Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

12 minutes ago, Joe D said:

Pierce je debil, jebo ga onaj ko ga je pustio na televiziju.

Ni on ni MekGrejdi nemaju nikakvu upotrebnu vrednost na TV-u

Link to comment
12 minutes ago, napadaj said:

Denveru trebaju dve pobede u poslednje tri utakmice da osigura drugo mesto. Idealan razvoj događaja - dobijaju Portland u gostima sutra, odmaraju sve igrače protiv Jute i u poslednjem kolu tamburaju Minesotu.  Jeb'o ih Vašington baš, bila bi im dovoljna jedna da nisu to izgubili.

 

Hjuston do kraja igra sa Finksom i Oklahomom.

gubi hjuston od oklahome

time oklahoma ide na njih u po, polufinala zapada gsv-jut i den-okl :fantom:

 

mada me ne bi preterano iznenadilo i finiks da ih klepi

kako god, sa jednom pobedom denver sigurno uzima 2 mesto

 

Link to comment

Wade>Pierce nema dileme. Ne samo da je imao bolju karijeru nego je i talentovaniji i raznovrsniji igrac. Drugi igraci mogu samo da sanjaju da onako izdominiraju za titulu u 3. sezoni. 

Link to comment
28 minutes ago, napadaj said:

Denveru trebaju dve pobede u poslednje tri utakmice da osigura drugo mesto. Idealan razvoj događaja - dobijaju Portland u gostima sutra, odmaraju sve igrače protiv Jute i u poslednjem kolu tamburaju Minesotu.  Jeb'o ih Vašington baš, bila bi im dovoljna jedna da nisu to izgubili.

 

Hjuston do kraja igra sa Finksom i Oklahomom.

 

Najbolja varijanta je da Denver sutra izgubi od Portlanda a Hjuston od Oklahome. Tako guraju Hjuston na cetvrto mesto i igraju potencijalno u polufinalu.

Link to comment

Slažem se, pisao sam pod pretpostavkom da će Hjuston da pobedi Oklahomu. Tanderi imaju 8-14 u poslednje 22 utakmice ili tako nešto, tako da sumnjam da će da pobede Roketse. Mnogo je pao Džordž posle Ol-stara.

Link to comment
33 minutes ago, Mos said:

 

Najbolja varijanta je da Denver sutra izgubi od Portlanda a Hjuston od Oklahome. Tako guraju Hjuston na cetvrto mesto i igraju potencijalno u polufinalu.

samo sto je utakmica hou-okc u ponedeljak a denver igra u nedelju..velika kocka bi bila da ih namerno puste, al moguce je da izgube i bez pustanja :) pa onda da se mole da hjuston izgubi..

Link to comment

Ja da sam na mestu glavnokomandujućeg tehniko stratega u Nagetsima bih dao tu utakmicu Portlandu. Mogu puno da dobiju, a manje da izgube. Nakon tog poraza imaju tekmu u Juti koja ne moze dole, a tesko da moze gore, da potvrde drugo mesto. Rahmetli Minesotu sam vec upisao kao W.

Link to comment
14 minutes ago, Čutura said:

samo sto je utakmica hou-okc u ponedeljak a denver igra u nedelju..velika kocka bi bila da ih namerno puste, al moguce je da izgube i bez pustanja :) pa onda da se mole da hjuston izgubi..

 

Pa nije kocka. Nista vise ne zavisi od Denvera. Samo je pitanje da li ce biti drugi ili treci i ici na Hjuston ili Portland u drugoj rundi. Drugo mesto im nista ne znaci protiv Hjustona jer ce biti 4-0 makar igrali na Marakani punoj Jokicevih SNS-ovaca. Protiv Portlanda bi home court znacio ali to opet zavisi od Oklahome a ne od njih. 

Link to comment
Just now, Čutura said:

a nesto ne verujem da ce da bude cleen sweep ako budu igrali sa hjustonom i ako budu imali domacinstvo. mislim da bi drugo mesto trebalo da im bude imperativ a posle sta bude bude..

 

Link to comment

Na B92 piše da Jokić, Milsap i Marej preskaču Portland. Ima logike da pokušaj da ih poguraju ispred Hjustona, neko je već pisao o tome. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...