Jump to content
IGNORED

Midterms 2018 and beyond


theanswer

Recommended Posts

Realno, da ima neopredeljenih (kao pre 4 ili 8 godina), ovo bi mozda bilo bitno. Neko bi tu ozbiljno proveo vreme proucavajuci te emailove i gledao sta se poklapa sta ne.... i tako bi se zanimali time do sledece debate, a onda bi Tramp skocio na Bajdena ko dete na tresnju. 

 

Ali nema neopredeljenih. Tako da je potpuno nebitno da li je ovo to NYP pise istina ili ne. Ljudi nisu neopredeljeni a oni koji su za Bajdena su jednostavno naucili da od afera koje dodju od republikanaca (Bannon, Guiliani ili bilo ko) nema nista (vidi pod Hilari Klinton,). Sto je najgore numeju da smisle pricu zasto je to sto su ti dali da gledas bitno. To naviklo da D imaju veci standard za svoje njego R za njjihove, pa sad ne mogu da se nacude zasto pola drzave nije palo u nesvest. Numete ni da ga zavucete kako treba, eto zato. 

  • +1 2
Link to comment
5 hours ago, 3opge said:

 

veze ti blage nemas, samo nastavi sa srpskim svisuistizmom.

 

BREAKING|73,459 views|Oct 15, 2020,05:58pm EDT

McConnell Won’t Support $1.8 Trillion White House Stimulus Bill—Even If Pelosi And Trump Make A Deal

 

 

Sreća pa ti imaš veze. To što se nagađa da McConnel ne bi ni pustio bill kroz senat, kako tačno to opravdava zatezanje koje Pelosi izvodi?

 

Debilnni dvopartijski realpolitik kojim vas truju je sam po sebi nepodnošljiv, a duplo više kad pokušate da ga predstavite kao neku visprenu taktiku koja zaokolnim putevima vodi toward the Greater Good :yawn2:  

 

 

6 hours ago, Roger Sanchez said:

Zanimljivo. Za koja bi još radnička prava ti izglasao ukidanje, o veliki osvješćivaću radničke klase, jer u suprotnom Republikanci ne daju pare? Ukidanje prava na štrajk jer inače nema para za nezaposlene? Ima li neko mjesto na kojem ti ne bi pristao na ucjene, i ako nema, kako ti zamišljaš ostvarivanje ikakve bitne promjene? Misliš da bi pred radikalnim mjenjačima svega™ svi odma pali ničice i ne bi bilo nikakvog otpora?

 

Ucene :isuse:

 

Neverovatno je koliko si zadrt, koliko odbijaš da prihvatiš da je situacija bez presedana i da se radi bukvalno o opstanku ogromnog broja ljudi.

 

A zbog čega? Samo da bi u svojoj glavi očuvao apsurdnu fantaziju po kojoj Nancy Fucking Pelosi brani radnička prava od zlih Republikanaca. Jer, oh me oh my, ne sme se ni po koju cenu dozvoliti ukidanje prava otpuštenih da tuže otpuštajuće kompanije, to je prvi drugi prioritet za Comrade Nancy, odmah posle čokoladnog sladoleda! 

 

 

Link to comment
38 minutes ago, napadaj said:

Baš ovih dana napadaju Twitter i Facebook da cenzurišu priču New York posta o Bajdenovom sinu.

 

Nema šta da ih napadaju, to su činjenice. Evo kako se Jack bez izvinjenja vešto izvinjava:

 

 

Što se same afere™ tiče, @ObiW je u pravu, nebitan narativ koji je plasirao tabloid iz svojih vrlo prizemnih pobuda. Sumnjam da iko u politici stvarno misli da bi sredinom oktobra podgrejana optužba za korupciju išta bitno mogla da promeni kad su izbori u pitanju. 

 

A to što Tviter preventivno cenzuriše svaki instance nepoželjne priče, to je šire pitanje. 

