Jump to content
IGNORED

FK Partizan - Liga Evrope 2018/19.


BlackGeorge

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    175

  • kud u maglu Simoviću

    109

  • Ted

    106

  • mozzer

    57

Dobro, maestralni ste, nisu vam do kolena. Oni bolje ne mogu, vi niste ni na 5%...

Jbt, odigrali ste dobro, mogli ste rezultatski i bolje da prodjete, al su oni znacajno bolji tim kome ce 7 dana znaciti da poveze redove i digne nivo igre. To opet ne znaci da nemate sansi.



Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment
8 minutes ago, adasevic said:

Dobro, maestralni ste, nisu vam do kolena. Oni bolje ne mogu, vi niste ni na 5%...

Jbt, odigrali ste dobro, mogli ste rezultatski i bolje da prodjete, al su oni znacajno bolji tim kome ce 7 dana znaciti da poveze redove i digne nivo igre. To opet ne znaci da nemate sansi.



Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 

 

Nismo maestralni, prilično smo loši makar na četiri mesta u timu. Nemoj odmah da padaš u vatru.

 

Samo konstatujem da si pogrešio kada si rekao da su "došli sa plaže". Rekoh da su odigrali dva kola u turskom prvenstvu a ipak su odigrali tri kola, tako da uz dva dvomeča u evropi to ipak nije plaža. Tumbanje timova je bilo i kod njih i kod nas. Kod njih više, kod nas manje. Vida im nije igrao u evropi pa sada zaigrao. Imaju oni više igrača koji će da zamene zvezde.

Kada spominješ šanse, ja sam manji optimista od tebe i renea, smatram da su nam šanse maksimum 20%. Jer sa ovakvim zadnjim veznim, kosatim miletićem i uplašenim markovićem stvarno ne znam na kakav volšeban način mi to možemo da prođemo. OK drugo poluvreme je bilo solidnije sa naše strane, nismo pali u zadnjih 20 minuta ali to je delimično i zbog toga što oni oni nisu mnogo zapinjali, deluje mi da ni oni baš nemaju snage.

Jedino da tankuju, da ih boli uvo za ligu evrope pa da prođemo. Vraća se Negredo u revanšu, ne zaboravite.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

dobro šta se sikiraš toliko?

pogrešio si i šta sad? igrala je bešika već nekoliko utakmica u sličnom sastavu.

problem je što dovodimo "oslabljenja"

gledam onog vidu pa to je kesa nad kesama ali mi nemamo igrača koji bi to mogao da iskoristi.

dok je ovih u upravi neće biti bolje. sad jedino da nas ne napune sa 5-6 komada tamo jer ništa to neće značiti upravi, sve će ostati isto samo blam ostaje klubu. dovešće im rajo-ramadani nekoliko tovara i sve će se završiti na tome

 

Edited by bradilko
Link to comment

Zengin, Gonul, Adrijano, Erkin, Ujsal, Medel, Larin i Arslan - svi startovali i na gostovanju Torsavnu pre mesec dana i danas. Dakle, 8 od 11. Kasnili su samo Pepe (nesto malo), Vida (zbog SP) i Kvarezma (verovatno zbog moguceg odlaska).

Link to comment

Primetan nedostatak snage kod nas, moramo da najurimo onog instruktora pilatesa.

 

Da smo imali 30% više snage, ovo bismo i nekako dobili, ovako ostaje samo nada da ćemo imati neku sreću u Istanbulu. 

Link to comment
4 minutes ago, J.R. Cash said:

Zengin, Gonul, Adrijano, Erkin, Ujsal, Medel, Larin i Arslan - svi startovali i na gostovanju Torsavnu pre mesec dana i danas. Dakle, 8 od 11. Kasnili su samo Pepe (nesto malo), Vida (zbog SP) i Kvarezma (verovatno zbog moguceg odlaska).

 

evo i našeg tima sa gostovanja rudaru: kljajić, valijente, oba miletića, marković, enake, zdjelar, đerlek, suma, tošić, ivanović.

 

eto, čisto da uporedimo "tumbanja".

Link to comment

Stvarno me mrzi da motam sa telefona sta je covek koji prati besiktas pisao pre nedelju dana. Redoranov post potrazite, tamo lepo sve pise. Sve sto je napisao sem odlazaka se i desilo.

Ovom timu kad dofas babela, lensa i negreda, kao i poslednje pojacanje iz svabije, plus ovih par igraca koji su bili blizu odlaska i kasnije dosli znacajno menja ovaj tim. Medju ovima koji su igrali sve ima bar nekoliko buducih rezervista.

