Jump to content
IGNORED

FK Partizan - Liga Evrope 2018/19.


BlackGeorge

Recommended Posts

Neće se ništa promeniti ispali mi ili ne. Uprava ostaje, nikakve bitne "opizicije" nema a "navijači" su se podelili na nekoliko frakcija i otimaju se za kosku ko će da je oglođe.

 

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    175

  • kud u maglu Simoviću

    109

  • Ted

    106

  • mozzer

    57

19 minutes ago, BlackGeorge said:

Neće se ništa promeniti ispali mi ili ne. Uprava ostaje, nikakve bitne "opizicije" nema a "navijači" su se podelili na nekoliko frakcija i otimaju se za kosku ko će da je oglođe.

 

+1

 

ako ispadnemo bice kriv je Djuka, Batica nije imao dovoljno vremena, napredak je ocigledan i vreme je da se okrenemo obavezama u Kupu i Prvenstvu jer mi smo Partizan i jurisamo na duplu krunu. + neki mladi igrac iz Vozdovca ili Macve i neki povratnik cisto da ima sta da se pise.

Edited by *edited by mod
Link to comment

trebaće nam sreća a i nesto znanja pride

 

ne bih voleo razvoj dogadjaja poput sinocnjeg. mada mi generalno nismo klub koji ce da stigne 2-0, vise smo u fazonu da odvalimo nekog, damo dva gola pa posle spasavamo zivu glavu (Fener, Kijev). 

 

mada jesmo stigli Ludogorec pa je onaj magarac fasovao crveni i upropastio sve. Al to je vise bio izuzetak.

 

a pride verovarno nista od gledanja tekme veceras za mene :sad:

Edited by Ted
Link to comment
4 hours ago, BlackGeorge said:

Pa evo konkrernog primera: otvoriš sajt novosti kojima je glavni urednik vučelić, koji je u upravi Partizana, kluba koji se večeras bori da uđe u grupu Lige Evrope - i nijedna reč o tome. :laugh:

Pa zbog šefa™ mora da se piše samo o boljem životu koji je počeo sinoć, herojima koji su bežali na traktorima a sad su heroji. A Vučelić nije u Partizanu zato što je partizanovac ili zbog Partizana, već da radi ono zašta ga je šef™ tamo i poslao.

Link to comment

Partizan: Stojković, N. R. Miletić, Marković, Valijente, N. G. Miletić, Zdjelar, Šćekić, Zakarić, Ivanović, Pantić, Gomeš.
Klupa: Kljajić, Enake, Šehović, Smiljanić, Suma, Nikolić, Ožegović

 

Nedaj bože da se povredi neki štoper, nijednog nemamo na klupi. Jedino ćelavi da uskoči na to mesto a enake na desnog beka.

 

E da, ne verujem da će biti potop. Gledao ponovo neke skraćene reportaže u najmanju ruku smo bili ravnopravni sa njima .

Čemu defetizam braćo i sestre?

Možda nemamo kvalitet ali ako budu hrabri i mudonje imamo šansi.

Napred Partizan !!!!!!

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...