Jump to content
IGNORED

158.-mi večiti derbi Partizan - Crvena Zvezda 23.09.2018.


kud_genijalci

Recommended Posts

  • Replies 556
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    54

  • MiddleClass

    38

  • copkillah

    34

  • theanswer

    23

Just now, nenad said:

 

moze li objasnjenje? mislim ako on meni moze da ucitava da podrzavam ubijanje zivotinja, zasto ja ne bih mogao njemu ovo?

Jel ti to rekao na ovom topiku?

 

E sad, će biti ban jer si bezobrazan...

Link to comment
molim te pronađi gde sam to rekao. u pbp odmah po događaju sam napisao +1 na bbilijev post da je nemoguće na osnovu ovih snimaka bilo šta tvrditi
 
iza toga stojim i sada. bez obzira na stojkovićevu izjavu
 
 
Evo, prije minut gore si bio spreman da prestaneš da budeš član ove države.

Link to comment

Sjajna igra Partizana, svaka cast igracima ali i Bati - odavno nisam gledao razigraniji tim vs Zvezde.

Ovo sto igra™ Miloje je blagi uzas, negledljivo - ali jos uvek nema poraz, sto je zanimljivo...

Sto se tice da li je bio gol samo On moze da donese pravu odluku. Ne znam sta je Stojke izjavio - ako je rekao: Vucicu pederu, onda +1 na to

Link to comment
1 minute ago, Boza_zvani_Pub said:

Bio je gol, ali bolje da nije. Grujic odlicno sudio.

Slazem se.  Sto se tice izjednacujuceg gola, u odsustvu video tehnologije, sudija je konsultovao svog pomocnika (nece valjda da konsultuje "clana") pored gol-aut linije koji je bio u boljem polozaju od bilo kog drugog da vidi da li je gol ili nije.  Posto je pomocnik rekao da je lopta presla gol liniju, sudija je dosudio gol za Zvezdu.  Diskusije navijaca (ovdasnjih i medijskih) o (ne)regularnosti sudijske odluke je prema tome tipicno navijacko navlacenje za svoj tim.

Link to comment
2 minutes ago, Dimitrije said:

Slazem se.  Sto se tice izjednacujuceg gola, u odsustvu video tehnologije, sudija je konsultovao svog pomocnika (nece valjda da konsultuje "clana") pored gol-aut linije koji je bio u boljem polozaju od bilo kog drugog da vidi da li je gol ili nije.  Posto je pomocnik rekao da je lopta presla gol liniju, sudija je dosudio gol za Zvezdu.  Diskusije navijaca (ovdasnjih i medijskih) o (ne)regularnosti sudijske odluke je prema tome tipicno navijacko navlacenje za svoj tim.

 

Zar tom sudiji pogled nije bio zaklonjen Stojkovićevim telom?

 

Link to comment

"Nakon utakmice, demolirana je svlačionica arbitra Grujića, a najverovatnije od strane nezadovoljnih ljudi koji su imali isto mišljenje kao Vladimir Stojković, da lopta nije prešla gol liniju.

Pukli su prozori na svlačionici, možda i spolja, stigao je Grujić, a onda i pripadnici žandarmerije."

 

Odoh i ja da se ispisem iz clanstva, samo da mi Stojke javi na koji salter da stanem

 

Link to comment

Na odgovor se nije dugo cekalo:

 

"Sasvim jasno se vidi da je lopta u vazduhu prešla gol liniju pola metra, gol je čist kao suza. Kao sportista ne mogu da prihvatim ovakve izjave golmana Stojkovića, izjave zadojene mržnjom. Ovakvo ponašanje zahteva hitno lečenje, ovo je za psihijatriju", rekao je Mrkela. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...