Jump to content
IGNORED

Midterms 2018 and beyond


theanswer

Recommended Posts

Uuu, pa to mi reci, mora MSNBC jer je CNN otišao previše pro-Trump. Da čujemo šta kaže vazda objektivni Larry O'Donnel:

  • Trump lives in fear from Kween Nancy 
  • Trump stopped the stimulus negotiation on Twitter
  • The market immediately crashed 
  • The only person creating any movement in these negotiations is Kween Nancy
  • What about underlying policy differences? Won't someone think of the underlying policy differences?!
  • Kween Nancy is second in line of succession
  • Moscow Mitch is behind it all 
  • The moon is made of blue cheese

Sve je jasno osim jedne stvari - kako tebi ove West Wing bljuvotine nisu uspele da još 2016 isperu mozak pa da podržiš Hilldawg iz sve snage? :unsure: Šta se promenilo od tada?

 

Ozbiljno me zanima jer si mi ti jedini uzorak (makar ovako in vitro) zagriženog anti-HRC fedajina koji je u međuvremenu počeo da kusa party line i pita ima li još. 

 

Da li je posao odradio Russiagate, ili voter-shaming, ili onako sveopšta zgroženost pred Narandžastim Fašizmom™?

 

Za koga bi glasao 2016., da ti je ova pamet™?

 

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, Weenie Pooh said:

Uuu, pa to mi reci, mora MSNBC jer je CNN otišao previše pro-Trump. Da čujemo šta kaže vazda objektivni Larry O'Donnel:

  • Trump lives in fear from Kween Nancy 
  • Trump stopped the stimulus negotiation on Twitter
  • The market immediately crashed 
  • The only person creating any movement in these negotiations is Kween Nancy
  • What about underlying policy differences? Won't someone think of the underlying policy differences?!
  • Kween Nancy is second in line of succession
  • Moscow Mitch is behind it all 
  • The moon is made of blue cheese

Sve je jasno osim jedne stvari - kako tebi ove West Wing bljuvotine nisu uspele da još 2016 isperu mozak pa da podržiš Hilldawg iz sve snage? :unsure: Šta se promenilo od tada?

 

Ozbiljno me zanima jer si mi ti jedini uzorak (makar ovako in vitro) zagriženog anti-HRC fedajina koji je u međuvremenu počeo da kusa party line i pita ima li još. 

 

Da li je posao odradio Russiagate, ili voter-shaming, ili onako sveopšta zgroženost pred Narandžastim Fašizmom™?

 

Za koga bi glasao 2016., da ti je ova pamet™?

 

 

glasao bih ponovo za Hilari kao sto sam i glasao 2016.

dodji, baki, ovde da gledas pickup truckove na kojima se vijore s&s i trumpova "no bullshit" i da se pitas da li ce jednog dana na njima da krstare razne "dobro organizovane milicije" do zuba naoruzanih troglodita inspirisane II amandmanom pa ce ti brzo doci iz dupeta u glavu za koga da glasas.

 

 

 

 

 

Link to comment
8 hours ago, Gandalf said:

aha... u koju kategoriju spada onaj detalj o Đulijanijevim kontaktima sa tipom koga američke službe smatraju agentom? datog tipa te iste službe optužuju da pokušava plasirati informacije o Bajdenu.

 

mlado, žućkasto, i ume da pliva. ružno jeste, ali oprez i zdrava paranoja nalažu da ga barem za sada ne tretiramo kao labuda.

 

U kategoriju svakog americkog politicara koji ima 1 10.000 kontakata.

 

Nesto kao fotka sa Dejanom Nestorovicem.

Link to comment
5 hours ago, Roger Sanchez said:

A prodavanje cigle je nešto u što se Trump, Daughter & Various Hatchlings Inc. itekako razumedu, vrlo je pozitivan korak da misle da je to nešto loše

 

Upravo.

 

Docim je 1 prodavanje cigle prodavanje cigle, drugo je RUSSIANS!!!! TRAITORS!!!!!

 

 

Link to comment
Koliko ono bese trump fasista (izrazen u Musolinijima)?
 
ZpqMU3vk_reasonably_small.jpg
 
This is exactly the rhetoric that has put me, my family, and other government officials’ lives in danger while we try to save the lives of our fellow Americans. It needs to stop.
 
l_1e25c3677fb674bc4ba6ec553539c81e_norma
 
 
Acyn Torabi
 
@Acyn
The President mentions the Governor of Michigan, the crowd chants lock her up, and the President says lock them all up
 
 

Embedded video

Link to comment
1 hour ago, 3opge said:

 

glasao bih ponovo za Hilari kao sto sam i glasao 2016.

dodji, baki, ovde da gledas pickup truckove na kojima se vijore s&s i trumpova "no bullshit" i da se pitas da li ce jednog dana na njima da krstare razne "dobro organizovane milicije" do zuba naoruzanih troglodita inspirisane II amandmanom pa ce ti brzo doci iz dupeta u glavu za koga da glasas.

