Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

1 hour ago, Mos said:

 

 

 

Pa da nije zasrao imao bi tricavih 10ak titula :D, ovako bih mu i ja odgovorio otprilike. I to sve na jacem Zapadu gde je pokolj vec 20ak godina sve dok KD nije to unistio prelaskom u GSW, a i to vec pomenuto bih voleo da vidim sa zdravim Kawhijem i Parkerom. Inace Pop sinoc se izjednacio na prvom mestu all time liste po pobedama (regularna + PO)

 

Nekad pobedjivao nekad gubio, doduse ne sporim i da su dosta gubili neizvesnih tekmi u PO.

 

2004. Derek Fisher, 2006. Okrenuli Dallasu 1-3, game 7 jurili celu kuci, Manu na kraju okrenuo da bi posle ludak napravio faul nad Dirkom za 2+1, kazu da nije izlazio iz kuce nedelju dana posle toga. :D, 2011. vec pomenuti bio povredjen, ali tu im seriju najvise osporavam, ipak kao 1st seed nisu smeli izgubiti od Memphisa, 2012. i 2016. 2 bas guste serije protiv OKC, ekipe koja je bila kadar uvek za titulu, ali i oni umeju choke-ovati, po pravilo posle tih serija. Obe game 5 kuci su izgubili gde su vodili kao presudne utakmice, '12 ipak grdje gde su bili tipa u seriji 20 pobeda i 2-0 u seriji. 2015. i nisu bili neki favoriti, bili 6th seed protiv Clippersa koji su te sezone mozda i najbolje izgledali, Blake je odigrao brutalno, doduse morali su zatvrotiti seriju kuci u game 6. Naravno i ovi su se posle izduvali, CP3 se povredio jos u game 7 i usrali kasnije od Houstona 3-1 i 19 razlike u jednoj...

Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 hours ago, Cane Vukic Prebranac said:

Наводно отпушта и замјеника ГМ. Не видим зашто отпушта Јегера, одлична сезона. 

zar nije pedja (stojaklovic) zamenik gm?

o jegeru ne znam sta da mislim (te i o ovom otkazu)

dosta pluseva i dosta minusa. ipak za nijansu preovladju negativne stvari. mislim da je on ok trneer za nba, ali da kingsi nisu ekipa za njega. zapravo od kvaliteta naslednika ce zavisiti da li je ovo dobar potez

 

smatram da su kingsi u  ovom trenutku u jako dobroj poziciji za naredne godine, ali ima tu bas veliki niz stvari koje treba uklopiti, o kojima treba voditi racuna itd

hocu reci, sa nekakvim generickim prosecnim nba trenerov se nece usreciti, ako zabodu pravog, bice cudo narednih godina

3 hours ago, ToniAdams said:

mnjah, kad sad nisu usli u plejof, nikad nece, a ono sto su igrali je, makar meni, bilo jako ruzno.         

brate...

 

msm, pisao si ensto slicno o ruznoci i tokom sezone

zaista ne kapiram

igrali su brzu kosarku, na velik broj poena, ali ne zbog kuliaranj u odbrani, nego zbog karakteristika tima, na utakmicama cesto bas veliki preokreti, nekoliko mladih bas talentovanih igraca koje je uzivanje gledati kad ih krene i naravno cinjenica da su kingsi srpski klub :fantom:

a tek ovo da ako ove sezone nisu videli po nece nikad je cista budalastina

pogledaj sta se pisalo pre pocetka sezone i ovde i uopste, svi su ih videli kao kantu za napucavanje, a oni do pred sam rkaj bili ozbiljan kandidat za po

jedna su najmladjih ekipa, sa ozbiljnim prostorom za nove ugovore (do potpisivanja barnsa su bili ekipa sa "najmanje potrosenih para za sledecu sezonu"

naravno da sve moze otici u kurac i da sledecu sezonu zavrse sa 15 pobeda, ali je daleko, daleko relaniji scenario da imaju 50% i igraju po

3 hours ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

 

Ja uzivao u sezoni...posle duzeg vremena resio da bas ispratim nba sezonu, iako ste me pre pocetka iste odgovarali da pratim Kingse , dok sam vam dosadjivao pitanjima kakvi bi mogli biti ove sezone itd :) Krivo mi za Dejva..

+1

prosle godine mi se malo vratila zelja za nba, ove sam pogotovo u prvoj polovini regularne sezone odgledao najveci broj utakmica ikad

 

jebote, jel se secas tamo na pocetku kad smo bili odusevljeni kako igraju, kakvi su bili komentari ako bi neo i usali napisao "ako ovako nastave mogli bi i do po"

bukvalno su prevazisli sva ocekivanja

3 hours ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Ma naravno da je bilo divljanje, ali kad ti svi prognoziraju 20 pobeda , moras da budes zadovoljan na kraju ovakve... I ne slazem se, sledece sezone prekidaju niz bez plej ofa.

