Jump to content
IGNORED

FK Partizan - Liga Evrope 2018/19.


BlackGeorge

Recommended Posts

Pozdrav od Zeke

 

http://www.telegraf.rs/sport/fudbal/2986989-imam-osecaj-kao-protiv-njukasla-tvorac-mocnog-partizana-prvi-put-krenuo-na-gostovanje-ove-sezone-video

 

Ima osecaj...

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    175

  • kud u maglu Simoviću

    109

  • Ted

    106

  • mozzer

    57

Da, ako on šutira penal lopta će biti toliko nekontrolisana i nepredvidljiva da ni on, a ni golman, neće znati u kojem pravcu ide. :D

Link to comment
14 minutes ago, mozzer said:

Uh kada videh ovu sliku... ma sve je moguce u Istanbulu 

 

tmt_AERODROM-BGD-FKP-14192-01-min.JPG?pi

 

13 minutes ago, mozzer said:

Izvini Djordje ali samo jos ovo, mislim da nam sanse rastu

 

tmt_AERODROM-BGD-FKP-14195-01-min.JPG?pi

Hmmmm zašto se meni izvinjavas? Sa prve fotke znam da je onaj desno gmazura a ovaj levo...ko je to? Ne mogu da se setim.

 

Sa ove slike dole kroz maglu se sećam da je ovaj skroz desno neki SPS nekada vidjeniji član 90-tih (zaboravio sam prezime) a ostalu dvojicu takodje ne znam ko su.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
7 minutes ago, BlackGeorge said:

 

Hmmmm zašto se meni izvinjavas? Sa prve fotke znam da je onaj desno gmazura a ovaj levo...ko je to? Ne mogu da se setim.

 

Sa ove slike dole kroz maglu se sećam da je ovaj skroz desno neki SPS nekada vidjeniji član 90-tih (zaboravio sam prezime) a ostalu dvojicu takodje ne znam ko su.

Ne znam ko je taj levo od Vazure. Na svim slikama je, na svim utakmicama medju upravom. Ali ne znam ko je. 

 

Ovo dole - u sredini je neki koordinator za navijacke grupacije u Srbiji i po svetu a desno je... pa Zoran Baki Andjelkovic :) Levo neki drugar, cini mi se da je popio malo (po nosu procenjujem)

 

Edit: Izvinjavam se da ne mislis da trolujem topic ili da sam defetista (sto nisam jer su nam sanse 0%)

 

Edit 2: Mali detalj koji sad primetih - na slici Vazuri zvoni telefon i krenuo je prstom da ga ugasi ili sta vec :)

Edited by mozzer
Link to comment
Just now, mozzer said:

Ne znam ko je taj levo od Vazure. Na svim slikama je, na svim utakmicama medju upravom. Ali ne znam ko je. 

 

Ovo dole - u sredini je neki koordinator za navijacke grupacije u Srbiji i po svetu a desno je... pa Zoran Baki Andjelkovic :) Levo neki drugar, cini mi se da je popio malo (po nosu procenjujem)

 

Edit: Izvinjavam se da ne mislis da trolujem topic ili da sam defetista (sto nisam jer su nam sanse 0%)

 

Edit 2: Mali detalj koji sad primetih - na slici Vazuri zvoni telefon i krenuo je prstom da ga ugasi ili sta vec :)

Ma opušteno, zezamo se. :tongue:

 

Kada se uprava zeza sa timom jer neće da kupuje prava pojačanja da bismo bili konkurentni za titulu, što ne bismo okrenuli na šalu?

 

Kad već kacis vazuru jeste li primetili da je taj lik vidno smrsao, od kada se pojavio prvi put ispred FK partizan.?

Ili mi se čini ? Neka okači neko fotku onih dana kada se pojavio prvi put kod nas taj talentovani organizator žurki na pravnom fakultetu.

Link to comment

Jeste, smrsao je i to bas bas. Video sam ga zimus na Zlatiboru sa zenom i cerkom i njegove 2 sestre, u Palisadu. Mrtav je ozbiljan, ne menja izraz  lica i sve vreme telefonira.

 

Ali da, ovaj lik sa njim je neki trenutno bitan lik u FKP, ali zaista ne znam ko je, ako neko zna...

 

Svi su otisli u Istanbul, i Curke i Prekazi i Zeka naravno... nema Bika i nema Bjele i Dragojevica, da li je to dobar znak, da li nam rastu sanse...

 

 

Link to comment

Ima li neki program fejs rekognišon da provalimo ko je? :D

sad me bas interesuje...mozzer baci mamac pa posle ćuti..ne zna.

ko je taj čovek?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...