Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

18 minutes ago, Moća said:

@peter fan
Apsolutno nikakva odgovornost Divca ovde ne postoji. Ispada da mu zameras sto nije razgovarao sa jos nekim trenerom za slucaj da ispadne da je prvi izbor silovatelj. Mislim da imas negativno misljenje o njemu i sad si se ukopao pa ne popustas.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

 

Mislim da imas pogresno misljenje o mom misljenju o Divcu :-)

 

On 6.4.2019. at 19:32, Peter Fan said:

Ta stavimo to I ovdje.

 

Uz Medzika moj omiljeni kosarkas, sjecam se da nisam mogao vjerovati kad sam na vijestima Radio Sarajeva cuo da je "nocas je pvoj rundi  drafta NBA lige, LA Lakers izabrao naseg Vladu Divca". 

 

 

Volio bih da grijesim, ne samo zato sto mi je on omiljeni kosarkas, a vjerovatno i sportista ikad, vec zato sto bio njegov uspjeh bila i jako dobra prica: covjek koji je prvo kao igrac imao odlucujucu ulogu da se Kingsi kao small market tim vrate na NBA mapu, pa onda kao i GM uradio slicno sa istim timom.

 

Sjajna prica, i odlicna stvar za NBA, kad bi se ostvarilo. 
 

Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

PORTLAND, Ore. — Damian Lillard invited a few people to his home for dinner on Monday night to watch Game 4 of the first-round series between the Utah Jazz and Houston Rockets.

For several minutes, the Portland Trail Blazers’ star guard sat quietly on his sofa, chowing down on fried catfish, red beans and rice, and broccoli. And then suddenly, he spoke: “I’m getting rid of these mother------- tomorrow.”

 

:D

 

https://sports.yahoo.com/inside-the-assassins-mindset-and-trash-talk-of-damian-lillards-matchup-against-russell-westbrook-152741789.html

Link to comment

Nego, kakav odnos imaju Djordjevic i Kokoskov? Znam da nisu ista ekipa al’ se kao postuju. Bilo bi kul da ga pozove u strucni stab za svetsko 🙂 (kako mali Perica zamislja trenerske odnose i sujete, znam)

Link to comment
3 hours ago, goofs said:

Mislim da gresis, posle ove sezone Divca sve manje gledaju kao slabog GMa, ogroman iskorak je ekipa napravila, imaju mladu osnovu tima i hrpu prostora u kepu.

ne vredi pricati :fantom:

3 hours ago, Micko8 said:

Denveru otvoreno sve do finala konferencije, treba da zavrse ovo  odmah u Cetvrtak.

u jeee

napisao si to kao da izmedju sadasnjeg stanja i finala konferencije ima jos ne znam koliko koraka, a njih deli jedna pobeda i polufinale od tog finala konferencije

 

drugo denver je mlad tim, tu jedino milsap ima ozbiljno iskustvo u po

a trece, po ko zna koji put, portland je suludo potcenjivati

jeste ih denver dobio 3-1 u sezoni, ali sve tri pobede su bile neizvesne utakmice

plus ce biti odmorniji, sto u slucaju denvera nije mala stvar

Link to comment
2 hours ago, pbg12345 said:

ne vredi pricati :fantom:

u jeee

napisao si to kao da izmedju sadasnjeg stanja i finala konferencije ima jos ne znam koliko koraka, a njih deli jedna pobeda i polufinale od tog finala konferencije

 

drugo denver je mlad tim, tu jedino milsap ima ozbiljno iskustvo u po

a trece, po ko zna koji put, portland je suludo potcenjivati

jeste ih denver dobio 3-1 u sezoni, ali sve tri pobede su bile neizvesne utakmice

plus ce biti odmorniji, sto u slucaju denvera nije mala stvar

Pa pisem zato sto su na Denverovoj strani dve  miki maus ekipe koje su posedovali u regularnom delu sezone  i od kojih su sigurno kvalitetniji. Ove Portlandove midzete ce lako zaustaviti, imaju formulu za njih. Ostatak ekipe je bezveze.

Link to comment
4 hours ago, Mos said:

Nego, kakav odnos imaju Djordjevic i Kokoskov? Znam da nisu ista ekipa al’ se kao postuju. Bilo bi kul da ga pozove u strucni stab za svetsko 🙂 (kako mali Perica zamislja trenerske odnose i sujete, znam)

 

Bilo bi daleko bolje da je Kokoškov naš selektor umesto ćelavog. Ovom sujeta ne bi dozvolila da ga pozove u stručni štab. 

Link to comment
1 hour ago, dragance said:

 

Bilo bi daleko bolje da je Kokoškov naš selektor umesto ćelavog. Ovom sujeta ne bi dozvolila da ga pozove u stručni štab. 

Daleko bolje :huh: 

 

Koliko uopste moze bolje od ovoga sto isporucuje Celavi?  Da se dobiju amerikanci u finalima?  Mi sa Celavim dozivljavamo kao kiks to sto nismo usli u finale EP pre 4 godine. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...