Jump to content
IGNORED

Midterms 2018 and beyond


theanswer

Recommended Posts

ma daj molim te...

 

ne znam koliko se ti druzis okolo, al ja mislim da ce tramp najvise crnih glasova u istoriji glasanja da dobije. bas su mnogi razocarani u demokrate i dosta njih sa kojima se upoznajem, pricam, glasace za njega. 

 

meni je posebno drago da su mladi pametni crnci poceli da misle svojom glavom i da motivisu druge za kriticko razmisljanje. 

 

nema veze sto je danas to trump, sutra ce biti neko iz dnc, al napokon imaju mlad inspirativan narastaj. 

 

 

Link to comment

Ne postoji budalaština i sranje koje će konzervativno-luđački medijski circle-jerk smisliti i plasirati u koju ti nećeš [emoji817]% povjerovati, hook, line and sinker, jelda?

Easy mark

Link to comment
8 hours ago, mustang said:

ma daj molim te...

 

ne znam koliko se ti druzis okolo, al ja mislim da ce tramp najvise crnih glasova u istoriji glasanja da dobije. bas su mnogi razocarani u demokrate i dosta njih sa kojima se upoznajem, pricam, glasace za njega. 

 

 

 

10%. Toliko republikanci dobijaju decenijama. Nasli su jednog od 10 i stavili na tviter. Ti si jednostavno lenj covek i mrzelo te je da skrolujes tvit da vidis da li slucajno neko nije osporio to sto je taj crnac rekao. Kad sam ja to uradio i pokazao ti da ovo sto taj covek prica nije tacno, onda krece prica  "ja osecam puls afalta i mladih obrazovanih crnaca dok prolazim kroz geto". 

 

1 hour ago, Roger Sanchez said:

Ne postoji budalaština i sranje koje će konzervativno-luđački medijski circle-jerk smisliti i plasirati u koju ti nećeš emoji817.png% povjerovati, hook, line and sinker, jelda?

Easy mark

 

Ja mislim da je nju izuzteno lako zajebati u RL. Sve veruje random ljudima ako joj kazu ono sto voli da cuje..

 

Link to comment
1 hour ago, Roger Sanchez said:

Ali ovo je problem
 

 


emoji1751.png

 

U knjizi "it was all a lie" autor kaze da faith and family values kao takvi nisu nikada bili vazni glasackom telu GOPera. To je sluzilo samo kao babaroga, "to condemn others". Zato je ovo sto rade D lose, GOP glasackom telu ne smeta bezbozni razvratnik ukoliko je "nas". A "zna se" ko su "nasi" - oni koji guraju one koji ne izgledaju i ne ponasaju se kao "mi" na dole. 

Link to comment

Da dodam: u toj knjizi autor (koji je decenijama radio Republikanske kampanje, na republickom i saveznom nivou) kaze da je po broju gej saradnika u kampanji mogao da oceni koliko je konzervativna kampanja: sto vise gejeva, to je kandidat konzervativniji. Autorova teza da GOPerima u stvari nisu ni vazne family values same po sebi objasnjava kako je moguce  da 1 obvious flaming fairy kao sto je Lindsey Graham pobedjuje na platformi faith & family values. 

Link to comment
3 hours ago, ObiW said:

 

10%. Toliko republikanci dobijaju decenijama. Nasli su jednog od 10 i stavili na tviter. Ti si jednostavno lenj covek i mrzelo te je da skrolujes tvit da vidis da li slucajno neko nije osporio to sto je taj crnac rekao. Kad sam ja to uradio i pokazao ti da ovo sto taj covek prica nije tacno, onda krece prica  "ja osecam puls afalta i mladih obrazovanih crnaca dok prolazim kroz geto". 

 

 

Ja mislim da je nju izuzteno lako zajebati u RL. Sve veruje random ljudima ako joj kazu ono sto voli da cuje..

 

 

da sam naivna, jesam ali me je tesko zajebati. verujem ljudima ali se oni strasno brzo otkriju. cast “marku”, izuzetak par ekselans, zemunci da mu pozavide koji je majstor prevare. 

 

nisam lenja, nisam htela dalje u diskusiju sa tobom. uvek ces naci kontra tvit, video, tekst. u diskusiji kao takvoj, ja gubim sigurno, jer sam eto tu lenja da isterujem do kraja. prosto nema svrhe. ja bih tebi rekla dosao je da skuplja poene za vreme flojda, ti bi rekao bio je. pa bio je, ali poruka mog coveka je bila da nikad nije bio tamo bez izgovora. imas politicare koji obilaze svoje constituents ovaj ni rodnu kraj/grad nije. 

i tako bismo mi cavrljali, bolje se ti drzi knjiga, ja metle, razborimo ponekad neku kad nam dosadno

 

meni je iskreno zao sto tolsi nije bila nominovana. sto je mrze, rodjena stranka ne podrzava. zato imamo trampa. i imacemo ga opet. ulica je rekla pre, ulica kaze i sada. 

