Jump to content
IGNORED

FK Partizan - Liga Evrope 2018/19.


BlackGeorge

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    175

  • kud u maglu Simoviću

    109

  • Ted

    106

  • mozzer

    57

15 hours ago, zema said:

George napiso post bez apela za dovodjenje pojacanja :sad: sad smo svi (osim mozda mozzera) legli na rudu

"Neka cveta hiljadu cvetova". Premudri Mao u izvedbi Kineskog ambasadora na nasem stadionu. Da li ce kapnuti neka lova od njih ili doci novi bogati kineski vlasnik? Videcemo...

 

Ovako oporavljen boravkom u drevnoj Atici a buduci da necu gledati utakmicu da pozelim srecu nasim momcima na Bosforu iako su po mojoj proceni sanse 0.1%.... mozda sam samo los procenjivac....

Link to comment
1 hour ago, BlackGeorge said:

Na sk 1 repriza utakmice upravo sada..

 

Bešiktaš - antalijaspor 2:3

Hvala Djordje, bas gledam i potpuno me je opustilo pred ovu utakmicu u cetvrtak koju necu gledati. Turski predstavnik bi bez problema prosao FKP. Mislim, naravno, na Antalijaspor. Besiktas ce ispasti od nas samo ako namerno napuste takmicenje i to je tih 0.1% koji naginju ka cistoj nuli. Doduse, sa Lask-om koji hara po austrijskoj ligi bi nam sanse bile samo neznatno vece, a mozda i manje pa nema za cim da se zali.

 

Jos jedan pozdrav FSS-u, upravi FKP, premijerki pa zasto da ne i predsedniku na doslednoj podrsci svim sportskim kolektivima u zemlji. Respect. 

Link to comment
35 minutes ago, mozzer said:

Hvala Djordje, bas gledam i potpuno me je opustilo pred ovu utakmicu u cetvrtak koju necu gledati. Turski predstavnik bi bez problema prosao FKP. Mislim, naravno, na Antalijaspor. Besiktas ce ispasti od nas samo ako namerno napuste takmicenje i to je tih 0.1% koji naginju ka cistoj nuli. Doduse, sa Lask-om koji hara po austrijskoj ligi bi nam sanse bile samo neznatno vece, a mozda i manje pa nema za cim da se zali.

 

Jos jedan pozdrav FSS-u, upravi FKP, premijerki pa zasto da ne i predsedniku na doslednoj podrsci svim sportskim kolektivima u zemlji. Respect. 

 

Neka se Istanbul pazi, Parni valjak u gostima gazi (VIDEO)

 

Čak pet plasmana u Ligu Evrope i dva u Ligu šampiona Partizan obezbedio kad je revanš igrao u gostima :fantom:

 

http://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/neka-se-istanbul-pazi-parni-valjak-u-gostima-gazi-video/304632

 

mozzeru ne gasi mi topik prijavicu te moderatorima :fantom:

 

ajmo malo optimizma, daj bože da topik dostigne broj utakmica kao prošle godine.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Djordje sve za drugara - evo necu saopstiti tacan rezultat :)

 

Priznajem da su me kao starog leka's hill stejtasa premestenog na novi bgd Batica Konjarnik Republika kao i sama cinjenica da je trener fkp beogradjanin (bez uvrede za bilo koga) podigli i oraspolozili.  Zato - sretno u cetvrtak i neka bude kako ti kazes ;)

Link to comment
4 hours ago, mozzer said:

Hvala Djordje, bas gledam i potpuno me je opustilo pred ovu utakmicu u cetvrtak koju necu gledati. Turski predstavnik bi bez problema prosao FKP. Mislim, naravno, na Antalijaspor. Besiktas ce ispasti od nas samo ako namerno napuste takmicenje i to je tih 0.1% koji naginju ka cistoj nuli. Doduse, sa Lask-om koji hara po austrijskoj ligi bi nam sanse bile samo neznatno vece, a mozda i manje pa nema za cim da se zali.

 

Jos jedan pozdrav FSS-u, upravi FKP, premijerki pa zasto da ne i predsedniku na doslednoj podrsci svim sportskim kolektivima u zemlji. Respect. 

 

 

jasno je sve to. kao da će sutra da bude dan. međutim ima tih uvodnih 10 minuta u kojima će biti 0:0 da se nadamo da će čudo da se desi :D

Link to comment

Janković se ipak nije oporavio. Šteta. Biće teže bez njega.

 

 

 

Povreda koju je Marko Janković doživeo u prvoj utakmici plej-ofa za Ligu Evrope definitivno će ga sprečiti da igra u odlučujućem meču, u Istanbulu.

"Desetka" crno-belih napustio je duel protiv Bešiktaša u prvom poluvremenu, uz bolnu grimasu zbog problema sa zadnjom ložom. Ispostavilo se da je taj problem prevelika prepreka i on zato neće biti deo ekspedicije koja će u sredu krenuti ka najvećem gradu Turske.

Janković je prošlog vikenda "preskočio" i utakmicu protiv Mačve, ali je i uprkos tome bilo malo vremena da bude spreman za revanš.

Utakmica odluke počeće u četvrtak u 20 časova i ekipa Zorana "Bate" Mirkovića "tražiće" gol na "Vodafon areni" bez važne ofanzivne karike.
http://mondo.rs/a1128426/Sport/Fudbal/Marko-Jankovic-povreda-loze-Partizan-Besiktas.html

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...