Jump to content
IGNORED

158.-mi večiti derbi Partizan - Crvena Zvezda 23.09.2018.


kud_genijalci

Recommended Posts

  • Replies 556
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    54

  • MiddleClass

    38

  • copkillah

    34

  • theanswer

    23

10 minutes ago, dragance said:

Haha, kako si to izvukao iz konteksta!

Ne, samo konstatujem po n-ti put da je budala na kub.

 

kad to da je budala konstatuješ po n-ti put, nekako kao da se između linija provlači to da je to možda sam tražio

 

 

Link to comment
Just now, copkillah said:

 

što i dalje ne opravdava sve ono što je doživeo od jednog odvratnog dela ovog naroda

 

 

baš je tako

 

jes vala, stojke je bio legenda severa. heroj koga je sipka obozavala. novi dule savic, piksi, dejo ili robi. umiremo od muke zato sto ne brani kod nas.

 

nije stojke pizda zato sto je presao kod vas, to bi u tom trenutku svagde (osim u srbiji) bio razuman potez. stojke je pizda zbog izjava kakva je ova veceras. kao sto je i mrkela pizda zbog vecerasnje izjave. kao sto je i terza pizda zbog ljubljenja guzice vucicu. nema veze sa bojom dresa, pizda je.  kao sto je pizda svaka budala koja siri mrznju okolo, a to sto je nekada sirio mrznju protiv vas, a danas protiv nas ga cini samo jos vecom pizdom a one koji se loze na njegovu pricu pizdunskim budalama.

 

 

 

Link to comment

Ne znam ni sta mu se desilo opet. Nista niko ne trazi i ne dobija.

Slabo ti ide ucitavanje.

 

Edit: najvise sam ga pljuvao dok je jos bio kod nas, jer je bio uzrok ogavne atmosfere u svlacionici.

Edited by dragance
Link to comment
Just now, nautilus said:

 

jes vala, stojke je bio legenda severa. heroj koga je sipka obozavala. novi dule savic, piksi, dejo ili robi. umiremo od muke zato sto ne brani kod nas.

 

nije stojke pizda zato sto je presao kod vas, to bi u tom trenutku svagde (osim u srbiji) bio razuman potez. stojke je pizda zbog izjava kakva je ova veceras. kao sto je i mrkela pizda zbog vecerasnje izjave. kao sto je i terza pizda zbog ljubljenja guzice vucicu. nema veze sa bojom dresa, pizda je.  kao sto je pizda svaka budala koja siri mrznju okolo, a to sto je nekada sirio mrznju protiv vas, a danas protiv nas ga cini samo jos vecom pizdom a one koji se loze na njegovu pricu pizdunskim budalama.

 

 

 

 

+1 Ne bih bolje mogao srociti.

Link to comment
3 minutes ago, nautilus said:

 

jes vala, stojke je bio legenda severa. heroj koga je sipka obozavala. novi dule savic, piksi, dejo ili robi. umiremo od muke zato sto ne brani kod nas.

 

nije stojke pizda zato sto je presao kod vas, to bi u tom trenutku svagde (osim u srbiji) bio razuman potez. stojke je pizda zbog izjava kakva je ova veceras. kao sto je i mrkela pizda zbog vecerasnje izjave. kao sto je i terza pizda zbog ljubljenja guzice vucicu. nema veze sa bojom dresa, pizda je.  kao sto je pizda svaka budala koja siri mrznju okolo, a to sto je nekada sirio mrznju protiv vas, a danas protiv nas ga cini samo jos vecom pizdom a one koji se loze na njegovu pricu pizdunskim budalama.

 

 

 

 

Pa što se onda tako ponašate ako vam nije stalo?

 

Koju je to mržnju širio večeras osim po jebenoj državi Srbiji? Šta je pizdinsko u toj izjavi? Ti si ponosan na ovu državu, šta?

 

Da li ti namerno ili slučajno zaboravljaš šta se njemu desilo?

 

 

Link to comment
2 hours ago, makondo said:

"Nakon utakmice, demolirana je svlačionica arbitra Grujića, a najverovatnije od strane nezadovoljnih ljudi koji su imali isto mišljenje kao Vladimir Stojković, da lopta nije prešla gol liniju.

Pukli su prozori na svlačionici, možda i spolja, stigao je Grujić, a onda i pripadnici žandarmerije."

 

Odoh i ja da se ispisem iz clanstva, samo da mi Stojke javi na koji salter da stanem

 

Kakab bolidizam , razvaljivati  vlastitu imovinu:sad:

Link to comment

Tacno to. Sirio je mrznju po drzavi iz pogresnog razloga, preko pogresnog proksija i plus nije bio u pravu. Lozio je one gore pizdunske budale.

 

Da nije pizda rekao bi javno sta se desilo na tom splavu. Ali jeste.

 

edit: Kao i svaka pizda javno ce ispricati istinu kada se promeni vlast. do tada, jebiga, tisina.

 

Link to comment
1 minute ago, nautilus said:

Tacno to. Sirio je mrznju po drzavi iz pogresnog razloga, preko pogresnog proksija i plus nije bio u pravu. Lozio je one gore pizdunske budale.

 

Da nije pizda rekao bi javno sta se desilo na tom splavu. Ali jeste.

 

 

U vezi sa čim nije bio u pravu? 

 

Quote

- Sramota me je što sam Srbin! Odreći ću se sutra pasoša. Sramota je što je upropašten derbi. Nikada ovako nešto nisam video. Moraš 300 posto da budeš siguran kada donosiš takve odluke. Bio sam ja unutra, on nije mogao da vidi izvadio sam loptu, nije prešla gol-liniju. Čestitam igračima Zvezde na borbenosti. Samota me je što sam član ove države

 

Na kom splavu, na šta misliš?

Link to comment
Just now, nautilus said:

i moras 300 posto biti siguran da nije presla gol liniju kada kazes tako nesto. presla je.

 

Kako ti to znaš?

 

I nisi mi rekao, o kakvom splavu pričaš, šta to nije rekao šta se desilo?

 

Edited by copkillah
Link to comment

vidio snimak, okacio ovde.

 

 

to da ga je premlatio telohranitelj po naredjenju danila vucica. nesto se ne secam da je podnio krivicnu prijavu, naprotiv, sve se zataskalo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...