Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

ma bre

niko ih nije video kao druge na zapadu, jbt do pre par dana su bili izjednaceni sa gsw, a sad je vec problem sto nece biti sampioni

odlcina sezona za njih

posebno za jokica

malo je vrhunskih igraca, spremnih da se u toj meri podrede ekipi

covek ih bukvalno vuce kroz celu sezonu

 

njima je trenutno najveci problem umor

mozda bi trebali odmoriti i po cenu gubitka drugog mesta

u zavisnosti od toga (koliko odmorni budu, pre svega jokic) oni mogu od laganog ispadanja u prvom krugu, do finala konferencije

Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bilo bi ok da na Istoku uđu Netsi i Magic,a i Majami pre smarača iz Detroita. 

Mada Detroit ima najlakši raspored do kraja,:dry:

 

Link to comment

ma bravo igracino :D

ti dok si vodio tim, ekipa ti je bila 20 pobeda od po

sad si sa 4 ol stara pored sebe u petorci, nadigrao coveka koji iz veceri u vece vuce ekipu do top 3 pozicije na zapadu

 

moze samo da mu se sagne

Link to comment

:D

pa ja se nadam u tebe, preneces mu

 

pa ne stvarno, da je neki ruki, ovo ono, nadigrao ol star jokaru, ok, lozi se decace

ili neki autsajder

 

ovako, nekako mi ne ide to lozenje

ni prvi ni poslednji naravno, sve je to jel 1 sou, ali imam i ja pravo da mi je sve to :puke:

Link to comment

Šabančina teška, Kazins. 

 

Ako sam dobro pročitao, 6i dubl dubl u sezoni, koliko ima Jokara? 50 i neki? Low as fuck.

 

Edited by Mil@n
Link to comment

Slazem se da je saban, ali najmanje zbog ovoga, ovo mi se svidja. Lepo bi bilo kad bi obe ekipe pukle u PO.

Link to comment

cela kultura oko nba lige i onoga u šta se ona pretvorila je postala izuzetno šabanska i smarajuća. bar meni. ako pratiš cele godine nekako ti je dosta svega. sezona je definitivno predugačka. 

Edited by theanswer
Link to comment
1 hour ago, theanswer said:

cela kultura oko nba lige i onoga u šta se ona pretvorila je postala izuzetno šabanska i smarajuća. bar meni. ako pratiš cele godine nekako ti je dosta svega. sezona je definitivno predugačka. 


Da se ne vraćam ponovo na spiku NBA nekad i sad, sad već mogu da dam neki uzorak, ova NBA je sprdnja u odnosu na ono što je bila NBA nekada. Na stranu strašni individualci sa neverovatnim fizičkim predispozicijama. Važnost, kurčenje, izvoljevanje, foliranje pojedinaca izdiglo se iznad celokupnog sporta pa čak i NBA kao organizacije. Imamo timove koji su zapostavili sve svoje interese u kontekstu uspeha gde je sva kontrola u rukama jednog pojedinca u poteri za statistikama... Prosto neverovatno.
 

 

Link to comment
6 hours ago, Joe D said:

cela ta kultura trash-talka i prozivki je izuzetno sabanska. gomila praktikuje, vrlo malom broju zapravo lezi.

Da dopunim, gomila praktikuje zato što zna da neće doći do narednog koraka, eskalacije. Drži me da ga ne polomim fazon. 

Link to comment

Usrali se pa provociraju kao. Jokara ko ladovina u somboru. Kolko nećeš. 

I onaj wesbruk ložnjava. Saće džok 252525 da zavali ko is pičke I još da stigne da sudiji kae da je ciga. 

Link to comment
1 hour ago, pacey defender said:

Da dopunim, gomila praktikuje zato što zna da neće doći do narednog koraka, eskalacije. Drži me da ga ne polomim fazon. 

hold me back, ali to je druga stvar potpuno. trash talk je kod njih normalan i u parku kad niko ne gleda, to se samo prenelo na ligu. meni se to oduvek svidjalo. 

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...