Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sreca pa Lakersi promasuju slobodna bacanja...
Sta se desava Denveru jbt...
Delovalo je da ce lagano dobiti ovo s obzirom da su imali 20+ u svoju korist

Link to comment
4 minutes ago, Mos said:

Lebron je u fazonu - hocu kuci imam dobrog novog vina. 


Bukvalno jbt!
Pustio loptu da ide po parketu, da ustedi vreme.. lopta prelazi na polje protivnika i izlazi u aut (doduse, savio se kao po nju :D )
A na drugoj strani ostavlja samog Bartona u reketu koji postize poene preko njega.. pas do Bartona isao skoro preko celog terena

A sad Rondo sedi sam samcijat na klupi, udaljen 10 mesta od ostatka ekipe..

Link to comment
44 minutes ago, Giggsy said:

Koji put ce izgubiti sa ispod pet razlike

 

Brojao sam (nije me mrzelo), imaju 6:4 u utakmicama do tri razlike, od pocetka sezone. S tim sto im je skor do pre deset dana bio 5:1.

Link to comment
On 5.3.2019. at 15:15, spaceploitator said:

Sa ovom igrom i razjebanom koncepcijom padaju na peto sesto mesto i ispadaju glatko 4-1 u prvom krugu

 

Moguće. Mada, kad bih se kladio, rekao bih da završavaju drugi I da prolaze u drugu rundu po, a tamo isto imaju šanse osim ako ne nalete na Hjuston.

Link to comment
1 hour ago, Djolle said:

 

Moguće. Mada, kad bih se kladio, rekao bih da završavaju drugi I da prolaze u drugu rundu po, a tamo isto imaju šanse osim ako ne nalete na Hjuston.

 

Moguce je i to, ali samo pod uslovom da se IT sto pre klupira i da se potvrdjenih 8-9 igraca uigra pred plejof i rotacije ustale. Trebalo bi da imaju i jednu od 5 najboljih startnih petorki u ligi i jednu od 5 najboljih klupa (tu kombinaciju nema niko u ligi), ali trenutno je sve to bas negledljivo. Imajuci na umu da je to ipak jebena Denver fransiza, ipak bih se kladio da ispadaju u prvoj rundi :)

Link to comment

Najjace je sto su ga sad pre otprilike 15 godina pred kraj karijere u Torontu prozivali da se ne trudi dovoljno, a njegov odgovor je bio otprilike "necu da se unistavam pa da se 40 ne mogu da se igram sa detetom". 

Link to comment

ovo u golden stejtu izgleda bas ruzno

domacin na nekih 50% obrtaja vode vec 20ak razlike u prvoj cetvrtini, a to nije najgore po denver

bas nadmocno deluju :(

 

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...