To je generalno njihov problem, al mislim da ce oni biti bolji u revansu, sto znaci da partizan mora da igra bar ovako. Ima tu prostora za senzaciju. Pre prvog meca sam mislio da za tako nesto imate 0% sansi. Sad sam veci optinista od djordjija :)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment

Jbt kako mi je sada krivo što su ovi naši sns debili prodali Mitrovića štopera. Zakrpili bismo jednu štopersku rupu i ostao bi nam problem samo na levom beku i zadnjem veznom.

 

Da sada imamo njega i da u revanšu izvedemo sastav Stojke, urošević/Šehović, Valijente, Mitrović, Ćelavi, Smiljanić, zdjelar/šćekić, Pantić, Janković, Zakarić i Rikardo moj optimizam bi otišao i do 40%. Ovako.....skeptik sam.

mnogo će zavisiti i od toga da li će Janković moći da igra. Ako ne može, neka igra Suma, samo ne Ivanović...nikako!

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Dobro je bilo. Trebali smo u drugom da ih nadujemo jedno 3,4:1. 2:1 je najgori rezultat, tamo bi se sigurno branili tako da ovako moramo da ih napadnemo i sadzgamo. 

Link to comment
6 hours ago, J.R. Cash said:

Zengin, Gonul, Adrijano, Erkin, Ujsal, Medel, Larin i Arslan - svi startovali i na gostovanju Torsavnu pre mesec dana i danas. Dakle, 8 od 11. Kasnili su samo Pepe (nesto malo), Vida (zbog SP) i Kvarezma (verovatno zbog moguceg odlaska).

 

Da, ali:

 

- Zengin je prethodne dve sezone bio rezervni golman, sa dobrim razlogom

- Erkin je od prošle jeseni do danas uglavnom bio suspendovan, povređen ili na klupi

- Uysal je višegodišnji rezervista koji povremeno startuje da popuni neku rupu ili rotaciju

- Arslan takođe nije bio neki nezamenjiv faktor u prethodnoj sezoni

- Larin je verovatno najveća prevara u modernoj istoriji kluba, Šenol je tu baš bio dobro navaren

 

Na to dodaj činjenicu da je onaj napad koji je prethodne dve sezone razvaljivao po Evropi i Turskoj obogaljen odlaskom prvo Dženka i sada Taliske, a sve što je dovedeno da ih zameni se ispostavilo kao promašaj (Negredo i Wagner Love, Lensa i Larina da ne pominjem). Negredo je sa platom od 4 milke uglavnom ulazio sa klupe da mune poneki gol u finišu, a kada bi startovao kidao bi nam živce bez milosti. Dodaj još i to da je Vida u prethodnoj (polu)sezoni uglavnom bio rezerva ili je ulazio sa klupe (a nije se ni u Kijevu nešto naigrao pre toga) i da je Medel tek od ove sezone fiksiran na DMC a prethodne sezone ga je Šenol iz nekog razloga isprobavao kao beka ili čak štopera.

 

Ako pogledaš onaj tim koji je prošle jeseni bio možda i najveće iznenađenje u LŠ, nedostaju Dženk, Taliska, Tošić, Özyakup (bruka dobar tehničar ali ga Šenol dosta rotira, moguće je da će igrati u revanšu), Hutchinson (ajde da kažemo da to nije gubitak u odnosu na Medela) i naravno Fabri (golman) koji je bio opako bitan faktor pozadi. To je šest igrača, od kojih četvorica nisu ni približno adekvatno zamenjeni.

 

Tim je em slabiji nego tada, em potpuno neuigran po više osnova. Što reče Ted, bolje će to izgledati u novembru ali treba pregurati do tada. Partizan nije bez šansi, uz napomenu da će u Istanbulu sve biti drugačije (teren, stadion, atmosfera, pristup i motivacija domaćeg tima) i zato mora da se igra hrabro. Svaki rano postignut gol praćen parkiranjem u svojih 16 garantuje poraz. 

Edited by Redoran
Link to comment

Sve je to poznato. Ipak se radi o timu koji je tri godine lagano najbolji u Turskoj i koji je prosle godine osvojio grupu u LS. Ali svi ti igraci, osim Larina, su godinama tamo i u Gunesovom sistemu. Zengin je u Besiktasu od 2013. i bio je prvi golman kad su osvojili prvu titulu, Arslan je u poslednje dve sezone odigrao 30 i 29 utakmica, Ujsal je ceo zivot u klubu, itd. 

 

Jasno je da su velike sanse da ce nas tamo rutinirati iako su tanji nego pre (isto ocigledno), ali ne moze da se prica o neuigranosti ekipe koja mesec dana igra takmicarske utakmice i ima samo jednog novog igraca. U tom slucaju mimo Skandinavaca u ovom momentu ne postoji uigrana ekipa u Evropi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...