Jump to content
IGNORED

158.-mi večiti derbi Partizan - Crvena Zvezda 23.09.2018.


kud_genijalci

Recommended Posts

  • Replies 556
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    54

  • MiddleClass

    38

  • copkillah

    34

  • theanswer

    23

:laugh:

 

Ovo je genijalno...

 

 

Nema sumnje da će zbog Stojketove izjave Uzelac ili neka iz Informera prvom prilikom Šefu postaviti pitanje da li je gol. 

Da sačekamo šta kaže vođa, a ne da trčimo pred rudu.

Edited by Mark Rothko
Link to comment
2 minutes ago, Mark Rothko said:

:laugh:

 

Ovo je genijalno...

 

 

Nema sumnje da će zbog Stojketove izjave Uzelac ili neka iz Informera prvom prilikom Šefu postaviti pitanje da li je gol. 

Da sačekamo šta kaže vođa, a ne da trčimo pred rudu.

Sta ti mislis da li je bio gol? 

Link to comment
12 minutes ago, Mark Rothko said:

:laugh:

 

Ovo je genijalno...

 

 

Nema sumnje da će zbog Stojketove izjave Uzelac ili neka iz Informera prvom prilikom Šefu postaviti pitanje da li je gol. 

Da sačekamo šta kaže vođa, a ne da trčimo pred rudu.

pomenuće ga na prvoj sledećoj kzn budi ubeđen. evo alo i informer su već krenuli u obračun. jednog peru grbića nije mogao da izkulira, pa neće ni ovo

 

 

e

evo ga i neki poslanik sns iz čačka se prvi javio

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Мркела - Мустафа 1:1

 

Одбијам да се бавим домаћим првенством откад су у време изборне тишине наши шабани изнели ону торту са редним бројем СНС на изборном листићу. Напаковаће нам сваку титулу, иако реално нема потребе за тим. Чини ми се да је ово био гол, али да није свирали би нам неки пенал или слично срање. Звезда не сме пасти. :puke:

 

Колики је Вучић лузер говори и то што гробари у свом овом срању испадају морални победници. :isuse:

Link to comment
U trci za najvećeg debila u ovoj situaciji na kraju nije pobedio pojedinac već...
 
 
Jesu li ovo u paintu odradili [emoji38]

Živote...

Link to comment

Šta znam, lepši mi bod sa ovakvim golom nego tri boda a da smo dobili 1:4 regulare. Kapiram da će paranoja u grobara tek sad da ode sky high i sjebati ih potpuno do kraja sezone. Win win, ili u ovom slučaju x win.

Link to comment
3 minutes ago, booyaka said:

Šta znam, lepši mi bod sa ovakvim golom nego tri boda a da smo dobili 1:4 regulare. Kapiram da će paranoja u grobara tek sad da ode sky high i sjebati ih potpuno do kraja sezone. Win win, ili u ovom slučaju x win.

proradi podsvest pa to ti je cudo.

To da kompleksi brace Vucic idu do namestanja u banana ligi je jedna stvar, ali sto ce sad partizan da bude opozicija, sve s Vucelom na celu je totalni kretenizam...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...