Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

4 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Ako mu je plan A bio da dovede Waltona i u tome uspeo (i nije samo zato sto se znaju iz igrackih dana), svi ostali planovi su nebitni. Nikakva greska Divca ili Kingsa tu ne postoji, nista tu nije bilo brzopleto.

O tome I govorim. Divac nije ni imao Plan B.

 

Nepostojanje Plana B je prihvatljivo jedino ako Plan A uspije. A zasad ne izgleda previse dobro...

Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kakav plan B, potpisao je trenera koga je hteo da potpise. Sta je trebalo da radi. da se dogovori sa 3-4 trenera za slucaj da neki ne bude optuzen za nesto? Ni liga ni Lejkersi nisu imali pojma o ovome, nema nikakve krivice kod Divca.

Link to comment

Ma ovo nije cak ni krivicni dosije, tuzba je na civil courtu, ne na krivicnom. Sto znaci, nema policije, nema istrage, samo puko prepucavanje "Jesi/Nisam" na sudu, jer koliko razumem nema niti dokaza.

 

Otprilike oboma ce reputacija ispastati zbog ovog razvlacenja kroz medije, pitanje je samo koliko je Volton spreman da plati da sve prestane i koliko je ta devojka istrajna. Nece on najebati ni na koji nacin, osim mozda po novcaniku.

Link to comment
24 minutes ago, Joe D said:

Kakav plan B, potpisao je trenera koga je hteo da potpise. Sta je trebalo da radi. da se dogovori sa 3-4 trenera za slucaj da neki ne bude optuzen za nesto? Ni liga ni Lejkersi nisu imali pojma o ovome, nema nikakve krivice kod Divca.

Vec sam rekao sta je trebao da radi, i sta bi ja kao navijac (a posebno da sam vlasnik) ocekivao.

 

Dalje, Divac nije kriv zato sto je Walton sebe doveo u ovu poziciju, ali on ima "komandnu odgovornost" jer ga je izabrao.
Njegova je krovna odgovornost za rezulte i uspjeh tima, i ako oni izostanu neko mora da leti, a to je GM, bez obzira koliko je to udio (ne)srece, slucajnosti ili talenta. To je jednostavno dinamika u NBA: nemas rezultate i gotov si. Pogotovo sto je on tamo vec 4-5 godina, i promijenio nekoliko trenera. I obrnuto, ako imas rezultate, mnoge ce ti se stvari progledati kroz prste.
 

 

20 minutes ago, Host said:

Ne verujem da ce Divac imati problema sad. Ucvrstio je pozicije, dobar je sa vecinskim vlasnikom, odjebao manjince i sad je velmoza iz Ivanje Sacramenta.

 

Joergera su sutnuli zbog losih odnosa sa klincima, a ne zbog rezultata, tako da je tu miran. Problem moze da bude sto rooster Kingsa kakav je sad nije za vise od 50% tako da, osim u slucaju daljeg napredovanja Foxa i ekplozije Baglija™, nece uci u PO ni sledece godine. 

 

Ne postoji due dilligence koji moze da otkrije neprijavljen slucaj seksualnog zlostavljanja a koji ne kvari odnose sa kandidatima za trenera. Svako normalan bi popizdeo da mu poslodavac ceprka po privatnom zivotu. Agencije proveravaju krivicni dosije i verifikuju radno iskustvo. Sve van toga je no no.

Percepcija je tu bitna koliko i stvarnost, a to je da je Divac relativno slab GM i da je vlasnik sarlatan. Tako da je ovo stvar koja samo produbljuje tu percepciju opsteg manjka kompetencije. A ako se odijum navijaca (citaj: posjeta na utakmicama, gledanot na TV) potpuno okrene protiv tima, onda ce vlasnik morati da ga zrtvuje.

Link to comment

Mislim da gresis, posle ove sezone Divca sve manje gledaju kao slabog GMa, ogroman iskorak je ekipa napravila, imaju mladu osnovu tima i hrpu prostora u kepu.

Link to comment
7 minutes ago, goofs said:

Mislim da gresis, posle ove sezone Divca sve manje gledaju kao slabog GMa, ogroman iskorak je ekipa napravila, imaju mladu osnovu tima i hrpu prostora u kepu.

 

Kad resavaju slucaj WCS ? :cool:

Link to comment

@peter fan
Apsolutno nikakva odgovornost Divca ovde ne postoji. Ispada da mu zameras sto nije razgovarao sa jos nekim trenerom za slucaj da ispadne da je prvi izbor silovatelj. Mislim da imas negativno misljenje o njemu i sad si se ukopao pa ne popustas.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment

Sad videh izjavu njenog advokata:

 

Quote

“Our interest is not to have Mr. Walton put in jail or to be investigated by police, necessarily,” Mardirossian said. “Our interest was for Kelli to feel better about herself, to come out and talk about what happened to her.”

 

:lolol:

Link to comment

Jbg nisu ni Cuban i Nelson uradii due diligence kad su trejdovali za Porzingisa, pa im živa glava

Nije to baš kao u Hollywood pa da padaju glave čim neko upre prstom

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...