Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

 
neki štreberi opleli po teu...bitno im što je pušio i pio

a nije im bitno da je svaku tekmu imao asistenciju za highlightse

al neka smo i to čuli,šta je bio glavni razlog njegovog neigranja

sad neka ih lijepo natrpa u finalu sve te trezvenjake i nepušače

Edited by Kurdy
Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 hours ago, arheolog1981 said:

Denver da bude srećan ako zadrži drugo mesto prednost domaceg terena u prvoj rundi plejofa

 

6 hours ago, Mos said:

 

Pa kad ti Ajzea Tomas uzme 25 suteva u 32 minuta i potpuno ugusi Monte Morisa sta drugo ocekivati. Tip je antiteza onoga sto Nuggetsi igraju ove cele sezone. Nece biti za cudjenje uopste kad neki dobar coach ponizi Malouna u plejoff seriji. A svi su bolji od njega osim mozda Donovana.

+1111

Link to comment
6 hours ago, Mos said:

 

Pa kad ti Ajzea Tomas uzme 25 suteva u 32 minuta i potpuno ugusi Monte Morisa sta drugo ocekivati. Tip je antiteza onoga sto Nuggetsi igraju ove cele sezone. Nece biti za cudjenje uopste kad neki dobar coach ponizi Malouna u plejoff seriji. A svi su bolji od njega osim mozda Donovana.

ja se i dalje nadam da ga planski forsiraju sad, ne bi li pre usao u formu i uklopio se u ekipu, pa da kad dodje do odlucujucih utakmica imaju i njega kao dodatnu opciju

pisali smo i pre povratka da bi se ovo lako moglo desiti, ali takodje i da im ocajnicki fali iskustva za po utakmice

 

sinoc mi pukao net, pa nisam mogao gledati, nego zbog kladionice pratio preko mobilnog pbp

oni su prvu izgubili 20ak, u drugoj se vratili na -10 i onda bukvalno do poslednjih 3-4 minuta bili izmedju -10 i -15, tad je marej vezao valjda 4 trojke i onda su jos dosli u situaciju da pobede i upropastili vise pokusaja ako sam dobro ispratio

 

jbg, jokic je odlican igrac, ali denver nema kao ostale top ekipe oruzje za finis

moguce da i to makar kao alternativnu opciju traze u tomasu

9 minutes ago, James Marshall said:

Pa to ok, ali neko razvaljivanje u finalu, gorepomenuto, je domen SF. 

slazem se, mi u finalu mozemo razvalitri iskljucivo ako neko drugi dobije amere u sf! :Jova:

Link to comment

Ideja sa Tomasom je bila da bude back-up plej jer im je to bila najveca rupa u rosteru. Maloun je trazio ocigledno nekog iskusnijeg a ovoga zna i bio je mutual benefit. Onda niotkuda eksplodira Moris koji je prosle godine odigrao 3 (tri) utakmice. Tomas, sa svojih metar pedeset i suterskom kurcoboljom, ne sme da bude ni blizu tima koji vec ima ovoliko problema u odbrani i Jokica pride. Najverovatnije je Maloun hteo da ispostuje dogovor sa Tomasom ali to i jeste njegov najveci problem, covek se jako slabo prilagodjava situacijama i promenama. Uvek mu treba po tri do pet utakmica da nesto promeni. To je jos jedan razlog sto mislim da ce losi proci u plejofu jer tamo se od utakmice do utakmice moraju uocavati i resavati svi problemi i nedostaci. Kuku lele ce da bude. Ako uopste odu u drugi krug. 

Link to comment

Prvo ime koje se dovodilo u vezu sa timom koji predvodi Rik Karlajl bio je crnogorski centar Nikola Vučević, koji igra najbolju sezonu u svojoj karijeri za Orlando, a postaće slobodan agent na leto. Nije ipak dugo vremena prošlo, a Maveriksi su našli zamenu. Sada ciljaju na veliko ime, žele - ni manje, ni više - Kevina Duranta. Novca ima, Dalasova želja postoji, ostaje samo pitanje – da li bi Durantula prešao u Dalas?

Link to comment

Super je intervju sa Adamom Silverom sa Sloan konferencije. Ja sam ga uvek video kao nekog creepy vampira :D ali covek je vise nego zanimljiv za slusanje. Prica cak i o potencijalnom uvodjenju neke vrste kupa u NBA na polovini sezone po ugledu na evropske kupove, u slucaju da se dogovore o smanjenju broja utakmica. Na sta ga Simmons klasicno americki pita da li bi nagrada za pobednika tog kupa bio neki dobar pik na draftu :D a ovaj odgovara, pa ne - taj kup bi bio znacajan do jaja sam po sebi, kao u Evropi. :) 

Edited by Mos
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...