 

Link to comment

pričao neki od Bajdenovih ljudi kako su (dal' u januaru ili februaru) demokrate imale nekakve sastanke šta i kako valja raditi ako i kada se krene sa nekakvom procurelom e-poštom. ili se pak pokušaju proturiti nekakvi falsifikati. bilo je tu i sastanaka sa rukovodstvom Tvitera.

 

pa je jedan od okidača za protu-akciju mogućnost da su u pitanju Ruje. u ovom slučaju, okidač je možda to što je u pitanju Đuliani koji je nešto petljao sa Rusima.

 

 

https://www.nytimes.com/2020/10/15/us/politics/giuliani-russian-disinformation.html

The intelligence agencies warned the White House late last year that Russian intelligence officers were using President Trump’s personal lawyer Rudolph W. Giuliani as a conduit for disinformation aimed at undermining Joseph R. Biden Jr.’s presidential run, according to four current and former American officials.

...

Robert C. O’Brien, the national security adviser, presented the warning about Mr. Giuliani to Mr. Trump in December. Two former officials gave conflicting accounts about its nature. One said the report was presented to Mr. Trump as unverified and vague, but another said the intelligence agencies had developed solid and credible information that Mr. Giuliani was being “worked over” by Russian operatives.

Edited by Gandalf
Link to comment
29 minutes ago, Weenie Pooh said:

A zbog čega? Samo da bi u svojoj glavi očuvao apsurdnu fantaziju po kojoj Nancy Fucking Pelosi brani radnička prava od zlih Republikanaca. Jer, oh me oh my, ne sme se ni po koju cenu dozvoliti ukidanje prava otpuštenih da tuže otpuštajuće kompanije, to je prvi drugi prioritet za Comrade Nancy, odmah posle čokoladnog sladoleda! 

smanji doživljaj... da je Pelosi prihvatila Mnučinovu ponudu, ti bi nam objašnjavao kako je Pelosi naguzila radnike.

Edited by Gandalf
Link to comment
34 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

 

Sreća pa ti imaš veze. To što se nagađa da McConnel ne bi ni pustio bill kroz senat, kako tačno to opravdava zatezanje koje Pelosi izvodi?

 

Debilnni dvopartijski realpolitik kojim vas truju je sam po sebi nepodnošljiv, a duplo više kad pokušate da ga predstavite kao neku visprenu taktiku koja zaokolnim putevima vodi toward the Greater Good :yawn2:  

 

 

aha, hvala ti, sad mi je jos jasnije sa kakvim izvrtacem i bezveznjakom ovde pokusavamo kao da raspravljamo.

vidim da veze nemas ni ko je Moscow Mitch. (ah, wait, ti si onaj sto je ovde zario i palio dokazujuci da se Rusi nisu ni mesali u izbore 2016.)

 

 

Link to comment

jedan od razloga da Pelosi radi to što radi:

 

https://www.washingtonpost.com/opinions/2020/10/14/how-republicans-will-try-destroy-biden-presidency/

Republicans almost certainly suspect Trump will lose even with a big stimulus and already hope to put an incoming President Joe Biden in a fiscal straitjacket, saddling him with the terrible politics of a grueling recovery.

 

A big package now under a GOP president would make that harder to get away with. That’s bad enough, but the evolving strategy here may be worse than this suggests. The calculation is probably not just about avoiding the hypocrisy of spending big now and embracing austerity under a Democratic president. It’s also likely that a big package now would put the economy in a somewhat better position early next year, when Biden (should he win) would take over. This, too, is probably what Republicans want to avoid.

  • +1 1
Link to comment
42 minutes ago, Gandalf said:

smanji doživljaj... da je Pelosi prihvatila Mnučinovu ponudu, ti bi nam objašnjavao kako je Pelosi naguzila radnike.

Heads I win, tails you lose.

Link to comment

ja stvarno ne mogu da razumem ni jednog srbina koji navija bajdena. 

covek koji je bio uzasno vokalan za bombardovanje srbije, direktan krivac za malu milicu i stotine drugih srpskih neduznih zrtava. jedna evropska zemlja... da bi posle oteli kosovo i privatizovali rudnike u sebi u dzep. 

