Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

On 11.4.2019. at 13:42, pbg12345 said:

da niste malo prerano svi otpisali portland?

tko zna zna :fantom:

1 hour ago, dragance said:

Stiven Adams dobija šut u dupe iz Oklahome nakon ovog. Najprecenjeniji centar sa $20m ugovorom. Biće dan žalosti na NZ.

ja kad sam pitao ovde pre par meseci da nije malo precenjen, strucna komisija me umalo loincovala (silovajnje, nasilje) :fantom:

mada, nije on tamo glavni problem

vestbruk je stetocina nivo 1 karmela

dakle sledeca stanica njuca :fantom:

mada, bilo bi ga lepo videti i u lejkersima :)

1 hour ago, arheolog1981 said:

Šta, već presuđeno da je kriv? Aj da ne vešamo čoveka dok ga ne osude.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 

+1

 

 

ipak, najjaci utisak dosadasnjeg po je milogorac! :D

sto bi reko midlara najbolji nba nikola :Hail:

morace divac potraziti ipak neko bolje resenje za centra

 

Link to comment
23 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Auuuu. Ma ne sta mu bi, nego je odmah znao da ce da je sutne odande i pogodi!

 

Pa to, driblao je i na pamet mu nije palo da se priblizi, samo je cekao da istkne vreme. Strasno sta je uradio u ovom playoffu (zasad)

Link to comment
1 hour ago, Malvo said:

Adamsa je otpisani Kanter prelako ponistio, bas se raspao u seriji kad mu vreme nije.

Ali kako se neke kockice savršeno slože. Kanter je gubio vreme tamo u luzerskom NY (karijerno). Onda ga potpiše Portland da bude backup, potom se povredi starter i ovaj postane bitan igrač polufinaliste konferencije. 

Link to comment
6 hours ago, arheolog1981 said:

Šta, već presuđeno da je kriv? Aj da ne vešamo čoveka dok ga ne osude.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 

Kuckao sam bio telefona, pa da probam sad bolje objasniti: Divceva greska nije nuzno u tome sto nije mogao znati da li ga ovaj laze, cak i da su ga detaljno ispitali (ne Divac direktno onako kako sam ja napisao, postoje sluzbe u timu koje se time bave), ostaje utisak (sto bi se reklo danasnjim rijecniko, the optics of the case) da je Divac zbrzao sam proces, jer je dao posao Waltonu na osnovu toga "sto se znaju iz igrackih dana, i imaju jako dobro medjusobno razumijevanje") i sto im je trebao jedan telefonski razgovor da se dogovore. Znaci, promoptno je otpustio trenera sa najboljim rezultatom u 10-ak godina, bukvalno sutradan zaposlio drugog, bez ikakvog procesa i plana B. I sad se ispostavi da Plan A ima dugacke repove koji se za njim vuku. To je taj due diligence na koji sam mislio, a kog nije bilo.

 

A steta je vec velikim dijelom ucinjena, bez obzira bio Walton sudski kriv ili ne, jer je 'ozracje" u drustvu tako da sad ljudi lete ne na osnovi sudske presude, vec je dovoljna i optuzba. Plus, toga Walton da bi se odbranio, morace na sud, a to nikad nije dobar publicitet, plus ce ga ometati u svakodnevnim aktivnotima. I onda ako krenu sa losim rezultatima, pritisak javnosti da se otpusti ce biti velik, i onda tim krece ispocetka, a zna se ko ima krovnu odgovornost, pogotovo sto bi to bio 4 trener koga bi Divac trebao zaposliti.

 

Mislim da tu sansu nece imati, on je svoju sudbinu u Sacramentu vezao za Waltona i zato sam rekao da bi to mogao znaciti Divcev kraj.

Link to comment
4 minutes ago, Mos said:

Zasto bi morao na sud? Onoliki krivi se nagodiše van suda očas posla. Jedino ako je štekara Walton mlađi.

Da, ako se nagode odmah.  Ali kao sto vec rekoh, steta je vec ucinjena  bez obzira na epilog,

 

No da se vratim na Divca: iako ne znamo 100% njene motive i kako bi to sve uticalo na tajmina, ali mislim da je velika vjerovatnoca da je Divac bio krenuo u proces traznja novog trenera kroz razgovor sa 2-3 kandidata (Messina, onaj tip iz Phille i NO, ko god), to bi uzelo barem 2-3 nedelje, i ova optuznica bi izasla prije finalnog dogovora sa Waltonom, tako da Vlade nebi ne dosao u ovu situaciju.

Link to comment

kakav kraj divca, daj ukoci malo.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment
9 minutes ago, Peter Fan said:

Kuckao sam bio telefona, pa da probam sad bolje objasniti: Divceva greska nije nuzno u tome sto nije mogao znati da li ga ovaj laze, cak i da su ga detaljno ispitali (ne Divac direktno onako kako sam ja napisao, postoje sluzbe u timu koje se time bave), ostaje utisak (sto bi se reklo danasnjim rijecniko, the optics of the case) da je Divac zbrzao sam proces, jer je dao posao Waltonu na osnovu toga "sto se znaju iz igrackih dana, i imaju jako dobro medjusobno razumijevanje") i sto im je trebao jedan telefonski razgovor da se dogovore. Znaci, promoptno je otpustio trenera sa najboljim rezultatom u 10-ak godina, bukvalno sutradan zaposlio drugog, bez ikakvog procesa i plana B. I sad se ispostavi da Plan A ima dugacke repove koji se za njim vuku. To je taj due diligence na koji sam mislio, a kog nije bilo.

 

A steta je vec velikim dijelom ucinjena, bez obzira bio Walton sudski kriv ili ne, jer je 'ozracje" u drustvu tako da sad ljudi lete ne na osnovi sudske presude, vec je dovoljna i optuzba. Plus, toga Walton da bi se odbranio, morace na sud, a to nikad nije dobar publicitet, plus ce ga ometati u svakodnevnim aktivnotima. I onda ako krenu sa losim rezultatima, pritisak javnosti da se otpusti ce biti velik, i onda tim krece ispocetka, a zna se ko ima krovnu odgovornost, pogotovo sto bi to bio 4 trener koga bi Divac trebao zaposliti.

 

Mislim da tu sansu nece imati, on je svoju sudbinu u Sacramentu vezao za Waltona i zato sam rekao da bi to mogao znaciti Divcev kraj.

 

Ako mu je plan A bio da dovede Waltona i u tome uspeo (i nije samo zato sto se znaju iz igrackih dana), svi ostali planovi su nebitni. Nikakva greska Divca ili Kingsa tu ne postoji, nista tu nije bilo brzopleto.

 

O tom navodnom sexual harassmentu niko ziv nije znao do sada. Ta devojka nije ni prijavila policiji tada kada se to navodno dogodilo, tako da je na kraju njena rec protiv njegove..

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...