Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

2 hours ago, fancy claps said:

denver ima ludu srecu.

 

najebace tim koji igra posteno i ne kalkulise, juta dzez. i sta posle ja da kazem svom sinu s kojim gledam utakmice i koji je veliki zaljubljenik u kosarku kad me pita tata sta je ovo?

kazi mu da postoji nesto sto je tankovanje, kalkulisanje i namestanje. i kako Denver igra bolju kosarku od Utah, tako i kalkulise bolje od Utah. 

 

inace, svako ko misli da je ovo gotovo, lud je. KAT ce prodati svoje levo jaje da se usere Denveru u zivot, a nije nemoguce ni da Kingsi dobiju Portland. morace Denver i Portland dobrano da se  pomuce nocas ako hoce da dobiju

Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, freakns said:

inace, svako ko misli da je ovo gotovo, lud je. KAT ce prodati svoje levo jaje da se usere Denveru u zivot, a nije nemoguce ni da Kingsi dobiju Portland. morace Denver i Portland dobrano da se  pomuce nocas ako hoce da dobiju

 

Pitanje da li će KAT uopšte igrati

 

Quote

Towns is dealing with right knee inflammation, and with the Wolves playing inconsequential basketball, he won't risk further injury. Towns will travel with the team for Wednesday's season finale in Denver, but it's unclear if he'll be available.

 

Link to comment
12 minutes ago, goofs said:

da ostane pribelezeno da je starac Kroford sa 39 i kusur postao najstariji igrac sa ubacenih 50p. Presisao Dzordana za cirka godinu dana.

 

Ja se nadam da MJ to ne zna, inače će se vratiti iz penzije samo da vrati rekord.

Link to comment
5 hours ago, Djuro said:

fju, sreca da je westbrooku trebala asistencija za TD pa je dao zadnju loptu PG-u...

:lol: slično sam pomislio. Al mora se priznati da je super preveo loptu

Link to comment

ko ne voli jokica je retos

kaze radja najbolji je doncic i jokica stavi medju druge sa balkana... 

doncic daleko najbolji igrac plej of ekipe koja je na pobedu dve od mashine gsw.

sve ostalo je buranija..

i greg pop place sto ga nema. al dobar je i ovaj sadasnji trener

samo sombor nagetsi!!!

i kingsi zbog divce, pedje, bjelice i bogdana

i kajri ( to je novi ajzeja tomas postons)

embid- hakim

tejtum isto ploditelj. kakva je to zverka!!uu

 

Link to comment
2 hours ago, Zed said:

Ko ne voli Jokića taj je Jugoslaven.

 

Što brate? Evo ja sam Jugosloven i volim Nola, Zvezdu i Jokaru. Sto bi Škabo rekao, mora da je zbunjen, pomozimo mu :lolol:

Link to comment
28 minutes ago, Mos said:

 

Što brate? Evo ja sam Jugosloven i volim Nola, Zvezdu i Jokaru. Sto bi Škabo rekao, mora da je zbunjen, pomozimo mu :lolol:

 

A zajebavam se. Primetio sam i na b92 forumu da nekima smeta šta se piše o Jokiću, ono kao ovo je nba forum, nećemo samo o Jokiću. Onda se otvorio topic Srbi u nba koji se pretvorio u neku sprdnju.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...