Jump to content
IGNORED

Midterms 2018 and beyond


theanswer

Recommended Posts

to je onda drugi. ovaj iz Wisconsina je kritično ali kažu da je živ

 

bio u suv-u sa ženom i decom. znači sigurno je naoružan i hoće da napadne policiju

 

 

 

 

Link to comment

cekaj jebote, nije naoruzan ide okolo u siledzijki, ima bar 2 pandura oko njega i nisu mogli da ga obore? pa ovi nasi balvani su za njih akademci west pointa.

  • +1 1
Link to comment
42 minutes ago, precog said:

cekaj jebote, nije naoruzan ide okolo u siledzijki, ima bar 2 pandura oko njega i nisu mogli da ga obore? pa ovi nasi balvani su za njih akademci west pointa.

Nije uvek tako, ima i pandura koji umeju da se izbore sa problemom. :fantom:

 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

policajci vise ubiju belih od crnih i to uopste nije mala brojka, al posto je manje crne populacije, izlazi da je vise. 

 

richard spencer, alt-right btw, podrzao bajdena juce ...veli u bajdena ima vise poverenja (za I guess, opstanak bele rase)

Edited by mustang
Link to comment
4 minutes ago, mustang said:

policajci vise ubiju belih od crnih i to uopste nije mala brojka, al posto je manje crne populacije, izlazi da je vise. 

 

Pričali smo o tome i pokazali sa brojkama da crnci daleko najvise stradaju od policajaca. 

Link to comment
9 hours ago, mustang said:

 

ovo se sve desava zbog izbora. 

samo ti kazem, haosa ce na americkim ukicama biti sve vise 

 

niko ne protestuje za decu u drive-by shooting i nevine zrtve. samo za cops. olos sto nece da postuje pandurske instrukcije i panduri koji nisu dorasli svom poslu, statistika daleko manja nego medjusobna prepucavanja. 

 

kenosha je nocas zapaljena...


Mislim da je vreme da tebi malo americka policija pokaze sta zna, pa da onda kad se budes zalila dobijes odgovor kako to nema veze i kako se gangovi medjusobno jos vise cerece. Nema bolje medicine nego licno iskustvo - kao sa onim covid republikancima.

Edited by Anduril
Link to comment
25 minutes ago, Anduril said:


Mislim da je vreme da tebi malo americka policija pokaze sta zna, pa da onda kad se budes zalila dobijes odgovor kako to nema veze i kako se gangovi medjusobno jos vise cerece. Nema bolje medicine nego licno iskustvo - kao sa onim covid republikancima.

 

wow....prijavljujem te zbog zelje da mi naudis

 

mene je policija zaustavila prosle nedelje jer sam vozila cik cak i preko 25milja od dozvoljenog. nisam izasla iz kola i bahatila se, pravila probleme..vec drzala ruke na volanu i cekala da dodje i onda mu rekla sa

osmehom:

 

Guilty. 

 

zbog toga je smanjio na 50milja da ne moram u skolu i placam vise.

 

jos se osecam krivom (!!!) sto ne popijem vise kazni jer stalno brzo vozim.  cim izadjem na ulicu svi su mi ko slowmotion. 

Link to comment

Nikome ja ne zelim nista nego opisujem realnost. Neofasisticki glasaci pre ili kasnije sami sebi naude jer se daju lako izmanipulisati i jer dozvoljavaju da ih kontrolisu najnegativnije ljudske emocije. Ti odlicno ovde demonstriras svaki dan kako to izgleda u realnosti. Kako naocigled normalna osoba preuzima neofasisticku agendu (npr. streljanje nenaoruzanih crnaca pred porodicom jer nemaju tvoj beli osmeh) koja ce joj pre ili kasnije nauditi a da ni ne primeti. Dakle, ako Tramp pobedi, posle njega cekaju razni Tom Kotoni i pre ili kasnije ces nastradati od posledica te politike za koju si sama glasala. Srecno sa tim izborom. 
 

Edited by Anduril
Link to comment

 

Ono kad pogledaš nešto i otprilike ti bude jasno kako Tramp može da nakamči i 40%. Mislim da ga jebeš posle pola minuta klipa dobije nagon da uskočim u tv i ištangliram Tapera

 

Kaže majstor što izveštava jasno je da će govornici na ovoj konvenciji biti ili članovi porodice ili oni koji su izrazili undying support for Trump. Dočim su na DNC konvenciji govorili oni koji ne podržavaju Bajdena za predsednika 

Edited by theanswer
  • +1 1
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...