Jump to content
IGNORED

FK Partizan - Liga Evrope 2018/19.


BlackGeorge

Recommended Posts

Šta reći osim Dževad Prekazi - legenda. :hail:

 

PREKAZI O MANAMA BEŠIKTAŠA I ŠANSAMA PARTIZANA ZA PROLAZ: Oni su isluženi konji! :Hail:

M. B. | 29. avgust 2018. 17:06 | Komentara: 0

Moramo da igramo muški, hrabro, to je ključ svega.  :Hail:Antalija nam je ukazala put, upravo su tako igrali i pobedili Bešiktaš na njihovom terenu – rekao je legendarni fudbaler crno-belih

 

OD SPECIJALNOG IZVEŠTAČA “NOVOSTI”: ISTANBUL

U EKSPEDICIJI Partizana našao se i nekadašnji as crno-belih Dževad Prekazi koji je svojevremeno ostavio ogroman trag u turskom fudbalu noseći dres Galatasaraja. Popularni Preki zrači velikim optimizmom pred drugih 90 minuta borbe beogradskih i istanbulskih crno-belih i bez dlake na jeziku komentariše mane turskog kluba.

 

- Verujem u prolaz Partizana. Mislim da Bešiktaš nije pokazao ništa posebno od početka sezone i čini mi se da su i u Beogradu morali da izgube sa bar dva gola razlike. Bešiktaš je treći klub u Turskoj, ja ga dobro poznajem, istina je da ima mnogo stranaca, ali to su isluženi konji. Nisu oni ništa posebno da bi ih se plašili – poentirao je Prekazi.

Prekazi je svoje razmišljanje potkrepio činjenicom da u taboru Bešiktaša ne vladaju baš idilični odnosi. Naprotiv.

 

- Vidi se da imaju probleme unutar ekipe, to bi Partizan trebalo da iskoristi. Ono što svakako predstavlja veliki problem za Partizan je povratak Alvara Negreda koji će sigurno predstavljati najveću opasnost za naš gol. Jak je, ume sa loptom za razliku od Larina koji je igrao u prvom meču i obično je drvo. :hail:

 

O načinu na koji bi Partizan trebalo da traži put ka Ligi Evrope iskusni fudbalski vuk kaže:

- Moramo da igramo muški, hrabro, to je ključ svega. Antalija nam je ukazala put, upravo su tako igrali i pobedili Bešiktaš na njihovom terenu – zaključio je Prekazi.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    175

  • kud u maglu Simoviću

    109

  • Ted

    106

  • mozzer

    57

Iz doba kada je igrao za Galatu dobro se seća derbija sa Bešiktašom.

"Pamtim gol Bešiktašu, kako da ne, Miloš Milutinović je bio trener, dobili smo 2:0, a ja sam ih uništio. Bio je neki odbitak u 16 metara...", kratko se prisetio Dževad Prekazi i "parnom valjku" poželeo sreću u četvrtak uveče. 

 

 

KUMS-e ti si bio na golu galate. :fantom:

Link to comment
17 minutes ago, Godfrey said:

Hoćemo mi da igramo večeras..?

Možda i ne....svakako niko od tzv. medija ništa ni ne najavljuje. Možda je odložena utakmica da se slavi u miru.

Link to comment

Verovatno je i bolje da dodje taj ocekivani tacan rezultat od 3:0 za domacina (sve drugo je iznenadjenje za mene). Jer - ako udjemo u LE slucajno (0%) - onda cemo imati jos vise problema sa prodajom igraca - nikoga necemo moci da prodamo preko 500k, nikoga nece zanimati nasi igraci, prestacemo da isplacujemo sve i igraci ce moci da igraju samo za dzabe, isterace nas sa stadiona po odluci Suda ove drzave i igracemo u Zemunu a dug ce narasti na 143m zbog troskova igranja LE. A da - zbog umora i ogranicenog rostera se verovatno necemo plasirati u Evropu iduce godine.

 

Tako da - ne hvala, bolje da ne prodjemo. Hvala Vazura, hvala Predsednice, pa zasto da ne - hvala i Bakiju Andjelkovicu radio S-u i celoj Vladi, kao i Premijerci Brnabic

 

Edit: zaboravih - u tom slucaju se moze desiti da Dragan Djuric, zbog zasluga tokom svog rada u FKP bude postavljen za Ministra Konfekcije ili Voznog parka, Vucelic Direktor RTS-a a Vazura - zasto da ne - Ministar Finansija. Kad moze Sinisa moj stari poznanik moze i Vazura - pa pogledaj samo kako on prikazuje troskove i kako mu to prolazi kod vrle revizorske kuce BDO

Edited by mozzer
Additional comment
Link to comment
2 hours ago, Godfrey said:

Hoćemo mi da igramo večeras..?

 

U skladu sa našim mogućnostima i njihovom trenutnom krizom.

Napred Partizan!

Link to comment

Igraćemo dobro prvih pet minuta ali onda će doći taj kobni prvi gol, ući će voda u uši, kolena početi da klecaju, primićemo i drugi i onda ćemo se boriti da skupo prodamo kožu.

Link to comment
3 hours ago, Tresko said:

Možda i ne....svakako niko od tzv. medija ništa ni ne najavljuje. Možda je odložena utakmica da se slavi u miru.

Pa evo konkrernog primera: otvoriš sajt novosti kojima je glavni urednik vučelić, koji je u upravi Partizana, kluba koji se večeras bori da uđe u grupu Lige Evrope - i nijedna reč o tome. :laugh:

Link to comment

ubilo se koliko se doticni (kurtoncina od coveka) stvarno pita i u novostima i partizanu, obe titule mu dodju pre kao neka stvar internog prestiza medju sns veprovima. a opste je poznato da je prestiz, u veprovskoj interpretaciji, jednak plenu. dakle, kao prilika da se iscerupa i interno podeli sta se moze... dok se ne nadje sledeca zrtva. za sobom, naravno, ostavljaju samo pustos. jedina nada da totalno ne dokrajce klub je da se veprovi sto pre interno potkace oko plena, a istog ce biti znacajno manje ako ispadnemo veceras.

 

looking on the bright side, win-win situacija za hard-code grobare veceras: ako izgubimo, valjda ce konacno neko od ovih jahaca apokalipse da sjase, a ako prodjemo - samo tako lozenje do finala le :kecman:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...