+2

kao sto i rekoh gore

3 hours ago, ToniAdams said:

pa nadam se.

al ko mislis da ce da izvisi? klipersi?

klipersi tesko

imaju najboljeg gm lige, ozbiljan posao su uradili tokom sezone

oni ce ici samo na gore

zapravo smatram da ce zapad od sledece sezone (odnosno cela liga, mada je taj proces na istoku krenuo ranije) izgledati bitno drugacije

kingsi, zatim lejkersi ako ostane lebron, nema sanse da zavrse sezonu kao ovu, van po, dakle dovesce mu dejvisa ili eventualno neke druge (super)zvezde, dalas sa doncicem i oporavljenim letoncem ce takodje biti ozbiljan kandidat za po, finiks ce opet imati visok pik, ako tu zabodu nesto kvalitetno, zajedno sa bukerom i ovom grupom mladih talentovanih igraca, saigurno ce biti konkurenti, minesota takodje svakako ima kvaliteta za vise od ovog, oni jesu godinama u blatu, jesu se ukopali sa trenerom, pa sa ugovorom viginsu, te jos nekoliko suludih poteza, ali i pored svega toga imaju materijal za vise

 

nece sve nabrojane ekipe zavrsiti u po, ali evo nabrojao sam 5-6 ekipa van po, koje imaju izglede za korak, dva vise sledece sezone

kad se tome doda tumbanje koje je doneklo zapocetoi ove sezone medju po ekipama, bice zapad cini mi se ujednaceniji narednih godina

i gsw i hjuston su presli zenit (ili ce ga preci zavrsetkom sezone)

Link to comment

a sada ono sto ste svi sa nestrpljenjem cekali :fantom:

 

Milwaukee - Detroit 4-0

Boston - Indiana 4-3

Philadelphia - Brooklyn 4-2

Toronto - Orlando 4-1

 

 

Warriors - Clippers 4-2

Houston - Utah 2-4

Portland - Thunder 3-4

Denver - Spurs 4-1

Link to comment

East

Milwaukee - Detroit 4-0

Boston - Indiana 4-1

Philadelphia - Brooklyn 4-2

Toronto - Orlando 4-0

 

West

Warriors - Clippers 4-1

Houston - Utah 4-3

Portland - Thunder 4-2 :D

Denver - Spurs 3-4 :D

 

 

Link to comment
3 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

Kari Pesic, sad ili nikad.

+1

 

kakav mesina, ako zaista uzmu nekog evropljanina, pesic je aposlutni favorit

 

ne treba zaboraviti da je stojakovic najbolje partije za reprezentaciju, zapravo te dve godine su daaaleko iznad svega ostalog sto je igrao u reprezentaciji, imao sa pesicem kao selektorom

sva trojica (divac, pesic i stojakovic)  a vala i drobnjak :D uzeli amerima zlato 2002 na njihovom terenu

taman da ujedine klupsku i reprezentativnu titulu prvaka sveta :fantom:

Link to comment
9 hours ago, MiddleClass said:

Samo nek Denver ispadne u prvom kolu da se moze na miru citati topik. :fantom:

+1 

da su isli na kamenjare iz oklahome ispali bi, mada i ovako sa spursima je 50-50.. :coffee:

Link to comment
56 minutes ago, pbg12345 said:

zar nije pedja (stojaklovic) zamenik gm?

 

Тренутно имају тројицу, Пеђа је један од њих, друга два су Брендон Вилијамс (њему пријети смјена) и Кен Катанела.

 

Него да се и ја придружим.

 

Milwaukee - Detroit 4-0

Boston - Indiana 4-2

Philadelphia - Brooklyn 4-1

Toronto - Orlando 4-2

 

Warriors - Clippers 4-0

Houston - Utah 4-2

Portland - Thunder 4-3

Denver - Spurs 4-1

Link to comment

ove godine sam uzasno zauzet pa nisam ranovo plejof-model, ali evo 1 nenaucna prognoza cisto zabave radi, onako iz glave/dupeta:

 

East

Milwaukee - Detroit 4-0

Boston - Indiana 4-1

Philadelphia - Brooklyn 4-0

Toronto - Orlando 4-1

 

West

Warriors - Clippers 4-0

Houston - Utah 4-1

Portland - Thunder 1-4

Denver - Spurs 2-4

Link to comment
6 hours ago, pbg12345 said:

zar nije pedja (stojaklovic) zamenik gm?

o jegeru ne znam sta da mislim (te i o ovom otkazu)

dosta pluseva i dosta minusa. ipak za nijansu preovladju negativne stvari. mislim da je on ok trneer za nba, ali da kingsi nisu ekipa za njega. zapravo od kvaliteta naslednika ce zavisiti da li je ovo dobar potez

 

smatram da su kingsi u  ovom trenutku u jako dobroj poziciji za naredne godine, ali ima tu bas veliki niz stvari koje treba uklopiti, o kojima treba voditi racuna itd

hocu reci, sa nekakvim generickim prosecnim nba trenerov se nece usreciti, ako zabodu pravog, bice cudo narednih godina

brate...

