Jump to content
IGNORED

FK Partizan - Liga Evrope 2018/19.


BlackGeorge

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    175

  • kud u maglu Simoviću

    109

  • Ted

    106

  • mozzer

    57

Još nas je predvodio onaj dunster, kako se beše prezivao, Jokanović ili tako nešto. Srećom ga oterasmo na vreme pa sad negde drugde zamišlja da je trener.

Link to comment
4 hours ago, Goranz said:

Još nas je predvodio onaj dunster, kako se beše prezivao, Jokanović ili tako nešto. Srećom ga oterasmo na vreme pa sad negde drugde zamišlja da je trener.

 

Nismo ga oterali, čovek sam otišao posle samo par puta povika sa tribina "Jokane odlazi". :D

Mislim da je baš nedelju dana posle ove utakmice i plasmana u ligu evrope podneo ostavku.

 

 

Partizan je počeo generalni remont sportskog dela klupskog menadžmenta. Trener Slaviša Jokanović je otišao nakon sporazumnog raskida ugovora s klubom. Prema najavama iz Humske, na sutrašnjoj sednici upravnog odbora funkcije potpredsednika biće razrešen Gordan Petrić, a očekuje se i odlazak sportskog direktora Ivana Tomića.

Do daljeg, crno-bele fudbalere će voditi pomoćni trener Goran Stevanović, kome je ponuđeno da bira: da li ostaje trener ili će sačekati da bude postavljen na mesto sportskog direktora.

Slavišu Jokanovića juče nije bilo moguće dobiti telefonom, ali se on obratio javnosti saopštenjem.

 

– Iskoristio bih ovu priliku da podsetim na rezultate u poslednjih 20 meseci, bez želje da za sebe prisvajam najveće zasluge za to. Dao sam sve i verujem da sam ostavio trajan trag u klubu – kazao je Jokanović.

 

Dakle, veći deo Jokanovićeve opozicije iz uprave dočekalo je da vidi leđa sada već bivšem treneru, iako je uveo ekipu u Ligu Evrope. Njemu nije oproštena eliminacija iz Lige šampiona i morao je da ponese glavni teret za višemilionski gubitak. Pobedu je odnela struja predvođena predsednikom Draganom Đurićem, koji je za „Blic“ rekao da je ovo jedini način na koji je Jokanović mogao da ode.

 

– Jokanović je Partizanovo dete, tako da je normalno da je sporazumno raskinuo ugovor. Ne bih mogao da zamislim da ode na drugi način.

Da li je možda bilo pritisaka na Jokanovića da podnese ostavku?

 

– Taman posla! Održaćemo sutra sastanak upravnog odbora, na kojem ćemo razgovarati o novonastaloj situaciji.

A dosadašnji pomoćnik Goran Stevanović je juče odradio svoj prvi dan kao trener Partizana. Njega na klupi želi deo uprave blizak bivšem predsedniku Tomislavu Karadžiću.

 

https://sport.blic.rs/fudbal/jokanovic-otisao-stevanovicu-tim/dwvft78

 

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Đurić ljudina, kao i uvek. Mogao je Jokanovića da otera nogom u zadnjicu, ali je ipak odabrao da mu brzom poštom pošalje omču, katanu, cijanid, kerozin, portabl giljotinu... tako postupaju samo istinske veličine.

Link to comment
40 minutes ago, Goranz said:

Đurić ljudina, kao i uvek. Mogao je Jokanovića da otera nogom u zadnjicu, ali je ipak odabrao da mu brzom poštom pošalje omču, katanu, cijanid, kerozin, portabl giljotinu... tako postupaju samo istinske veličine.

:D

koje smo mi budale. uvalili nam đuru lopinu da procenjuje "stručnost" trenera.

Link to comment
27 minutes ago, BlackGeorge said:

:D

koje smo mi budale. uvalili nam đuru lopinu da procenjuje "stručnost" trenera.

Nismo mi budale. Mi samo vise nemamo snage, istroseni smo i svi imamo nekog dragog, porodicu, da bi uradili ono sto bi trebalo: svi na ulice do kraja i jednom za svagda da se skine ova bagra, djubrad i lopovi. 

 

Posto to necemo da uradimo, barem ja sebicno necu (do daljnjeg) ostaje nam da gledamo ovu lose reziranu jeftinu tragikomediju na zvim nivoima, u kojoj nazalost umnogome ucestvuje ova upropastena, oseljacena, rasrurena i bez nade gomila ljudi koja nastanjuje ovu drzavicu...

 

A do tada.... Vuki Koki Surba Babaroga Sinisa Antic dnergetika itd itdi ekipa i blah blah blah...

Link to comment

Stigao Karius u Besiktas. Šteta što ne može da brani protiv nas u revanšu. :D

 

 

 

 

Bešiktaš izgubio danas od Antalije kod kuće 2 : 3. Strelci za Bešiku su bili Negredo (koji će igrati u revanšu) i Pepe.

Sastav Bešiktaša večeras (sistem 4-2-3-1): Yuvakuran -- Adriano, Vida, Pepe, Erkin -- Medel, Ozyakup -- Babel, Arslan, Kvarežma -- Negredo.

Kasnije umesto Arslana ušao je Gonul, umesto Vide ušao je Larin i umesto Kvarežme - Tore.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...