Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

nisu uzeli jer je na zapadu tada bila brutalna konkurencija, a posle tog klanja je uglavnom u finalu cekao dzordan. pogledaj samo hjustonov put do finala sa orlandom.

 

Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

25 minutes ago, Giggsy said:

 

Nisam ni ja mogao da se setim jer su nekoliko godina bili brutalni u nizu, pa sam guglao - 1994. Kakav su tim tad imali jbt, kako nista nisu uzeli, niko ne zna

 

Godinu iza toga su igrali finale. Nakon toga je Juta pocela da ih prestize, a Kemp da krka i pravi decu, kad su ga

trejdovali u Klivlend ekipa se otprilike raspala. 

Link to comment
51 minutes ago, Host said:

Mislis? Tesko mi je da prognoziram tu seriju, mada mislim da je Boston bolji team i da ima vise sanse. 

Zajebavas li se?

Teoretski da,boston bi trebao biti u laganoj prednosti, ali po svemu prikazanom u sezoni milvoki je apsolutni favorit

Zapravo meni su oni favoriti za osvajanje

Svakako su najvise pokazali

38 minutes ago, Host said:

Ne mora ni da se igra, oplodice ih pobednik drugog para.

Nazalost verovatno da

Voleo bih filu u finalu lige,ali realno tesko

Sjebali su klupu trejdovima

Plus mi se cini da premali izvlace iz nekih igraca

 

A simonsa bi tokom leta poslao svaki dan sut da trenira

Ne mora postati jedan od brace kari, ali daju se bacanja i sut za tri bez ometanja navezbati do pristojne mere

Sa tim elementom on bi postao igrac za prvu petorku lige, a fila sa njim takvim i zdravim embidom prvi favorit u nadolazecim godinama

Link to comment
11 hours ago, radisa said:

NIje to jedini slučaj...

 

The 1994–95 Houston Rockets, a sixth seed with a record of 47–35, are the lowest seeded team to win the NBA finals. In the NBA finals, the Rockets swept the Orlando Magic (57–25) in four games; in doing so, the Rockets defeated four teams that had won 50 or more games during the regular season (the Utah Jazz at 60–22, the Phoenix Suns at 59–23, the San Antonio Spurs at 62–20 and Orlando at 57–25), the first time a team had done so. As of now, the 1994-1995 Rockets are the only team to have won an NBA title without having the home-court advantage during any round of the playoffs


 

 

Sjecam se kao da je juce bilo, kad je babo Atif otisho sa pivom u ruci, a na reveru znacka FK Sarajevo,  kad je nakon zadnje utakmice Rudy T rekao: "..don't ever underestimate the heart of a champion!", posto je sto sva sportska javnost  bila unaprijed otpisala Houston prije doigravanja.

Link to comment
4 hours ago, Joe D said:

tako i ja cenim. i mislim da pobednik istoka osvaja ove godine.

ne mogu nikako da skontam sta se desava sa dubsima. doduse nisam ih gledao jer sam mislio da ce ometlati clipperse, ali mi je mnogo cudno sve ovo sto se desava.

 

voleo bih znati kolika je sada kvota da osvajaju.

Link to comment
15 minutes ago, Peter Fan said:

Sjecam se kao da je juce bilo, kad je babo Atif otisho sa pivom u ruci, a na reveru znacka FK Sarajevo,  kad je nakon zadnje utakmice Rudy T rekao: "..don't ever underestimate the heart of a champion!", posto je sto sva sportska javnost  bila unaprijed otpisala Houston prije doigravanja.

Sećam se i ja isto... :D

 

Meni je tu najjače bilo što sam nekako verovao da mogu uzeti ponovo i pre početka playoffa... Meni je najluđe sa tim Houstonom što je u tom timu igrao prvi epvropljanin koji je uzeo prsten... Jbg, dobro, mahao peškirom na klupi i ušao jednom u finalu da smeta u nekom izvođenju lopte... Pa ipak, pored svih silnih evropskih zvezda koje su otišle u NBA, Tabak je prvi uzeo titulu :D

Link to comment

Ja sam skeptican malo prema Milvokiju, ko je tu siguran closer u neizvesnim zavrsnicama? I Kajri i Kavai su mi sigurniji od Janisa (ili bilo kog drugog tu), a bice gustih tekmi sigurno

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...