Jump to content
IGNORED

158.-mi večiti derbi Partizan - Crvena Zvezda 23.09.2018.


kud_genijalci

Recommended Posts

  • Replies 556
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    54

  • MiddleClass

    38

  • copkillah

    34

  • theanswer

    23

snimak bolji se neće pojaviti 100%. jedan je pustio gtr na fb snimljen telefonom iza gola al se ni na njemu ništa ne vidi što bi moglo da potvrdi ili opovrgne sudijsku odluku

 

ja inače imam sezonsku za taj sektor(zapad ka jugu), ovi moji koji su bili kažu da nije moglo da se vidi od tela i ruke stojkovića i da to nije mogao da vidi ni pomoćni iza gola

Link to comment
8 minutes ago, nisam ja said:

da postoje bolji snimci već bi se pojavili.  nema. 

imaju nego kriju , vole da nas drže u neizvesnosti da imamo o čemu da se svađamo i tako na trenutak zaboravimo sumornu svakodnevnicu :happy:

 

561e1e4a8e9600579b11e7b745887e16.jpg

Edited by gone fishing
Link to comment

najsmesnije je sto se kao na ovom snimku vidi istina™, pa se zato snimak krije poput svetog grala, al je odradjen screen shot snimka, cisto da se zna da dokaz postoji da je partizan pokraden.

 

sto bi rekao kiki.. to je ludilo, jedno ludilo sastavljeno od bezbroj ludila na jednom mestu :coffee: 

Link to comment
16 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

 

 

ja inače imam sezonsku za taj sektor(zapad ka jugu), ovi moji koji su bili kažu da nije moglo da se vidi od tela i ruke stojkovića i da to nije mogao da vidi ni pomoćni iza gola

 

 

Tvoji na tribini su udaljeni 40m od lopte, a pomocni iza gola 6-7m. Ne moze se porediti...

Link to comment

nećeš verovati al može. njihova pozicija jeste dalja, ali je ugao(rakurs) iz kog oni posmatraju mnogo bolji

 

zato se i za ofsajd uzima za merodavnu kamera koja snima sa tribina/lože, a ne ona sa terena

Link to comment

Međutim, FK Partizan je angažovao stručnjake koji su na geodetskom premeru došli do zaključka da gola nije bilo.:Hail:

Edited by Apollo Creed
Link to comment

1624335_whatsapp-image-20180924-at-08.29

8 minutes ago, Apollo Creed said:

Međutim, FK Partizan je angažovao stručnjake koji su na geodetskom premeru došli do zaključka da gola nije bilo.:Hail:

1624319_42445254-1675674745869938-836794

Edited by Geo
Link to comment

Državljaninu Republike Srbije, državljanstvo Republike Srbije prestaje otpustom ako podnese Zahtev za otpust i ako ispunjava sledeće uslove:

 

-da je navršio 18 godina života;

-da nema smetnji u pogledu vojne obaveze;

-da je izmirio poreze i druge zakonske obaveze u Republici Srbiji;

-da je regulisao imovinskopravne obaveze iz bračnog odnosa i odnosa roditelja i dece prema licima koja žive u Republici Srbiji;

-da se protiv njega u Republici Srbiji ne voi krivičan postupak za akrivična dela za koja goni se po službenoj dužosti, a ako je u Republici Srbiji osuđen na kaznu zatvora da je tu kaznu izdržao;

-da ima strano državljanstvo ili dokaz da će biti primljen u strano državljanstvo.

 

NAPOMENA:

 

Za državljane RS, koji su izvršili zakonsku obavezu uvođenja u vojnu evidenciju, ne postoji smetnja za otpust iz državljantsva RS.

Gde i kako Postupak za prestanak državljanstva pokreće se zahtevom.

Zahtev za prestanak državljanstva podnosi se lično ili preko punomoćnika.

Za lice lišeno poslovne sposobnosti zahtev podnosi staralac, a za dete do navršene 18. godine života zahtev podnosi roditelj, odnosno daje pismenu izjavu da Republiku Srbiju smatra svojom državom, s tim što je za dete starije od 14. godina potrebna i njegova saglasnost.

Zahtev se podnosi organu unutrašnjih poslova po mestu prebivališta odnosno boravišta podnosioca zahteva.

Može se podneti i preko nadležnog diplomatskog ili konzularnog predstavništva Republike Srbije, koje će ga proslediti ministarstvu nadležnom za unutrašnje poslove.

Podnosiocu zahteva za prestanak državljanstva izdaje se potvrda o podnetom zahtevu. U postupku za prestanak državljanstva ministarstvo nadležno za unutrašnje poslove odlučuje rešenjem. Pravosnažno rešenje o prestanku državljanstva, ministarstvo je dužno da dostavi organu nadležnom za evidenciju državljana.

 

:fantom:

Link to comment
40 minutes ago, nautilus said:

samo sto ovaj pomocni nije ni doneo odluku nego onaj sto je stajao na petercu. vidi se na nekom od snimaka gde stoji.

 

90% sam siguram da je zapravo pomocni doneo odluku a onda se ovaj konsultovao sa petim

 E da, slepac nije bio na petercu nego na nekih 10m. Ima klip iza gola ali je navijacki pa necu da ga kacim. Sa tog klipa mi deluje da je pomocni vec trcao ka centru

Link to comment

nije pomoćni doneo odluku, nego sudija iza gola. vidi se na ovom snimku kada Ben dođe do njega i odma se okrene da se raduje. pomoćni sve vreme ništa ne pokazuje

 

 

Edited by levi
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...