Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kakva ludost od utakmice ATL-CHI :D

LaVine me je igrom uvek nekako podsecao na Westbrooka
Odlicne fizikalije ima

Otto Porter im je izgleda lepo legao
Mogu biti interesantan tim..

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

Link to comment
2 minutes ago, Mos said:

Klipersi su trenutno najbolji moguci protivnik za Denver u prvoj rundi. Tako da, go Clippers. 

ne bi se denver bunio ni protiv kingsa da igra

Link to comment

Slazem se, samo tesko da ce Kingsi biti sedmi. Idealno bi bilo da Juta i Hjuston budu 4-5 tako da se fino odstrane u drugoj rundi :D A nije sramota izgubiti od OKC/Portlanda u drugoj rundi. 

Link to comment
4 minutes ago, Timmy said:

Onda nisi gledao Bogdana pre ove dvojice :D

pre vujosevica i obradovica?

pa i nisam

odnosno jesam ono malo sto ga je jovanovic pustao da igra

 

ali cek, sta je tvoja poenta, da su vujosevic i obradovic upropastili bogdanovica? :huh:

ne kapiram zaista

Link to comment
Just now, Mos said:

Slazem se, samo tesko da ce Kingsi biti sedmi. Idealno bi bilo da Juta i Hjuston budu 4-5 tako da se fino odstrane u drugoj rundi :D A nije sramota izgubiti od OKC/Portlanda u drugoj rundi. 

a ne ne 

ja sam "izracunao" da hjuston ide na oklahomu i prodju ovi drugi, a onda denver u drugom krugu njih

juta ide na gsw i ispada, a kingsi su trebali ici na portland i doci do grugog kruga sa gsw i casno izgubiti :fantom:

 

"malo" me jebu rezultati da se ostvare ta neka predvidjanja! :(

 

Link to comment
7 minutes ago, pbg12345 said:

pre vujosevica i obradovica?

pa i nisam

odnosno jesam ono malo sto ga je jovanovic pustao da igra

 

ali cek, sta je tvoja poenta, da su vujosevic i obradovic upropastili bogdanovica? :huh:

ne kapiram zaista

 

Da, bas to. Da je ostao kod VJ sad bi on vodio jedan tim na Olstaru. Lebron drugi.

Link to comment

pa ne, kazi

jel treba da se "prilagodi ligi" kako kazes i forsira do iznemoglosti ili treba da igra svoju igru?

 

i ne znam otkud ti ideja da je on bio toliko stegnut, covek bi pomislio da je imao tri suta po utakmici, a on u poslednjoj evropskoj sezoni u sampionu el davao skoro 15 poena prosecno

Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

ne znam okle ideja da klipersi nece da igraju plejof. mozda im to nije primarna motivacija trenutno, ali nemaju razloga da propustaju ako su vec nadomak istog. njihov front office radi mnogo ozbiljan posao.

 

Pa imaju pik koji je lottery protected. 

 

Bas je sa neba pala ideja da nece u plejof a trejdovali najboljeg igraca i jos jednog startera u dedlajnu. Nisu oni krivi sto se ostali raspadaju.

 

Inace Bogdan igra odlicno, nzm sta vi gledate, imao je par utakmica gde sutira losije mozes misliti, ko gleda vidi da igra bolje nego prosle sezone.

Edited by theanswer
Link to comment

sigurno im nije bila ideja da tankuju sezonu zarad 12. pika na draftu koji je nikad slabiji. harris bi trazio velike pare na leto, zato su  a se ratosiljali, a majamijev pik je mozda najbolji asset u celom tom trejdu.  

Link to comment
9 minutes ago, Joe D said:

sigurno im nije bila ideja da tankuju sezonu zarad 12. pika na draftu koji je nikad slabiji. harris bi trazio velike pare na leto, zato su  a se ratosiljali, a majamijev pik je mozda najbolji asset u celom tom trejdu.  

 

složićeš se da postoji razlika kad na draftu imaš 12. pika ili kad ti je prvi koji imaš 40. namera im je bila da imaju cap space na leto da jure lenarda pošto je kd nedostižan verovatno. tako da sigurno im nije ideja da jure plejof sa potezima koje su napravili na dedlajnu. 

Edited by theanswer
Link to comment

ama jbt, sto se mora ici u krajnost

ima nesto izmedju davanja svega na po (kapiram npr da kingsi tripuju da to rade, samo sto ja licno mislim da vuku pogresne poteze) i tankovanja

 

njima (klipersima) su primarni ciljevi bili oni koji punu dobit donose u nekom buducem vremenu

a po ove sezone  ako dodje dodje

ostali (lejkersi, sparsi i kingsi) u poslednje vreme gube, pa su ovim nicim izazvani skoro sigurni ucesnici po

Link to comment

mesas teze u raspravi. izmedju toga da nece da jure plejof i da ne zele da igraju plejof postoji velika razlika. ne vidim zasto clippersi ne bi hteli da igraju plejof, a i dalje su sasvim pristojna ekipa i raspored im ide na ruku. potezi koje su povukli su ih samo stavili u dovoljno dobru poziciju u buducnosti, a nije kao da bi napali titulu sa harrelom pa su rasturili tim tako sto ga trejdovali.

 

edit: harrisom, ne harrellom

Edited by Joe D
Link to comment
28 minutes ago, theanswer said:

 

Pa imaju pik koji je lottery protected. 

 

Bas je sa neba pala ideja da nece u plejof a trejdovali najboljeg igraca i jos jednog startera u dedlajnu. Nisu oni krivi sto se ostali raspadaju.

 

Inace Bogdan igra odlicno, nzm sta vi gledate, imao je par utakmica gde sutira losije mozes misliti, ko gleda vidi da igra bolje nego prosle sezone.

ja bih pre rekao da igra dobro nego odlicno

nije toliki problem losiji procenat suta (a u svim segmentima je losiji nego prosle sezone, istina na veci broj suteva), vec sto cesto sutira kad nema potrebe (a onda mu se pak zna desiti da ne sutira kad treba usled par vezanih nepotrebnih promasaja)

da bi bio odlican, po mom vidjenju bi vise trebao igrati svoju igru

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...