 

da vas podsetim ko je vas kandidat

ne znam, ne znam, ne znam kako mozete za njega....(ne kazem da treba za trampa!)

 

stokholmski sindrom neki...

 

 

Link to comment

Apsolutno,ja sam se tako i postavio,kao i to sto ridjokosi sarlatan nije zapoceo rat u Venecueli i Iranu,iako su jastrebovi sve spremili.

 

Ovom pedofilu i rasisti zelim apsolutno sve najgore.kao bice bolje crncima i latinosima,kad ovi dodju,oce kurac.

Link to comment
8 hours ago, Gandalf said:

pričao neki od Bajdenovih ljudi kako su (dal' u januaru ili februaru) demokrate imale nekakve sastanke šta i kako valja raditi ako i kada se krene sa nekakvom procurelom e-poštom. ili se pak pokušaju proturiti nekakvi falsifikati. bilo je tu i sastanaka sa rukovodstvom Tvitera.

 

pa je jedan od okidača za protu-akciju mogućnost da su u pitanju Ruje. u ovom slučaju, okidač je možda to što je u pitanju Đuliani koji je nešto petljao sa Rusima.

 

 

https://www.nytimes.com/2020/10/15/us/politics/giuliani-russian-disinformation.html

The intelligence agencies warned the White House late last year that Russian intelligence officers were using President Trump’s personal lawyer Rudolph W. Giuliani as a conduit for disinformation aimed at undermining Joseph R. Biden Jr.’s presidential run, according to four current and former American officials.

...

Robert C. O’Brien, the national security adviser, presented the warning about Mr. Giuliani to Mr. Trump in December. Two former officials gave conflicting accounts about its nature. One said the report was presented to Mr. Trump as unverified and vague, but another said the intelligence agencies had developed solid and credible information that Mr. Giuliani was being “worked over” by Russian operatives.

 

Mozda Qanon.

Mislim, Rusi mu dodju ko Qanon, objasnjenje za sve sa DP strane. Eco chamber, sta li.

Link to comment
50 minutes ago, Budja said:

Mislim, Rusi mu dodju ko Qanon, objasnjenje za sve sa DP strane. Eco chamber, sta li.

imamo dokazano da je GRU pomagao svinji 2016-e, za očekivati je da će pokušati ponovo. takođe imamo osnovane sumnje da je Đuliani barem pokušao u kolo sa njima. pa je oprez uz malo paranoje jedini ispravan stav.

 

videćemo. možda jeste, možda ne... there will be receipts. ako se ispostavi da je Đuliani zaigrao sa braćom Rusima, inšala će ga Bajdenova administracija brutalno naguziti. i njega i sve ostale koji su ušli u to kolo.

Edited by Gandalf
Link to comment
9 minutes ago, Gandalf said:

imamo dokazano da je GRU pomagao svinji 2016-e, za očekivati je da će pokušati ponovo. takođe imamo osnovane sumnje da je Đuliani barem pokušao u kolo sa njima. pa je oprez uz malo paranoje jedini ispravan stav.

 

videćemo. možda jeste, možda ne... there will be receipts. ako se ispostavi da je Đuliani zaigrao sa braćom Rusima, inšala će ga Bajdenova administracija brutalno naguziti. i njega i sve ostale koji su ušli u to kolo.


Pre bih rekao mnogo paranoje i malo opreza.

 

"Rusija", rec ispraznjenog znacenja, nesto kao "neoliberalizam", "socijalizm" i tako to.

Link to comment
7 minutes ago, Budja said:

"Rusija", rec ispraznjenog znacenja...

imamo dokazano da je GRU pomagao svinji 2016-e, za očekivati je da će pokušati ponovo. takođe imamo osnovane sumnje da je Đuliani barem pokušao u kolo sa njima.

 

 

Link to comment
×
×
  • Create New...