Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

East

Milwaukee - Detroit 4-0

Boston - Indiana 4-1

Philadelphia - Brooklyn 4-0

Toronto - Orlando 4-0

 

West

Warriors - Clippers 4-0

Houston - Utah 4-1

Portland - Thunder 2-4

Denver - Spurs 4-3

Link to comment
34 minutes ago, Mos said:

Od istog tipa, Kingsi navodno zainteresovani za Luka Waltona ako dobije otkaz u Lejkersima.

 

Za sta, za stretch 4ku?!

 

edit: sad vidim da je Vlad otpustio Jegera, cudno jbt, nakon sezone gde su premasili broj projektovanih pobeda za tipa 15.

Edited by goofs
Link to comment

East
Milwaukee - Detroit 4-1
Boston - Indiana 4-1
Philadelphia - Brooklyn 4-2
Toronto - Orlando 4-0

West
Warriors - Clippers 4-0
Houston - Utah 4-2
Portland - Thunder 2-4
Denver - Spurs 4-2

 

I

Link to comment

Наводно отпушта и замјеника ГМ. Не видим зашто отпушта Јегера, одлична сезона. 

Link to comment

Pa i nije morao da sutne Jegera jbt... jeste imao sporadicne ispade tipa WCS i Giles u tandemu na parketu, ali generalno dobra sezona za Kingse koju je trebalo da nadograde samo...

Link to comment

 

Ja uzivao u sezoni...posle duzeg vremena resio da bas ispratim nba sezonu, iako ste me pre pocetka iste odgovarali da pratim Kingse , dok sam vam dosadjivao pitanjima kakvi bi mogli biti ove sezone itd :) Krivo mi za Dejva..

Link to comment
1 minute ago, ToniAdams said:

mnjah, kad sad nisu usli u plejof, nikad nece, a ono sto su igrali je, makar meni, bilo jako ruzno.         

Ma naravno da je bilo divljanje, ali kad ti svi prognoziraju 20 pobeda , moras da budes zadovoljan na kraju ovakve... I ne slazem se, sledece sezone prekidaju niz bez plej ofa.

Link to comment
7 minutes ago, ToniAdams said:

pa nadam se.

al ko mislis da ce da izvisi? klipersi?

 Mislim da ce biti 6-7- mi, a bolji od Klipersa svakako ;)

Edited by Kec u Nisu ljudi kec uNisu
Link to comment

Зависи шта Клиперси ураде са слободним играчима, ако доведу неку звјерку, не вјерујем да ће бити лоши. И овако очерупани су изборили плеј-оф.

Link to comment

Malo sam citao, kazu da je Jeger dosta tezak i tvrdoglav lik, i da je navodno imao nesuglasica sa upravom i nekim igracima. 

Ako je to istina, onda jbg, ima smisla, menjas ga sad, mozes da privuces dobrog trenera mladom ekipom i prostorom u kepu. Samo da ne bude neki Tibodo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...