Jump to content
IGNORED

158.-mi večiti derbi Partizan - Crvena Zvezda 23.09.2018.


kud_genijalci

Recommended Posts

  • Replies 556
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    54

  • MiddleClass

    38

  • copkillah

    34

  • theanswer

    23

Just now, Zico said:

Morace ovo da se zavrsi saopstenjima.

kako drugačije. čeka se profesor

 

 

 

ovaj derbi su upropastili amateri sa arene. pola sata trabunjaju posle utakmice o varu, čipovima u lopti, a niko da pomene što nisu stavili kameru u nivou gol linije

Link to comment
 
Bar bi nautilus kao neki pravnik trebalo da zna, ako nisi siguran u nešto, ne možeš da donosiš takvu odluku. Isto je kao da nisi siguran da je neko izvršio neko krivično delo, ali ga ipak osudiš jer ti se učinilo, isto.
Ok, kapiram sta kažeš, ali koliko sam ja vidjeo, prihvatio je sugestiju linijskog (što ne čini odluku manje ili više ispravnom)
Link to comment

Upravo. Da li je bio gol il ne stvarno ne moze da se kaze sa snimaka koji su do sada dostupni. Al ako je sudija u sekundi video da je gol ,nesto sto kamera nije uhvatila alal mu kurac. Jebem ga u usta...bas. 

Link to comment
Just now, Lord Stef said:

Na odgovor se nije dugo cekalo:

 

"Sasvim jasno se vidi da je lopta u vazduhu prešla gol liniju pola metra, gol je čist kao suza. Kao sportista ne mogu da prihvatim ovakve izjave golmana Stojkovića, izjave zadojene mržnjom. Ovakvo ponašanje zahteva hitno lečenje, ovo je za psihijatriju", rekao je Mrkela. 

 

mrkela je budala

Link to comment
Just now, goofs said:

Pa kamera ne bi pomogla sudiji da donese pravu odluku, pomogla bi samo nama da kenjamo manje ili vise.

pa pomogla bi njima da ne seru, ko onaj zoza panjković. bio je gol al nisam siguran da je lopta prešla celim obimom gol liniju

 

 

sportski novinar

:rolf:

Link to comment
1 minute ago, gervasius twinkleminkleson said:
42 minutes ago, copkillah said:
 
Bar bi nautilus kao neki pravnik trebalo da zna, ako nisi siguran u nešto, ne možeš da donosiš takvu odluku. Isto je kao da nisi siguran da je neko izvršio neko krivično delo, ali ga ipak osudiš jer ti se učinilo, isto.

Ok, kapiram sta kažeš, ali koliko sam ja vidjeo, prihvatio je sugestiju linijskog (što ne čini odluku manje ili više ispravnom)

 

Ne znam kako je on mogao da bude siguran kada mu je Stojković telom zaklonio loptu 

Link to comment
13 minutes ago, ZokiAsov said:

Upravo. Da li je bio gol il ne stvarno ne moze da se kaze sa snimaka koji su do sada dostupni. Al ako je sudija u sekundi video da je gol ,nesto sto kamera nije uhvatila alal mu kurac. Jebem ga u usta...bas. 

 

Sustina

Link to comment
39 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

kako drugačije. čeka se profesor

 

 

 

ovaj derbi su upropastili amateri sa arene. pola sata trabunjaju posle utakmice o varu, čipovima u lopti, a niko da pomene što nisu stavili kameru u nivou gol linije

 

+ милион.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...