago, Pantelija jr said:

U odnosu na Bernija i Mini Majka - praktično djevojčica! :tongue:

 

(a mlađa je i od Trampare tri godine)

Nije u tome poenta, već obrazloženje za njenu izjavu koju bi neki mogli da shvate kao mizoginu (ili barem neuspelu šalu).

Link to comment

Berniju padaju sanse.

 

Rasturivsi Blumberga, i ne napadajuci Bernija, Vorenova ce mu uzeti glasace - setimo se, Berni je poceo da raste otprilike kada je Vorenova pocela da igra igranku da se dopadne svima.

 

Sa druge strane, Blumberg koji Bernija naziva "komunistom", hmmm. Bajden i pacov jos u igri.

 

 

Link to comment
7 hours ago, Indy said:

Nije u tome poenta, već obrazloženje za njenu izjavu koju bi neki mogli da shvate kao mizoginu (ili barem neuspelu šalu).

ukapirao sam iz druge :twak:

Link to comment

Lepo sam vam rekao da će Vorenka da dobije debatu, svako ko je gledao Blumberga 5 minuta u nekom intervjuu mogao je da zna kako će da prođe.. Ali razlika između Blumberga i ostalih kada te ovako unište na debati jeste što je pitanje koliko je tu debatu ljudi gledalo i što on može da radi damage control jer ima para i taj damage control će da gleda gomila ljudi više nego što su gledali ovo. 

 

Svaka čast Vorenki ali ona je svoje odsvirala i u duru i u molu. Kao što je Klobučar imala dobru debatu i dogegala se u NH do 20% i posle toga je nema nigde. Tako i Vorenka može pokupiti nešto u Nevadi jer ima dobru organizaciju tamo, ali je veliki problem što je većina te države već glasala. Manje od pola će glasati direktno uživo na kokusu, ostalo je early vote sa ogromnom izlaznošću. A u SC nema šansu, tako da nema ni momentuma. 

Edited by theanswer
Link to comment
×
×
  • Create New...