 

samo mi nije jasno kako mozete za bajdena da glasate, covek ne sposoban za vodjenje boys scouts a ne drzave. zar vas ne pogadja sta se desava u vasoj stranci? 

Edited by mustang
Link to comment
4 hours ago, mustang said:

 

samo mi nije jasno kako mozete za bajdena da glasate, covek ne sposoban za vodjenje boys scouts a ne drzave. zar vas ne pogadja sta se desava u vasoj stranci? 

 

Pa videli smo koliko ovaj zna da vodi drzavu kad zagusti. Ustvari, to gledamo od marta, i ne dopada nam se. A znas kako se kaze, kad padne promet u kupleraju menjamo kurve a ne carsave. 

 

Sto se nase stranke tice, u njoj jos uvek postoji ideologija. U vasoj stranci nema ideologije. Nisu bitne family values, nije bitno da se ide u crkvu, nije bitan budget deficit, nije bitno da li se strana sila mesa u izbore, nije bitan NATO. Postoji samo the cult of Trump. To je vasa stranka sada, kult jednog coveka. 

Link to comment
4 hours ago, mustang said:

 

da sam naivna, jesam ali me je tesko zajebati. verujem ljudima ali se oni strasno brzo otkriju. cast “marku”, izuzetak par ekselans, zemunci da mu pozavide koji je majstor prevare. 

 

nisam lenja, nisam htela dalje u diskusiju sa tobom.

 

Ja ne znam tacno koji je cilj tih tvitova koji kacis. Ako ti je cilj da te ljudi ozbiljno shvate kao izvor informacija, onda moras da se potrudis da sama proveris da li je to sto kacis tacno. Niko tebi nece da prigovori ako provedes pola sata skrolujuci odgovore na tvit i guglajuci tu temu i ne nadjes nista kontradiktorno. Ali ako nista od toga ne uradis i iz prve ispalis tvit, a neko drugi za 20 sekundi nadje da ono sto si okacila nije tacno, i ako ti se to stalno dogadja, ljudi te vise nece posmatrati kao verodostojan  izvor informacija nego kao zajebanta..

 

 Ako bi ti recimo resila da napravis Mustang podcast ili youtube video channel, i da tu dovodis ljude koje sreces svakodnevno a koji su protiv Trampa, ja bih to gledao. Bez zajebavanja. Ali da stavljas tvitove u kojima se kaze nesto sto je lako proverljivo netacno, a da onda kao followup kazes "ali moji prijatelji meni kazu...", i da onda ocekujes pozitivnu reakciju... good luck with that.

Link to comment

uopste ne kacim tvitove koji nisu provereni i tacni. jednom mi se desilo i od tad prvo proverim. otkud tebi za pravo da tvrdis da su pa tvoji tvitovi tacni?!

 

stvarno me ne zanima kako me ljudi dozivljavaju i sta misle o meni. rano sam naucila da ce uvek biti neko kome ces da smetas ...pogotovu kada ne mogu da prihvate tudje misljenje

Link to comment

Ovo si proveravala kad si kacila? Meni je trebalo 20 sekundi da nadjem da je fejk news da Dzo nikad ne ide da obidje crnce u svom gradu. 

 

19 hours ago, ObiW said:

 

 

 

 

 

Link to comment

 

 

1 hour ago, mustang said:

stvarno me ne zanima kako me ljudi dozivljavaju i sta misle o meni. rano sam naucila da ce uvek biti neko kome ces da smetas ...pogotovu kada ne mogu da prihvate tudje misljenje

 

Mišljenje je jedno, prenošenje informacija koje nisu tačne nešto sasvim drugo. 

Link to comment

citam dva puta sta pises.....dizem ruke...ja jedno pitam ti meni drugo odgovaras. ti si cist CNN. 

 

:by:

 

 

vidimo se posle izbora

Edited by mustang
Link to comment
10 hours ago, mustang said:

citam dva puta sta pises.....dizem ruke...ja jedno pitam ti meni drugo odgovaras. ti si cist CNN. 

 

:by:

 

 

vidimo se posle izbora

:rolf:

Jašta, ti da stavljaš fake news, a ja da ćutim jer si ti rekla Bye. Neće da može.

Link to comment
×
×
  • Create New...