 

msm, pisao si ensto slicno o ruznoci i tokom sezone

zaista ne kapiram

igrali su brzu kosarku, na velik broj poena, ali ne zbog kuliaranj u odbrani, nego zbog karakteristika tima, na utakmicama cesto bas veliki preokreti, nekoliko mladih bas talentovanih igraca koje je uzivanje gledati kad ih krene i naravno cinjenica da su kingsi srpski klub :fantom:

a tek ovo da ako ove sezone nisu videli po nece nikad je cista budalastina

pogledaj sta se pisalo pre pocetka sezone i ovde i uopste, svi su ih videli kao kantu za napucavanje, a oni do pred sam rkaj bili ozbiljan kandidat za po

jedna su najmladjih ekipa, sa ozbiljnim prostorom za nove ugovore (do potpisivanja barnsa su bili ekipa sa "najmanje potrosenih para za sledecu sezonu"

naravno da sve moze otici u kurac i da sledecu sezonu zavrse sa 15 pobeda, ali je daleko, daleko relaniji scenario da imaju 50% i igraju po

+1

prosle godine mi se malo vratila zelja za nba, ove sam pogotovo u prvoj polovini regularne sezone odgledao najveci broj utakmica ikad

 

jebote, jel se secas tamo na pocetku kad smo bili odusevljeni kako igraju, kakvi su bili komentari ako bi neo i usali napisao "ako ovako nastave mogli bi i do po"

bukvalno su prevazisli sva ocekivanja

+2

kao sto i rekoh gore

klipersi tesko

imaju najboljeg gm lige, ozbiljan posao su uradili tokom sezone

oni ce ici samo na gore

zapravo smatram da ce zapad od sledece sezone (odnosno cela liga, mada je taj proces na istoku krenuo ranije) izgledati bitno drugacije

kingsi, zatim lejkersi ako ostane lebron, nema sanse da zavrse sezonu kao ovu, van po, dakle dovesce mu dejvisa ili eventualno neke druge (super)zvezde, dalas sa doncicem i oporavljenim letoncem ce takodje biti ozbiljan kandidat za po, finiks ce opet imati visok pik, ako tu zabodu nesto kvalitetno, zajedno sa bukerom i ovom grupom mladih talentovanih igraca, saigurno ce biti konkurenti, minesota takodje svakako ima kvaliteta za vise od ovog, oni jesu godinama u blatu, jesu se ukopali sa trenerom, pa sa ugovorom viginsu, te jos nekoliko suludih poteza, ali i pored svega toga imaju materijal za vise

 

nece sve nabrojane ekipe zavrsiti u po, ali evo nabrojao sam 5-6 ekipa van po, koje imaju izglede za korak, dva vise sledece sezone

kad se tome doda tumbanje koje je doneklo zapocetoi ove sezone medju po ekipama, bice zapad cini mi se ujednaceniji narednih godina

i gsw i hjuston su presli zenit (ili ce ga preci zavrsetkom sezone)

oh, nisam znao da imamo ozbiljnog nba anal iticara na forumu. 

mislim, pored hosta.

Link to comment

Milwaukee - Detroit 4-0

Boston - Indiana 4-1

Philadelphia - Brooklyn 4-2

Toronto - Orlando 4-2

 

Warriors - Clippers 4-1

Houston - Utah 4-3

Portland - Thunder 3-4

Denver - Spurs 4-2

Link to comment
2 hours ago, ToniAdams said:

oh, nisam znao da imamo ozbiljnog nba anal iticara na forumu. 

mislim, pored hosta.

ozbiljno i kvalitetno

nakon procitanog, jasno je da GSW tankuje sledece godine

Link to comment

pod uslovom da je embid zdrav, misim da vecina precenjuje bruklin. raselov napredak je pomalo precenjen imho i prenaglasen zbog propasti lejkersa. on je i dalje spor bek koji ne sutira slobodna bacanja a siksersi imaju dugackih/snaznih/brzih spoljnih branica. prilicno me cude brojevi koje je rasel napravio ove sezone protiv siksersa, kapiram da nece moci tako u plejofu.

Edited by fancy claps
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...