 

 

 

 

 

 

Da citiram ObiW:

Ako ti se ne svidjaju pickup truckovi, a ti se preseli.

Link to comment
2 hours ago, 3opge said:

 

glasao bih ponovo za Hilari kao sto sam i glasao 2016.

 

 

 

 

Čekaj bre, zar ti nisi bio No way no Hillary? Ili je to bilo 2008?

Edited by ObiW
Link to comment
1 hour ago, Budja said:

 

Da citiram ObiW:

Ako ti se ne svidjaju pickup truckovi, a ti se preseli.

Baš sad gledam neku fudbalsku utakmicu, izadje lik u kontri sam ispred golmana, i šutne 3 metra pored gola. Odmah sam se tebe setio.

  • Haha 1
Link to comment
9 hours ago, Redoran said:

Da pođemo ipak od prvog pitanja koje se po logici stvari postavlja: Da li su mejlovi autentični ili nisu?

 

Ako su autentični onda imamo collusion jedno 7-9 puta jači od Trampovog, uz osnovanutm, je li, sumnju da je aktuelni predsednički kandidat DNC kineski asset. U tom slučaju je od sekundarnog ili još manjeg značaja kako su tačno mejlovi procureli.

 

Ako nisu autentični onda možemo da vrtimo priču o GRU koji ponovo pokušava da pomogne Trampu.

 

Dakle, jesu li mejlovi autentični ili nisu?

Možda je to tebi bitno, ali Ameriku prosto boli ona stvar (kurac) dal su autentični ili nisu. Republikanci su kao onaj čobanin koji je stalno vikao “evo vuka”; sad može vuk zaista da se pojavi, niko neće izaći iz kuće da pogleda. 

Link to comment
6 hours ago, ObiW said:

Čekaj bre, zar ti nisi bio No way no Hillary? Ili je to bilo 2008?

 

Naravno da je bio, i to 2016. Zlobaba ovo, zlobaba ono... a onda joj da glas. Cucked, što bi rekli mladi deplorables. 

 

Znači the Force (of lesser-evilism) was strong in this one još pre četiri godine. Eto, propade mi mini-istraživanje.

 

Link to comment
2 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Naravno da je bio, i to 2016. Zlobaba ovo, zlobaba ono... a onda joj da glas. Cucked, što bi rekli mladi deplorables. 

 

Znači the Force (of lesser-evilism) was strong in this one još pre četiri godine. Eto, propade mi mini-istraživanje.

 

 

pa bio sam naravno za Brnija svim srcem ali kada su njega sjebali na sve moguce nacine izmedju zlobabe i naranhita nije bio dileme. 

 

Link to comment
18 hours ago, Gandalf said:

pretpostavimo na trenutak da su poruke valjane... vrlo verovatno da je Hanter obećavao i kusom i repatom da će, uz odgovarajuću nadoknadu, uticati na VP tatu. materijalni dokazi ili nekakvi indikatori da je Hanter imao bilo kakvog uticaja? za sada, reklo bi se da je anfan teribl Hanter uspešno prodavao cigle. iz datih razloga, najzanimljivije pitanje je odakle Rudiju ovi podaci.

 

Slažem se skroz da je prodavao cigle ili naplaćivao zaštitutm (u slučaju Ukrajine). Apsolutno nema indicija da Kinezi imaju njegov pee tape i da na taj način drže u šaci Tatu a samim tim i celu Ameriku.

 

U vezi sa tim, dva pitanja:

 

1. Zbog čega je u slučaju Bajdena manje-više očigledno da nema osnova da se gradi bilo kakav Chinagate (jer stvarno nema osnova), a u slučaju Trampa koji je podjednako besmislen mi četiri godine slušamo budalaštine o GRU i sličnim fantomima?

 

2. Ako priloženi dokazi pripadaju potpuno istoj kategoriji dokazatm odnosno besmislica (kao što pripadaju), otkud onda tako drastično drugačiji medijski pristup?

Link to comment

Pa zato jer im je GRU javio: E, GOP mafijo, imamo e-mail dump, bi li vam pasalo da to pustimo i možete li tamo s vaše strane upaliti sva pojačala da se to čuje?

 

A GRU-u je odgovoreno: Bring it on, druzja, staraćemo se da se širi. Najbolje je da pustite odmah i hvala na dojavi, da se pripremimo.

Link to comment
×
×
  • Create New...