Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

Just now, theanswer said:

Ali kakav je šut Hild uzeo poslednji napad. Duga dvojka preko ruke na minus 3, jedva dobacio. 

Pa dobro, hteo je kratku trojku :D

Link to comment
2 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Nije lako ni mucenom Jegeru...cini mi se da za vreme jedne utakmice ostari u licu kao za godinu dana.

 

Kad pogledaš izraz lica na kraju meča Bjelicin i Jergerov sa jedne strane i Foksov koji četuje na terenu i Kolija Stajna na liniji bacanja i još mučenik onako autoritativno skida taj defanzivni skok sve ti govori.

Link to comment
Just now, theanswer said:

 

Kad pogledaš izraz lica na kraju meča Bjelicin i Jergerov sa jedne strane i Foksov koji četuje na terenu i Kolija Stajna na liniji bacanja i još mučenik onako autoritativno skida taj defanzivni skok sve ti govori.

Ispustio si da Fox cetuje sav nasmejan ...

Link to comment

Previše su neiskusni i nekvalitetni za ovaj nivo košarke, da budu plejof tim. Tačno sam znao da bez tajmauta a Jerger je na 5min do kraja ostao sa samo jednim neće odigrati pošten set. Uručenje Bjelice i flair za njega i pnr Foxa i WCS i to je to. Voleo bih da su odigrali nešto za Barnsa ili Bjelicu, imao je Bjelica dobar izlaz iz pindowna u prvom poluvremenu sam ko duh.. Prvo poluvreme je Vašington ubacivao svašta a Kingsi promašivali svašta ali drugo poluvreme je Sakramento bio dosta loš, ovi dosta konkretniji u napadu. 

 

Ako ovako planiraju da koriste Barnsa za te pare mogu 3 igrača da dovedu. 

Edited by theanswer
Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

Šta bi ovo Ibaki, nadam se da će ga suspendovati solidno za ovo divljaštvo. 

 

Ništa novo

Link to comment

Krenuo da hvata za gusu i pokusaj pesnicenja sa obe strane njega i Chrissa.

 

Nego sta Clippersi pocinise mucenom Bostonu, huh. Galo otvori i onda Lou zatvori jednim ozbiljnim zatrpavanjem.

Edited by Grandilof
Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...