Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

Jedno je tresh talk drugo je seljačenje i omalovažavanje protivnika, kontam da ima neke razlike. Ovo što je Kazins uradio je definicija jadnosti, keca igrača koji je glavni igrač i motor drugog tima na zapadu, i koji ima 100x bolje statste od njega. Šaban.

Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

40 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

hold me back, ali to je druga stvar potpuno. trash talk je kod njih normalan i u parku kad niko ne gleda, to se samo prenelo na ligu. meni se to oduvek svidjalo. 

 

ma da ima trash talka više to bi bilo još bolje, a ne da su svi prijatelji, treba nam više beverlija u ligi kad je već nemoguće imati nekog lambira

 

ali da mi je smešno kad neko iz gs treštokuje, bukvalno bih zabranio treštok timovima ispod 30 pobeda i golden stejtu, oni nemaju pravo

 

inače se nadam da će biti serije gs-sa i denver-okc. denver bi morao dobiti večeras da nas pogura ka tom scenariju a i da uzme to drugo mesto 

Edited by theanswer
Link to comment
Just now, maheem said:

Vi ste prsli. Kul potez bugija, ja ga čak i ne gotivim. Jbo sport bez zajebancije

 

naravno,i to nema nikakve veze sa pricom gde su stara dobra vremena, jednostavno volim kad se malo zakuva, kad nije sterilno. 

 

inace, tesko da mogu da nadjem vise od 3 igraca koje manje volim od bugija, nikad ne bi voleo da ga imam u timu. 

Link to comment

meni je vestbruk najomraženiji pa tri mesta prazna pa lebitch. pa onda bugi. tu je i nesretni vigins negde

Edited by theanswer
Link to comment
7 minutes ago, maheem said:

Vi ste prsli. Kul potez bugija, ja ga čak i ne gotivim. Jbo sport bez zajebancije

 

Ta zajebancija je cool, meni se čini da je Kazins mrtav ozbiljan i da to shvata malo ozbiljnije nego puko zezanje. 

 

Link to comment

ne valja vam hold me back, a kad se ibaka pošiba onda jao pa to je divljački jao pa treba ga suspendovati mesec dana

ko bi ovom forumu udovoljio :fantom:

Link to comment

kakva je pokretna lešina andre dramond. posle se pitaju kako to da su neke franšize konstantno u vrhu a neke ne mogu da se sastave po deceniju. pa dok god imaš imbecile koji će jednom dramondu da daju 120 miliona ugovor mediokritet ti ne gine burazeru. isto ko i minesota što valjda samo oni na svetu nisu videli da vigins ne zaslužuje te pare.

 

jako mi je krivo što se oladipo povredio, tačno bi dobili prvu rundu. prošle godine su pružili klivlendu najjači otpor na istoku. 

 

sad kad sam sve ovo napisao okrenuće detroit i dobiti lagano

Link to comment
1 hour ago, Host said:

 

 

 

  Reveal hidden contents

ryan gosling drive GIF

 

 

 

Navijas da ispadnu u prvom kolu? Pa gde si dosad pobratime :fantom: 

 

aj se opkladimo mi za ovu seriju.. dobiće ih denver.. mada bila bi strašna serija, ali potcenjuje se denver. nisu oni ekipa za poređenje sa gold stejtom, niti su trebali biti dobri ko hjuston ove godine. igraju iznad očekivanja. i čini se da jokić ima adamsov broj. 

Link to comment

detroit 39-39

bruklin 39-40

orlando 39-40

majami 38-40

 

poslednjeg dana sezone igraju bruklin-majami

 

orlando ima sad kući atlantu, boston u gostima i šarlot u gostima poslednjeg dana

 

šarlot je teoretski još u igri sa 36 pobeda

 

majami ide minesoti i torontu, čeka filadelfiju pa onda bruklinu. na papiru težak raspored ali sem poslednje utakmice nijednom protivniku nisu bitne preostale

 

bruklin uz majami kući ima i indijanu i milvoki u gostima..

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...