Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

1 hour ago, Mil@n said:

Jokara žestoko smara sa neradovanjem kad reši tekmu. Svi žive za to, samo on je u fazonu, aaaaah, smor.

 

jokara je deadpan komičar. 

Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bogdan je trebalo da bude starter cini mi se na sg ove sezone, ali ta povreda i nepocinjanje sezone, i ogromna explozija Badija u medjuvremenu, i tako...

E sad, dok Fox ide jako i do samo kraja :D, Bogdan vrti pik, a Badi cepa mrezicu iz daljine Kingsima fino ide... ali kad oni krenu da rade ono sto ne rade kako treba to sve krene strmoglavo nizbrdo.

na 4 i 5 su Bjelica, Bagli WCS,Dzajls i Kufos..tu Kingsi naredne sezone moraju biti jaci kako znaju i umeju, jer svako od ovih ima poneke dobre crte, ali i gomilu losih.

Link to comment

SAC prvo mora da uvede neki red u igru, 75% napada im se rešava u prvih 5 sekundi i sa 0, 1 u najboljem slučaju 2 dodavanja, to je cirkus. Imaju dobre pojedince ali su svi oni gladni lopte i to prouzrokuje divljanje non stop. Zato je Bjelica i promašivao kasnije jer je šutirao bukvalno na silu, jer zna kad doda da je neće videti opet par napada... 

 

Link to comment
1 hour ago, ToniAdams said:

Ja sam ove sezone probao gledati sac kolko mogu, i leba mi, tako ružnu košarku još nisam pratio.

 

Ne znas sta si propustio / propustas :D  Ja odgledao svaki minut skoro, vracaju me u mladost, mada tad malcice drugacije igrali :)

Link to comment

ma di bre, ni blizu. onda su realno imali monstruznu ekipu, mozda i najbolje krilo u ligi (ok, kad je zdrav), najboljeg trojkasa, najboljeg odbrambenog, najtalentovanijeg pleja, najgoreg flopera medju centrima ikad :D

ono je bio gust gledati, jest bilo svemirski brzo al nikako bez smisla. da su mogli jos malo brze da trce, pa da isprate sulude ideje dzejsona vilijamsa, ko zna de bi bio kraj.

Link to comment
6 hours ago, Heaviside said:

Postoji valjda i trener u celoj toj prici oko Bogdana. Ne bi on bezuspesno forsirao u prvih 7-8 sekundi da se to treneru ne dopada. Niti je takav tip niti ima rejting koji bi mu tako nesto omogucio. Njemu jednostavno ne odgovara sasvim tip kosarku koju igra Sakramento. Inteligentan je i snalazi se i ovako solidno, ali nije idealan stil za njega.

hmm

sinoc negde pred kraj trece, starteri 20-27,28 min, bogdan 7 

preterujem ja verovatno malo

u odnosu na prosecnog nba beka, ne siluje bogdan nesto preterano

ali ja nega naprosto ne vidim kao takvog igraca

3 hours ago, ToniAdams said:

Ja sam ove sezone probao gledati sac kolko mogu, i leba mi, tako ružnu košarku još nisam pratio.

ajde bre ne zajebavaj, kako ruzna kosarka, oni su bas zabavni za gledanje

na stranu i bjelica i bogdan i "srpski menadzment", cisto kao ekipa su skroz ludi, idu iz krajnosti u krajnost :D

ja sam ih bas dosta sa zadovoljstvostom gledao, onda sam upao u jedan period kad sambio sprecen da ih redovno gledam i mogu ti reci da mi je zao zbog toga :D

12 minutes ago, ToniAdams said:

ma di bre, ni blizu. onda su realno imali monstruznu ekipu, mozda i najbolje krilo u ligi (ok, kad je zdrav), najboljeg trojkasa, najboljeg odbrambenog, najtalentovanijeg pleja, najgoreg flopera medju centrima ikad :D

ono je bio gust gledati, jest bilo svemirski brzo al nikako bez smisla. da su mogli jos malo brze da trce, pa da isprate sulude ideje dzejsona vilijamsa, ko zna de bi bio kraj.

fino je ta ekipa bila slozena, odnosno sto kaze joe, psoebno kad je stigao bibi

mada ne treba zaboraviti ni klupu sa bobijem (ne malo puta ih je vadio iz govana), bratom hidom i polardom

ostalih se nesto i ne secam, mada mi se cini da i nisu bili nesto relevantni

 

jbg, svelo se na sut stojakovica.

mada generalno misilim da im je falilo da je divac bio par godina mladji

ne bi naravno opet bio ravnopravan seku, ali bio bi daleko ravnopravniji

sa divcem iz mladjih dana kapiram da bi uzeli makar jedan prsten

 

e: mada kad pominjemo ovo gore i za bogdana a i zabjelicu, cudno mi je da ne vrse pritisak na njih

ako ne sam trener, a onda divac, pedja&pedja indirektno

bjelici bukvalno fali da bude agresivniji (ok, ne bi skodilo i da telo dovede u red) i da bude azdaja na terenu

 

mada, ako je pametan divac, iskroistice ovo sto su propustili plejof, smeniti ovog nesrecnika i postaviti zoca :fantom:

Edited by pbg12345
Link to comment

Kakav crni Zoc. Muta je pravi trener za Kingse, konacno bi imao tim da sprovodi svoju filozofiju, davali bi 200 poena svaku tekmu..

Link to comment

ma oni su i u ovom sastavu sledece godine po ekipa

sa nekom zamenom, npr pominjanom koli-vucevic, top 5 ekipa zapada

 

iz nekog razloga se stalno potcenjuje njihov talenat

 

jbt, njima je u petorci fox-hild-barns-bagli-koli barns draftovan sa najlosije pozicije (7me)

to nema niko u ligi

 

jos imaju i brevera kao 7mog pika :D nije bas talenat, ali se lepo uklapa u ovu pricu visokih pikova

i onaj meklemur ili kako vec je bio 7mi pik

malo mi cudno kad su se vec resili samperta sto su tog lika otpustili, od mucenog burksa losiji ne bi bio

prilicno cudno karijeru lik ima, draftovan od kingsa, vec u prvoj sezoni preko 25 minuta, sledece preko 30 i onda od trece krece pad, pa odlazi u memfis gde igra jos manje i ove sezone se vraca u kingse gde je igrao svaku 5tu utakmicu :wacko:

 

sledece sezone

fox, micic, jogi/mejson

badi, bogdan

barns, kalina, vilijams

bagli, bjelica

vucevic, dzajls, marjanovic

                           

zeljko glavni trener,  djordjevic i milojevic pomocnici

 

nebo je granica

uzeli bi sve titule makar do 2025 :fantom:

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...